Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O obowiązku wykupu pisały tylko katalońskie media. Dziennikarze taką sobie założyli wersje, która nie była do końca prawdziwa. Tyle.
0
Gdyby wpłynęła oferta 1 mld, a wystarczy chyna 700 mln to nic byśmy nie mieli do gadania. Zdecydowałby sam Messi.
28
Dla tych, którzy dalej trąbią, że Inter miał obowiązek wykupu.
"FC Barcelona and FC Internazionale Milano have reached an agreement for the loan of the player Rafinha until June 30th 2018. FC Internazionale has an option to purchase the player for 35M euros plus 3M euros in variables, which must be confirmed before the end of the current season. FC Internazionale assumes the player’s salary."
Ani jednym słowem oficjalny komunikat nie mówi o obowiązku wykupu, a o opcji.
Może raz na zawsze zamkniemy temat Interu.
12
Tak się traci 40 mln euro w rok. #brawoBarto
0
Od początku ew. sprzedaż Paulinho po roku za 50 mln i propozycja zarobku już nie pamiętam dokładnie ilu, ale dobrych 2x więcej monet niż w BCN. Guangzhou musiałoby postradać zmysły, by pójść na taki deal.
11
Niech Gaudi ma nas w swojej opiecie ;D
0
Oprócz Arthura.
9
Wypożczenie Paulinho ewidentnie śmierdzi przyjściem jeszcze kogoś z poza UE. Wygląda na to, że Bartomeu robi mu miejsce..
0
Przypadkowo usunąłem. Guangzhou potwierdziło.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Obawiam się, że nie stać hiszpańskiego związku na usługi tego pana. ;)
28
Hierro zwolniony, ciekawe kto na jego miejsce. Luis Enrique bardzo ciekawa opcja ;)
3
Własnie obejrzałem "Contratiempo". Jeden z lepszych filmów, jakie widziałem w życiu. Mistrzostwo.
20
23 lipca
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chorwaci póki co też nic nie wygrali
12
Pozostaje trzymać kciuki za Chorwatów. Mają fantastyczne pokolenie, no i ta pomoc.. Jak dla mnie jedna z najlepszych na świecie
16
SPORT] | The transfer of Clement Lenglet may be officially completed on Tuesday or Wednesday.
1
23 lipca
9
A tam. Finał Belgia - Chorwacja to będzie to na co czekaliśmy 4 lata ;D
0
"Will Grigg's on fire"
7
Ja bym Brazylii nie skreślał. Coś czuje, że to odrobią :)
1
De Bruyne co za kozak...
6
Z wszystkich Urusów mega pozytywne wrażenie zrobił Torreira. Bardzo ciekawy piłkarz
1
23 lipca
9
Takim mistrzostwem świata dla Urugwaju i tym samym Luisa bym nie pogardził. :)
0
Gdyby faktycznie Paulinho odszedł, Mina prawdopodobnie zostanie. Będzie miejsce zarówno dla niego jak i Arthura. Coutonho paszport dostanie na początku 2019, co daje dodatkowy slot na przyszły sezon
2
Aktualnie Coutinho, Mina i Paulinho
6
Pozostaje życzyć dużo zdrowia :)
8
Z wszystkim bym się zgodził oprócz jednej kwestii. Zamiast "jesteś dziennikarzem" powinno być "jesteś pseudodziennikarzem"