Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
[@arevalo_martin] | Boca Jrs. will face FC Barcelona on August 15 for Joan Gamper trophy. The announcement will be made official in the next few hours.
Kto się wybiera żeby reprezentować La Ramblę? ;)
0
Mocno bym dyskutował. Piłkarzem danego klubu jesteś przez cały rok. Nie zależnie czy grasz obecnie, czy masz wakacje. Popatrzmy na FIFA. Piłkarze mają urlop w klubie, ale jako, że FIFA niejako zabiera ich np. na MŚ to płaci za ten okres "wypożyczenia" klubom. Niektórych szczegółów nigdy się nie dowiemy, nie bedąc piłkarzami. ;p
21
A jak idzie przeciętny człowiek na urlop to dostaje za to wynagrodzenie czy nie? ;) Oczywiście, że normalnie mają płacone.
0
Na filmwebie na pewno były, sprawdzałes?
0
Oczywiście, że może rozwiązać kontrakt, co nie zmienia faktu, że i tak musiałaby wypłacić pensje.
0
Rakitić z naszych piłkarzy ma chyba najpiękniejszą żonę. ;D
8
Giroud jak na dobrego napastnika przystało, strzelił całe 0 goli. #MVP
0
A przed meczem jakie zachwyty były nad Llorisem...
0
Będzie.
4
W niektórych przypadkach można postawić :)
6
Mi mimo wszystko nie. Większość meczów mocno przeciętnych i brakuje cholernie dobrego futbolu pt. FC Barcelona.
0
Dzięki, dobre i to :)
0
Panowie, ma ktoś informacje jakie klauzule wykupu mają:
* Ortola,
* Marlon,
* Douglas,
* Samper,
* Munir?
2
Contratiempo jak najbardziej. Świetny film ;)
0
Przy takim doświadczeniu Nadala takie szczegóły raczej nie mają dla niego znaczenia. Potrafił wychodzić z poważnych tarapatów juz w życiu ;)
8
Nadal wyrównuje na 2-2. Vamos Rafa! ;D
5
Jak ktoś ma na imię Daniel, to nie ma Daniela czy Danielego?
2
Ja bym się poważnie zastanowił nad zmianą przepisów. Jaki ma sens granie póki jeden z zawodników nie padnie
1
Zastanawia mnie, dlaczego po prostu ich meczu nie dano na inny kort..
7
Anderson - Isner. Na zegarze wybiło juz ponad 5,5h gry, nie umiem sobie wyobrazić jaki to musi być wysiłek..
16
Nie dziwię mu się, że pyta się o wszystko żony, bo ta umówiła się z nim dopiero po jego kilkudziesięciu próbach :)
14
Ciekaee jak FIFA zamierza rozwiązać temat piłki klubowej w 2022. Zanim zaczną się MŚ piłkarze potrzebują z 3 tyg przygotowań czyli cały listopad i grudzień piłka klubowa będzie zatrzymana. Będą musieli grać do końca czerwca.. A i tak mogą nie zdążyć
66
Messi w wieku Mbappe zaliczył hattricka przeciwko... Realowi. To mówi w zasadzie wszystko.
1
Tak, to Botiga.
18
Wózek inwalidzki to już chyba od dawna jest ;)
0
Coś między Klemą Lągle, a Klimą Lągle
1
Już kiedyś to pisałem. Albo wezmą się za sprzedaż, a raczej w ich przypadku wypożyczenia, albo w sezonie 2018/19 z młodych nikt nie zagra.
1
https://pl.forvo.com/word/cl%C3%A9ment_lenglet/
45
Lenglet to 29. piłkarz w pierwszym zespole. Robi się tłoczno ;)
0
Dzięki! ;)