Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Batshuayi w wyjściowym składzie Belgii, będzie wesoło ;D
0
Która to już nagroda MVP dla piłkarza Barcy, chyba idziemy po jakiś rekord
9
Podsumowanie mundialu w wykonaniu Polaków w dwóch słowach:
0
Żal patrzeć. Masakra
34
Mina chyba poważnie chce zostać w Barcelonie :)
30
Jutro decyzja Lengleta odnośnie swojej przyszłości. [SPORT]
Proponuję, aby zadzwonił do Pique i zrobił kontynuację La Decision 2 ;D
0
Jeden mecz na neutralu jest sprawiedliwe
1
20 karnych bodajże
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Dla lubiących statystyki turnieju
GOLE: 110
Zółte kartki: 138
Czerwone kartki: 3
Podania: 31.516
Gol/mecz: 2.6
Żk/mecz: 3.3
Czk/mecz: 0.07
Podania/mecz: 750.4
2
Historii nie zmienisz.
1
Niemcy niech czekają do piątku to zabiorą sę razem z Polakami
4
Dziekuje FIFA za VAR. Nic lepszego futbolu niecmogło spotkać
1
Korea w ataku to jakiś dramat
0
Co w przypadku gdy Niemcy wygrają 1-0, a Szwecja 2-0?
23
Nigdy więcej nie chce go widzieć w koszulce Barcelony. Jego czas w tym klubie się skończył i nie ma powrotu.
1
Nie ma pewności, że stoi tylko 2 tyg...
1
Argentyna słaba jak nigdy. Oni po prostu nie zasługują na wyjście.
7
To wiemy jak można przekręcać wynik mając VAR
0
Szału nie ma, ale tragedii też nie
6
Mundial musi się spłacić reklamami.dajmy im już spokój bo przynajmniej za darmo.
19
No i takie mecze to są prawdziwe rozgrywki, a nie jakieś mistrzostwa świata dla januszów ;D
2
Zagrał wczoraj dobrze, ale Isco przyćmił wszystkich.
0
No kolego wiemy to od kwietnia ;D
7
No tak powinno być jak w tenisie. 3 szanse to przesada, ale jedna na jedną połowę byłoby dobrym pomysłem
14
Dzisiaj każdy barcelonista to Argentyńczyk, więc takie coś każdemu się przyda ;D
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/36233219_10155258513416213_1832578771866091520_n.jpg?_nc_cat=0&efg=eyJpIjoidCJ9&oh=5e54e43fb12250b87fcba236c9918113&oe=5BA1A84F
0
Biorąc pod uwagę, że koszulka kosztuje 100 euro, a koszt produkcji może 5 to rachunek jest prosty ;)
0
Były takie przypadki w futbolu i sędzia się z takiego czegoś wybroni
0
Czas doliczony minął i dobrze zrobił
0
J. Laskowski bez dwóch zdań