Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma słabych drużyn ;D
0
Nie dla tego transferu. Mam nadzieje, że to wymysł prasy
25
Znalezione na tt
Name: Antoine Griezmann.
Age: 27
La Liga titles: 0
Champions League titles: 0
World Cup titles: 0
European Championship titles: 0
Films about not signing for a different team: 1
0
Ale piękny stadion w Petersburgu. Cudo
1
Pięknie, LR nawet nie wytrzymała ;D
0
Gdyby ktoś znalazł jakiś bład w lidze typerów, zgloście w komentarzu. Cokolwiek błedna godz, inna grupa. Dzięki
2
Oficjalnie: Nie będzie żadnej kary dla PSG. Nie złamali FFP
5
Przenieśmy taki przypadek na nas. Gdyby tak Legia ogłosiła Nawałkę nowym trenerem i Boniek go zwolnił to dalej byłaby dobra decyzja Bońka? ;)
0
Jak to kiedyś już ktoś tu napisał "wychowano mnie w nienawiści do Realu" i każda wbita w nich szpila to mój uśmiech na twarzy ;)
1
Plus tego wszystkiego jest taki, że Rubiales dopiero zaczyna pracę jako prezes RFEF i już zaczął wojnę z Realem. Barcy to na ręke.
0
Nie, prima aprilis już było ;)
1
Nie wiem czy Rubiales nie przesadził z tym zwolnieniem Julena. Skoro piłkarze chcieli jego pozostania to tak powinno to zostać.
2
Cudownie Real zniszczył szansę Hiszpanów na jakiekolwiek dobre miejsce
38
Niech dobrze to wytłumaczą Hiszpanom. Przyda im, się na lige
2
Mimo wszystko Fabiański. Miał rewelacyjny sezon
9
Kto pompuje ten balonik? Z tego co się widzi, słucha i czyta w kraju to każdy raczej zdaje sobie sprawę z rywali i uważa, że wyjście z grupy to sukces
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tu akurat bardzo dobre rozwiązanie. Najgorsza opcja to ta, w której tylko główny decyduje o chęci skorzystania bądź też nie
1
Jak bd wyglądał VAR w lidze hiszp. i MŚ? O jego skorzystaniu decyduje sędzia główny i idzie oglądać powtórke czy asystenci z VARu podejmują decyzje?
6
Pokaz jak powinno się korzystać z VAR.
1
Niech im ktoś powie, że 2-0
2
According to Radio Marca the six Real Madrid players in Spain squad knew the news about Lopetegui and then one non-Madrid player got wind of it so Lopetegui was worried news was spread, he told Madrid and so they made it public immediately to prevent unrest.
Lepiej niż w meksykańskiej telenoweli ;)
0
Real skorzystał z klauzuli, żeby zatrudnić Julka. Swoją drogą ciekawe ile zapłacili.
0
Z tv było widać, że był gol. Sędzia ślepy, ale VAR pomógł
1
Ukarane musiałyby być wszystkie kluby w Europie, które juz przeprowadziły oficjalnie transfer ;)
0
Robiąc taką szopkę nie zapewni sobie żadnego spokoju. Powiedziałby dwa tyg temu i media juz by dawno o nim nie pisały. A tak sam sobie robi krzywdę
0
A jak powie dzień przed mundialem to będzie lepszy moment?
0
Komu ta szopka potrzeba? Kilku piłkarzy dopłaciło do transferu z własnej przyszłej pensji, żeby tu trafić, a facet robi sobie jaja z kilkunastu mln ludzi, których interesuje jego przyszłość.
0
Wystarczy powiedzieć jedno zdanie odnośnie przyszłości i nie odpowiadać na jakiekolwiek pytania z nim związane. Proste.
0
Na miejscu Barcy powiedziałbym jasno, że albo określa się co do swojej przyszłości, albo idziemy po innego zawodnika nie tracąc czasu na takie szopki.