22

Prawdziwe MŚ to będą jak zagrają wszystkie kraje, czyli koło 200. Taki hit Watykan - Wietnam niczym el clasico

27

Gdzie jest ten znawca co po pierwszym meczu Portugalii mówił że Ronaldo zapewnił sobie króla strzelców?

2

W końcu coś ruszyło. Nie rozumiem jak można trzymać 25 latków w rezerwach..

37

Nie wiem jak wam, ale mi się już tęskni za Barcą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

2-0 dla Kolumbii

0

Oglądał ktoś The Man in the High Castle? Produkcja amazona i zastanawiam się czy można gdzieś za darmo obejrzeć oprócz ich serwisu

3

Jaki sam? Krychowiak, Szczęsny, Kuba, Milik i inni grają w dobrych klubach i on jest sam? Jak były wyniki to było że w końcu mamy drużynę. Nie ma wyników to nagle Robert jest sam. Dobre

3

Na TVP podniecają się fryzuą Lewego. Szkoda, że tak nie komentują jego dramatycznej gry

0

Nie łudzę się.

3

Rosja - Portugalia
Francja - Islandia
Brazylia - Niemcy
Belgia - Kolumbia

Hiszpania - Urugwaj
Chorwacja - Dania
Meksyk - Szwajcaria
Senegal - Anglia

Tak wyglądają przypuszczalne pary 1/8 finału. Najciężej cokolwiek powiedzieć w grupie H, gdzie każdy ma szansę na awans, ale dziś wiele powinno się wyjaśnić. Co sądzicie o takich rywalizacjach, gdyby do nich doszło? Wszystko wskazuje na to, że Brazylia będzie mieć szansę na rewanż z Niemcami szybciej niż się spodziewano

0

Jeśli ma logowanie dwuskładnikowe to nie wejdziesz i przyjdzie mu sms

0

Dokładnie tak. Cieszmy się każdym jego dniem w tym klubie, co koniec zbliża się wielkimi krokami. Za naszego życia chłopaka o takim talencie już nie zobaczymy.

0

Kevin de Bruyne

0

Nie. Szwajcaria była.

0

Same zmiany, to 3 min.

0

Tak druga żółta

0

Hahahha co oni biorą w tym studio

1

Boateng powinna być czerwona

3

Niesamowite jak La Rambla nie cierpi Niemców :)

1

Marciniak w ogóle wie, że ma VAR? Nie trawie go

0

Muller nie umie nawet z klasą się przywitać

0

To, że jak bym tego nie napisał to z 10 by mi tu wytknęło, że nie wierzę w swoją reprezentacje i co ze mnie za Polak.

1

Jestem patriotą, ale jutro bardziej niż prawdopodobnie pożegnamy się z MŚ

0

Mam nadzieje, że mimo wszystko Nawałka by został

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

No kłóciłbym się. Arthur kompletnie nieograny w Europie, a co dopiero mówić o LM. Lenglet? Dobry, ale szaleństwa nie ma.

0

No i pięknie wchodzi meczyk w LT za 3 pkt :)

0

Mistrz. I takie odpowiedzi to sie szanuje, a nie spróbujemy wygrać,ale rywal to doskonała drużyna

0

To nam raczej na tym mundialu nie grozi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?