Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skąd nagle takie uwielbienie wszystkich do Semedo? Podczas sezonu przypominam sobie jak większość po nim jechała, a teraz nagle już jest taki dobry?
0
A skoro Semedo jest taki dobry to czemu w rywalizacji przegrywa z Roberto? Nie mówię, że Soares jest kozakiem, a po prostu jest lepszy od Semedo i tyle.
0
Trudno powiedzieć, bo Sergi to wychowanek i mimo wszystko każdy trener na niego patrzy inaczej. Wychowanek zawsze będzie wychowankiem, a w Barcelonie to świętość. Gra na PO to przede wszystkim OBRONA. Semedo jest w kluczowym elemencie słaby. Lepiej wygląda ofensywa, ale jego podstawowym obowiązkiem jest obrona, a tu się po prostu nie sprawdza.
1
I co z tego, że gra w jednym z najlepszych klubów świata jak Sergi Roberto (nominalny pomocnik) gra na jego pozycji. To pokazuje, że Semedo jednak nie ma umiejętności na ten zespół podobnie jak Digne i inni średniacy. Soares jest lepszy i dobra decyzja szkoleniowca.
0
Może dlatego, że Soares bije go na głowę. A trener Portugalczyków nie patrzy na nazwy klubów, w których grają tylko umiejętności.
0
Przecież Xaviemu chodzi o Gomesa, Paulinho, Vidala i reszty.
13
Może w końcu zakończy się ten pakt z diabłem. Facet miał więcej szczęścia niż umiejętności.
1
No to niech zapomną o Rafie. Proste.
0
Sam sobie tak naprawdę szkodzi. Jak będzie czuł sie np. w przypadku gdy zostanie, a kibice juz go pożegnali gwizdami.
1
Niech on sobie lepiwj gra w tych Niemczech, bo tam jest praktycznie największą gwiazdą, a w każdej innej lidse będzie jednym z wielu
1
Z tego co pamiętam to tak
0
Pamiętam, ładnie to chodziło ;)
0
Co roku przewidziany jest budżet 60M + kasa ze sprzedaży.
0
Pytanie kto by nie chciał. Suarezowi zostało 2 lata max na wysokim poziomie.
7
Brałbym Thiago za te max 50-60 mln, ale nic więcej. Też nie jest powiedziane, że zbawiłoby naszą pomoc bo gdzieś jest większy problem.
18
Nawypożyczli szrotu, by utrzymać zespół, a i tak nawet tego nie osiągnęli. Równie dobrze mogła grać sama cantera i efekt nie byłby gorszy.
0
Bardzo małe szanse. LM praktycznie wykluczona.
0
No tak, można to tak nazwać. ;)
1
Tak w ogóle to ciekawa sprawa z Napoleonem. We Francji podobno uważany jest za tyrana, wręcz człowieka równego Hitlerowi. A u nas w Polsce wydaje się, że jest to postać mimo wszystko pozytywna.
1
No cóż, chyba straciłem szansę tym samym na zostanie wielkim cesarzem ;D
0
Do 30 czerwca jest piłkarzem Barcy. Zresztą kontrakt jest co by nie mówić dożywotni ;)
1
Nie wszędzie. W meczu z Interem akurat nas przekręcono i widziało to pół świata. Inna sprawa, że większość się z tego cieszyła.
0
Spalony Milito?
0
Nieuznany gol Bojana?
2
No ciekawa sprawa, że większość facetów zdradza swoje żony z ich przyjaciółką.
4
O to, że Icardi pukał niewłaściwą żonę. ;)
0
Pizza daniem narodowym
12
Do 30 czerwca jest ;)
0
To czas brytyjski. Dla nas trzeba +1h
13
"Fani" Liverpoolu na tt życzyli śmierci Kariusowi i jego rodzinie. Jak widać dla niektórych sport to no właśnie - sami sobie odpowiedzmy.