2

Zawsze brane jest niewiele więcej, by móc dolecieć w razie czego na lotnisko zapasowe

4

Według MD ogłoszenie transferu Arthura już w ten poniedziałek.

0

Nie ma na świecie piłkarzy, którzy nie podejmują złych decyzji.

10

Lukaku wykończenie to ma opanowane do perfekcji. Potwór..

1

Francuski to piękny język i bardzo fajnie uprościli sobie wymowę.

0

Słyszałem już Hazard, Azard, Hazar ;D

1

Niech jakiś znawca językowy się wypowie jak powinno się wymawiać nazwisko Hazarda bo co komentator to inna wersja..

0

Kto? Pique? O 10

1

Mała mentalność

0

Neymara ogłosili w maju, więc teoria upada

0

No zmiennych chyba nie zapła i skoro to są zmienne i zależą od wyników i postawy Arthura...

0

Oczywiście.

41

180 mln za Asensio? Chyba niezle komuś słoneczko uderzyło do głowy.

0

Pewnie to, że kraj o ludności 300 tys jest w stanie grać jak równy z równym z wielkimi krajami o kilkudziesięciu mln obywateli. Braki nadrabiają walecznością i oddaniem serducha

0

Już nie wiadomo komu wierzyć. Nielsen nie ujawnia, kto ma nadajniki ;D

1

Czy naprawdę dziennie TVP musi gadać jedno i to samo o badaniu Nielsena?

1

O proszę. FIFA ma jawne przyzwolenie na zrobienie ew. wałku

6

A co jak wszystkie 4 będą miały tyle samo pkt w rankingu? ;D

0

Wszsytko jasne. UD Ibiza wzmacnia się na nowy sezon

0

Hiszpanie będa mieć mimo wszystko w 3. kolejce łatwiej i powinni wygrać wysoko

3

Szczerze to dla mnie póki co ten mundial to jest jedna wielka porażka. Organizacyjnie Rosjanie przygotowani świetnie, jak można było się spodziewać. Putin nie zniszczyłby sobie wizerunku idealnego państwa. Z kolei poziom piłkarski to jest jakieś nieporozumienie. Póki co podobały się mi się drużyny Meksyku i Chorwacji po obejrzeniu powtórki. Większość nastawiona na bronienie 0-0... (!)

1

Niewiarygodne jak oni doszli do tego finału. Nie ma to jak wyjść z grupy mając 2 pkt

0

Nic nie zaczną grać, bo ta drużyna jest w totalnej rozscypce. Konflikt na linii piłkarze - trener, Messi myśli, że jest na wakacjach w Rosji. Argentyna nie powinna znalezć się w tym turnieju. Może przynajmniej inna drużyna z Ameryki Płd pokazałaby więcej charakteru

0

Inne żródła piszą tylko o wyniku meczu

3

Czy to coś zmieni jak wyjdą z grupy? Mają dostać w 1/8 podobnie jak Brazylia 4 lata temu?

6

Nie wiem czy było, ale dobry filmik. Argentyńskie studio po meczu z Chorwacją

0

Całkiem możliwy scenariusz

0

w LM póki co poczekamy, bo trzeba jeszcze parę meczów sprzedać. Pózniej będzie o to ciężej

1

Nie ma żadnego karnego i żółta dla Neymara

8

Brawa dla sędziego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?