Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Sevilla robi na złość Barcelonie ewidentnie po tym, że wykupuje jej Lengleta. Dwumecz jest korzystniejszy dla Barcy i chyba każdy się ze mną zgodzi. Inna sprawa, że na miejscu RFEF postawiłbym sprawę jasno, albo, Sevilla godzi się na jeden mecz, albo puchar trafia bez grania dla Barcy. Przypominam, że to Barca zdobyła dublet i w ogóle nie powinni grać tego meczu...
13
RFEF chce żeby SPH odbył się w niedzielę, 12 sierpnia na stadionie neutralnym. Barca i Sevilla mają do północy dać odpowiedz [RFEF]
0
Nie, nie. Do Pabianic to ja mam ok. 200 km.
1
Zadzwoniłem na infolinię, w kolejce do rozmowy 20 osób. Średni czas oczekiwania 20 minut. Jaja sobie robią z ludzi, a teraz nie wiem do której placówki się udać.
0
Przed chwilą poszedłem jeszcze raz sprawdzić i nie ma żadnego awizo.
0
Jakim cudem? Cały dzień jestem w domu i czekam na przesyłkę. Widziałem jak jechała poczta i nic do mnie nie było...
0
Wie ktoś o co tutaj chodzi? W poniedziałek nadano do mnie list polecony priorytet, sprawdzam gdzie jest i...
https://zapodaj.net/a0e7206129d6c.jpg.html
4
Jednych śmieszy wymowa nazwiska Coutinho, to aż się boję co będzie gdy przyjdzid Lenglet. Prawidłowa wymowa to mniej więcej 'klimą lągle'. Coś czuje, że będzie wesoło :)
38
Prawidłowo tak się wymawia.
39
Caparros: "Nie będzie żadnych negocjacji, albo wpłata klauzuli, albo Lenglet zostaje." [@neurophate]
Chyba te stosunki z Sevillą nie są takie dobre, jak można było się spodziewać.
0
Zwykle 6-14, ale zdarza się 4-14, 14-24
0
Nic o tym nie piszą. Z rozmów wynika tylko tyle, że wypłacono mu pensje za pozostałe 2 lata kontraktu.
7
Rosellowi pewnie nie, ale dobre imię Barcy kolejny raz byłoby nadszarpnięte. W ogóle samo odejście Abiego wówczas było w dziwnych okolicznościach. Z tego co pamiętam to obiecano mu nowy kontrakt po tym jak się dojdzie do siebie, a ostatecznie "odszedł tylnymi dzwiami".
3
Szykuje się gigantyczna afera. El Confidencial pisze, że wątrąba dla Abidala pochodziła z nielegalnego źródła. Wszystko załatwić miał Rosell, a przykrywką był kuzyn Abiego. Podobno są nagrania, w których Rosell mówi o tym i wszystko jest już badane
Cały artykuł
https://www.elconfidencial.com/espana/2018-07-04/abidal-sandro-rosell-higado-compra-barcelona-trafico-organos_1587537/
Jeśli to prawda to nawet nie chce wiedzieć co się szykuje w samym klubie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Willian ma paszport UE? 5 lat w Anglii i dalej nie uzyskał?
7
Kolejne wieści ws. Lengleta
Sevilla chce, by Lenglet osobiście wpłacił 35M w gotówce w siedzibie LaLigi. Sevilla nie chce zgodzić się na negocjacje z Barcą, by ta dopłaciła 3M zmiennych i rozłożono pieniądze w ratach. [sport]
0
Zajmuje się głównie statystykami. Rok.
0
Tak jak mówisz, kilka godzin.
29
Lenglet has not made a documentary to reveal his future. [@samuelmarsden]
Jak widać hiszpańscy dziennikarze też śmieszkują z Gryzaka ;D
29
Barcelona zapłaci €35m plus €3.5m (wyszkolenie). W tym momencie załatwianie są sprawy biurokratyczne. Lenglet odbył testy medyczne na życzenie Sevilli. COPE @neurophate
27
Nawałka popełnił kilka blędów przede wszystkim personalnych. Powołanie Peszki to był nieśmieszny żart i za to teraz zapłacił
46
Szacunek do Nawałki za to co zrobił. To za jego kadencji przyszła moda na kadrę i przyznał się do błędów.
43
The official announcement of Arthur as the new FC Barcelona player should take place either tomorrow [inf. z wczoraj] or on Wednesday. [CatRadio]
22
Japonia może i odpadnie, ale jaja pokazali w tym meczu
4
Martinez niech dzwoni do Nawałki i spyta jak się gra niski pressing
1
Akurat jak jutro Kolumbia pyknie Anglię to niespodzianki nie będzie :D
1
O kurde. To się porobiło
1
Komentarz usunięty przez użytkownika