Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Według mnie jest taka osoba. Dać opaskę Roberto.
4
Śmiesznie dziś wygląda ta ankieta odnośnie, który z piłkarzy osiągnie największy sukces na MŚ. 25% na Argentynę i 0,86 na Chorwacje. Ciekawe ;)
0
Jak się patrzy na rep. Brazylii to wygląda póki co to mega słabo. Męczą się niemiłosiernie, a Coutinho zagrał dobre zawody, ale szaleństwa też nie było.
1
Dzięki wszystkim. No to mamy chyba pierwszy na MŚ, w którym zawodnik Barcy gra doskonałe zawody. Reszta to mizeria..
0
Nie mogłem wczoraj oglądać meczu Chorwacji. Powie mi ktoś obiektywnie jak zagrał Rakitić?
1
Sugerowanie się w MD to tak jakby wierzyć w Fakta. Gdybym był dziennikarzem wstydziłbym się pisać takie bzdury i wmawiać ludziom głupoty.
0
Ta. Najpierw prezes Gremio jasno daje do zrozumienia, że nie zgodzi się na wcześniejszy transfer, bo w umowie jasno było zawarte, że od stycznia 2019. A teraz nagle mu mięknie dupa i zgadza się nie zarabiając na tym nic więcej.
4
Jedyny plus to ani jednego meczu z wynikiem 0-0. Jak na tyle meczów to rzadki przypadek
6
Jeszcze Meksyk - Niemcy dobrze się oglądało
0
Nie da się wyjść mając 2 pkt. Za to można nie wyjść mając 6.
1
Zdecydowanie. Egipt nie ma nic do stracenia
1
Za dwa lata na Euro zrobić przygotowania jak Meksykanie. Laseczki, basenik, relaks i potem cyk i pokonuje się Niemców ;)
10
Najgorsza drużyna MŚ. Arabia lepiej wyglądała
0
Dobra. Po MŚ kto nowym trenerem? :) Dramat
0
Moglibyśmy się z nim kontaktować, ale od 1 lipca. Rozmowy prowadzone były od pazdziernika, także ten..
2
Patrze i nie przewiduje 9 pkt dla Polski. Także wyniki rywali też mnie interesują
2
Zły wynik dla Polski. Najgorsze co mogło być to właśnie zwycięstwo Japonii
0
No chyba, że tak. W zasadzie to dobrze, bo w przypadku nie strzelenia karnego drużyna i tak ma przez dalszą część meczu korzyść i gra 11 vs 10
0
Powie mi ktoś jak dokładnie przepisy mówią o sytuacji, która miała miejsce przy czerwonej kartce. Czy czasem sędzia nie powinien dać mu żółtej i karnego? Przecież odchodzo od "podwójnego" karania. Chyba, że przepisy się zmieniły
0
Nie ma to jak zostawić samego najleoszego zawodnika rywali
9
Xavi i Iniesta.
0
Na pewno nie w tym sezonie.
0
Gorzej nie dało się tego wyniku powiedzieć ☺️☺️
1
Tak.
2
Kto da niego 25-35M? Zejdź na ziemie. Dziś trudno byłoby odzyskać to co za niego zapłaciliśmy
0
Bjoergen? Sory, ale w tym gronie nie ma dla niej miejsca
0
Podoliński i człowiek od razu się cieszy. W końcu dobry komentarz
4
Też skłaniam się ku opcji La Masii. Alba gra niemal wszystko i zastępca potrzebny na PK i słabsze mecze w lidze. Cucu powinien sobie poradzić.
0
Czysto teoretycznie. W przypadku odejścia Digne'a, kto za niego?
0
Nikt nie mówił, że przyjście do Barcy to będzie bajka. Doskonale wiedział na co się pisze.