0

Batshuayi w wyjściowym składzie Belgii, będzie wesoło ;D

0

Która to już nagroda MVP dla piłkarza Barcy, chyba idziemy po jakiś rekord

9

Podsumowanie mundialu w wykonaniu Polaków w dwóch słowach:

0

Żal patrzeć. Masakra

34

Mina chyba poważnie chce zostać w Barcelonie :)

30

Jutro decyzja Lengleta odnośnie swojej przyszłości. [SPORT]

Proponuję, aby zadzwonił do Pique i zrobił kontynuację La Decision 2 ;D

0

Jeden mecz na neutralu jest sprawiedliwe

1

20 karnych bodajże

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Dla lubiących statystyki turnieju

GOLE: 110
Zółte kartki: 138
Czerwone kartki: 3
Podania: 31.516
Gol/mecz: 2.6
Żk/mecz: 3.3
Czk/mecz: 0.07
Podania/mecz: 750.4

2

Historii nie zmienisz.

1

Niemcy niech czekają do piątku to zabiorą sę razem z Polakami

4

Dziekuje FIFA za VAR. Nic lepszego futbolu niecmogło spotkać

1

Korea w ataku to jakiś dramat

0

Co w przypadku gdy Niemcy wygrają 1-0, a Szwecja 2-0?

23

Nigdy więcej nie chce go widzieć w koszulce Barcelony. Jego czas w tym klubie się skończył i nie ma powrotu.

1

Nie ma pewności, że stoi tylko 2 tyg...

1

Argentyna słaba jak nigdy. Oni po prostu nie zasługują na wyjście.

7

To wiemy jak można przekręcać wynik mając VAR

0

Szału nie ma, ale tragedii też nie

6

Mundial musi się spłacić reklamami.dajmy im już spokój bo przynajmniej za darmo.

19

No i takie mecze to są prawdziwe rozgrywki, a nie jakieś mistrzostwa świata dla januszów ;D

2

Zagrał wczoraj dobrze, ale Isco przyćmił wszystkich.

0

No kolego wiemy to od kwietnia ;D

7

No tak powinno być jak w tenisie. 3 szanse to przesada, ale jedna na jedną połowę byłoby dobrym pomysłem

0

Biorąc pod uwagę, że koszulka kosztuje 100 euro, a koszt produkcji może 5 to rachunek jest prosty ;)

0

Były takie przypadki w futbolu i sędzia się z takiego czegoś wybroni

0

Czas doliczony minął i dobrze zrobił

0

J. Laskowski bez dwóch zdań

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?