0

Skąd nagle takie uwielbienie wszystkich do Semedo? Podczas sezonu przypominam sobie jak większość po nim jechała, a teraz nagle już jest taki dobry?

0

A skoro Semedo jest taki dobry to czemu w rywalizacji przegrywa z Roberto? Nie mówię, że Soares jest kozakiem, a po prostu jest lepszy od Semedo i tyle.

0

Trudno powiedzieć, bo Sergi to wychowanek i mimo wszystko każdy trener na niego patrzy inaczej. Wychowanek zawsze będzie wychowankiem, a w Barcelonie to świętość. Gra na PO to przede wszystkim OBRONA. Semedo jest w kluczowym elemencie słaby. Lepiej wygląda ofensywa, ale jego podstawowym obowiązkiem jest obrona, a tu się po prostu nie sprawdza.

1

I co z tego, że gra w jednym z najlepszych klubów świata jak Sergi Roberto (nominalny pomocnik) gra na jego pozycji. To pokazuje, że Semedo jednak nie ma umiejętności na ten zespół podobnie jak Digne i inni średniacy. Soares jest lepszy i dobra decyzja szkoleniowca.

0

Może dlatego, że Soares bije go na głowę. A trener Portugalczyków nie patrzy na nazwy klubów, w których grają tylko umiejętności.

0

Przecież Xaviemu chodzi o Gomesa, Paulinho, Vidala i reszty.

13

Może w końcu zakończy się ten pakt z diabłem. Facet miał więcej szczęścia niż umiejętności.

1

No to niech zapomną o Rafie. Proste.

0

Sam sobie tak naprawdę szkodzi. Jak będzie czuł sie np. w przypadku gdy zostanie, a kibice juz go pożegnali gwizdami.

1

Niech on sobie lepiwj gra w tych Niemczech, bo tam jest praktycznie największą gwiazdą, a w każdej innej lidse będzie jednym z wielu

1

Z tego co pamiętam to tak

0

Pamiętam, ładnie to chodziło ;)

0

Co roku przewidziany jest budżet 60M + kasa ze sprzedaży.

0

Pytanie kto by nie chciał. Suarezowi zostało 2 lata max na wysokim poziomie.

7

Brałbym Thiago za te max 50-60 mln, ale nic więcej. Też nie jest powiedziane, że zbawiłoby naszą pomoc bo gdzieś jest większy problem.

18

Nawypożyczli szrotu, by utrzymać zespół, a i tak nawet tego nie osiągnęli. Równie dobrze mogła grać sama cantera i efekt nie byłby gorszy.

0

Bardzo małe szanse. LM praktycznie wykluczona.

0

No tak, można to tak nazwać. ;)

1

Tak w ogóle to ciekawa sprawa z Napoleonem. We Francji podobno uważany jest za tyrana, wręcz człowieka równego Hitlerowi. A u nas w Polsce wydaje się, że jest to postać mimo wszystko pozytywna.

1

No cóż, chyba straciłem szansę tym samym na zostanie wielkim cesarzem ;D

0

Do 30 czerwca jest piłkarzem Barcy. Zresztą kontrakt jest co by nie mówić dożywotni ;)

1

Nie wszędzie. W meczu z Interem akurat nas przekręcono i widziało to pół świata. Inna sprawa, że większość się z tego cieszyła.

0

Spalony Milito?

0

Nieuznany gol Bojana?

2

No ciekawa sprawa, że większość facetów zdradza swoje żony z ich przyjaciółką.

4

O to, że Icardi pukał niewłaściwą żonę. ;)

0

Pizza daniem narodowym

12

Do 30 czerwca jest ;)

0

To czas brytyjski. Dla nas trzeba +1h

13

"Fani" Liverpoolu na tt życzyli śmierci Kariusowi i jego rodzinie. Jak widać dla niektórych sport to no właśnie - sami sobie odpowiedzmy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?