1

Wiadomo, że nagroda dla pewnego geniusza z Francji :)

12

Kawał na niedzielne przedmeczowe popołudnie

- Tato, ile tak naprawdę u kobiety trwa okres?
- Widzisz synku, to zależy od kobiety. U kochanki 2, góra 3 dni. U żony - prawie cały miesiąc

;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Z końcem 2017/18 stracili właśnie

0

Było gdzieś info o tym, kto pokazuje w tym roku SPH i PK?

2

W 90 minutach powinni spokojnie sobie poradzić. Rosja wydawała się mocna, ale Urugwaj szybko to zweryfikował. Hiszpania powinna zrobić to samo, na co liczę.

0

Ale CA jest co 4 lata.... 2023 w Ekwadorze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Co ma wiara wspólnego z obywatelstwem? Jestem Polakiem, a jednocześnie mogę być muzułmaninem.

0

Darmowa i bez reklam, wybierz jedno.

0

Nie wierzę, że jakiś klub jest w stanie dać za niego chociaż 30M. Kluczowa postać Brazylii, ale wiek robi swoje. Jesli to prawda to sprzedać i jeszcze dodać koszulkę z autografem Leo.

5

To teraz wymień mi tych piłkarzy z Afryki. Każdy z nich to Francuz, który tam się urodził i kilka pokoleń wstecz tak samo.

32

Portugalia zapłaciła rachunek za brak powołania dla Andre Gomesa

2

tak

1

Zagranie na 30 m to zagranie w ciemno #tvp

0

Strasznie podoba mi się dziś Urugwaj.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

CR myśli, że jak zapuści bródkę to stanie sie GOAT :D

1

Co za wrzutka Suareza....

3

Będzie przerwa w rozgrywkach.

1

Oczywiście, że lepiej się nie żenić. Seks z kochanką zawsze lepszy ;D

6

"Jakby Mbappe grał w Polsce, to dopiero rok temu wyszedłby z juniorów starszych, a cały ten sezon spędziłby w rezerwach swojego klubu na próbie przystosowania się do dorosłej piłki" znalezione na tt

Lepiej nie można było tego opisać

10

Sampaoli popełnił błąd. Ten mecz był do wygrania, wystarczyło dać szansę od początku Aguero

0

Nie chodzi o jeden mecz. Obecnie Mbappe to półka wyżej od Dembouza.

1

Tak.

0

Pora wprowadzić Maradonę. Nawet po koksie lepiej będzie wyglądał niż Meza

0

Ciekawe kiedy Sampaoli wpadnie na pomysł wpuszczenia typowej '9'. Aż się o to prosi, bo Leo jak zwykle w środku rozgrywa

2

Przecież to było przed polem karnym....

18

To studio to ala żenada ala kompromitacja. Ogląda to kilka mln ludzi i część łyka te bdzury.

8

Tomaszewski to zawsze się błaźni. '' Nie wiem jsk się odczytuje tą dwójke - Pavard"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?