Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Prawdziwe MŚ to będą jak zagrają wszystkie kraje, czyli koło 200. Taki hit Watykan - Wietnam niczym el clasico
27
Gdzie jest ten znawca co po pierwszym meczu Portugalii mówił że Ronaldo zapewnił sobie króla strzelców?
2
W końcu coś ruszyło. Nie rozumiem jak można trzymać 25 latków w rezerwach..
37
Nie wiem jak wam, ale mi się już tęskni za Barcą.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
2-0 dla Kolumbii
0
Oglądał ktoś The Man in the High Castle? Produkcja amazona i zastanawiam się czy można gdzieś za darmo obejrzeć oprócz ich serwisu
3
Jaki sam? Krychowiak, Szczęsny, Kuba, Milik i inni grają w dobrych klubach i on jest sam? Jak były wyniki to było że w końcu mamy drużynę. Nie ma wyników to nagle Robert jest sam. Dobre
3
Na TVP podniecają się fryzuą Lewego. Szkoda, że tak nie komentują jego dramatycznej gry
0
Nie łudzę się.
3
Rosja - Portugalia
Francja - Islandia
Brazylia - Niemcy
Belgia - Kolumbia
Hiszpania - Urugwaj
Chorwacja - Dania
Meksyk - Szwajcaria
Senegal - Anglia
Tak wyglądają przypuszczalne pary 1/8 finału. Najciężej cokolwiek powiedzieć w grupie H, gdzie każdy ma szansę na awans, ale dziś wiele powinno się wyjaśnić. Co sądzicie o takich rywalizacjach, gdyby do nich doszło? Wszystko wskazuje na to, że Brazylia będzie mieć szansę na rewanż z Niemcami szybciej niż się spodziewano
0
Jeśli ma logowanie dwuskładnikowe to nie wejdziesz i przyjdzie mu sms
0
Dokładnie tak. Cieszmy się każdym jego dniem w tym klubie, co koniec zbliża się wielkimi krokami. Za naszego życia chłopaka o takim talencie już nie zobaczymy.
0
Kevin de Bruyne
0
Nie. Szwajcaria była.
0
Same zmiany, to 3 min.
0
Tak druga żółta
0
Hahahha co oni biorą w tym studio
1
Boateng powinna być czerwona
3
Niesamowite jak La Rambla nie cierpi Niemców :)
1
Marciniak w ogóle wie, że ma VAR? Nie trawie go
0
Muller nie umie nawet z klasą się przywitać
0
To, że jak bym tego nie napisał to z 10 by mi tu wytknęło, że nie wierzę w swoją reprezentacje i co ze mnie za Polak.
1
Jestem patriotą, ale jutro bardziej niż prawdopodobnie pożegnamy się z MŚ
0
Mam nadzieje, że mimo wszystko Nawałka by został
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
No kłóciłbym się. Arthur kompletnie nieograny w Europie, a co dopiero mówić o LM. Lenglet? Dobry, ale szaleństwa nie ma.
0
No i pięknie wchodzi meczyk w LT za 3 pkt :)
0
Mistrz. I takie odpowiedzi to sie szanuje, a nie spróbujemy wygrać,ale rywal to doskonała drużyna
0
To nam raczej na tym mundialu nie grozi :)