3

Sprawny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Skoro ma 6k to musiał być kimś z góry.

0

w lipcu

0

To jest tak jak wypowiada się na dany temat osoba, która nie ma pojęcia. Piekarz ma za darmo chleb/bułki, a górnikowi należy się 8t węgla.

0

Wcale nie jest tak kolorowo jak piszesz. No właśnie, wydaje ci się. Obecne pensje górników wcale nie są nie wiadomo jak wysokie. Wujek pod firmą ma 3k. Pod kopalnią byłoby nieco więcej. Przywileje to są takie, że mojemu ojcu, który przepracował 27 lat na kopalni odebrano deputat węglowy (3t rocznie), mimo że w czasie przyjęcia podpisywał umowę, że dożywotnio należy mu się. Gdyby nie górnictwo to spalibyśmy pod namiotami chyba, bo nie wiem kogo byłoby stać na ocieplanie gazem.

8

Mam nadzieje, że wszyscy górnicy, którzy dalej są na dole wyjdą z tego cało. Masakra zarówno dla nich, jak i ich rodzin.

0

Stawiać domy czy tylko 2 zł?

0

Oczywiście, że tak. Wystarczy, że będzie pewien swojej decyzji i nawet nie zdecyduje się na skorzystanie z VAR

9

Taka tendencja ludzi o niskim ilorazie inteligencji. Nie wie gdzie pisać to niech sobie na czole nazwę miejscowości napisze, ale nie po fladze

0

La Masię we krwi ;)

0

Najpierw skopać im dupska w niedzielę, a potem niech zrobi to samo Liverpool. Póżniej Perez może wydać nawet i 1 mld euro

3

Celtiku i Ajaxu ładne, reszta nie warta uwagi

0

Nike widzę kolejny raz idzie po najmniejszej linii oporu i robi podobne koszulki do domowych PSG. Masakra.

1

To nie tylko wina zarządu, ale z Barcelony po prostu odchodzą piłkarze słabi, albo którzy mają już swoje lata i dlatego tak to wygląda.

0

Oj tam. Będą słabiej wyglądać, to sędzia im pomoże i się wyrówna.

4

Bo Bayern wpłacił klauzulę i nie mieliśmy zbytnio nic do gadania?

0

Dlatego też warto by wziąć z nich przykład i zrobić to samo. Dziś na stadionie w Anglii przychodzą rodziny z malutkimi dziećmi i nikt nie boi się o własne zdrowie i życie. A mecz to święto.

0

Gdyby taka raca trafiła człowieka w głowę to nie chcę nawet przypuszczać do jakiej tragedii mogłoby dojśc. Kary muszą być surowe, bo jak widać u nas nikt niczego się nie boi.

6

"Wywieszam białą flagę. Nie wiem, jak nie dopuścić do sytuacji, w której dziesięciu debili rozwala cały system" - Z. Boniek.

Taki o to pomysł, a właściwie brak ma prezes PZPN. Dla mnie to skandal. A co nie można polecieć do Anglii i dowiedzieć się jak rozwiązano taki problem, a nawet znacznie większy? Kary po kilkadziesiąt-kilkaset tys. zł, więzienie, zakazy stadionowe i nie byłoby żadnych rac, a ludzie na stadion nie wnieśliby nawet zapalniczki.

4

70-80 meczów ty nazywasz show? Dla wielu piłka to nie show, a pasja

3

Przesada. Za dużo tego wszystkiego. Kiedy piłkarze będą odpoczywać...

0

Nic nie dostaniemy.

0

Nie ma takiej możliwości

0

Też mnie to denerwuje. Szczególnie podczas PŚ w skokach.

0

Podziękowała i uśmiechnęła się :)

0

Pani Sylwia też ujdzie

27

Nie mogę. Zwycięzca odcinka w 1 z 10 zaproponował pobyt dla dwóch osób pani Sylwii. Hahaha

0

Leo jeszcze ma czas żeby postarać się i o córkę. Coś czuje, że nie powiedział ostatniego słowa ;)

9

Oczy bolą jak się dzień wcześniej oglądało LM, a teraz PP. Polska piłka NIGDY nie przeskoczy pewnego nawet średniego europejskiego poziomu. Pieniądze wyrzucane na Brazylijczyków grających w 7 lidze brazylijskiej, a młodzi Polacy na ławkach. "Kibice" kolejny raz pokazują obraz nędzy. W Anglii za takie coś dostałby taką karę, że latami by ją musiał spłacać. U nas jest na to przyzwolenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?