Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To właśnie odpowiedź na komunikat RFEF.
104
Nie wiem czy było, ale Sevilla wydała komunikat, w którym czytamy, że w przypadku wystawienia więcej niż 3 zawodników spoza UE przez Barcelonę, to złoży wniosek o walkower.
Nie wiem co oni biorą w tym klubie, ale towar w tym roku wyjątkowo im szkodzi.
21
Zamiast beczeć jak Swoboda to biegnie i wygrywa
10
Przytoczmy przykład Niemek. O ładnych ktoś niby słyszał, ale nikt nie widział :)
45
Jak się patrzy na te dziewczyny to Polki są bez dwóch zdań najpiękniejsze
0
Wystarczy wejść na ich stronę i przeczytać. Wszystko jest opisane.
1
Nie byłbym taki o tym pewny. Rok temu o ile dobrze pamiętam lista z nr pojawiła się na początku września, po zamknięciu okna. Kilku jeszcze zawodników odejdzie i dlatego tak to wygląda.
0
Skończyły im się
1
Póki co nikt nie nabył praw.
0
Będzie.
6
Na C+ nie będzie żadnego meczu. Kanały polsatu przecież będą w ofercie NC+
2
30,2 + 1,5M
10
Nie. Okienko trwa do 17 czasu brytyjskiego
1
No wiadomo o co chodzi.
0
Tak. Anglia ma do jutra do 18. Dobrze byłeś przekonany, że większość ma od 1 lipca do 31 sierpnia, bo to prawda. Okno dotyczy kupowania. Sprzedawać można do każdej ligi, w którym okno jest otwarte.
0
Cucurella odejdzie, a Miranda będzie czasem powoływany na mecze 1. drużyny
1
A który z piłkarzy zgodzi się na taką klauzulę?
1
Skoro tak mają wywiązywać się z umów, to taki Gomes powinien zostać w Barcelonie do końca kontraktu i pobierać kaskę za siedzenie na trybunach. Dalej tak sądzisz?
5
Właśnie powinien mieć każdy. Podpisują długie kontrakty, ale każdy ma prawo do zmian w swoim życiu. Ludzie wiążą się umowami "na czas nieokreślony", to ma tam pracować do końca życia? No nie, można wypowiedzieć umowę i zmienić pracodawcę.
0
Nie. Puig na pewno, a Miranda na 99% zostaną w Barcy B.
6
Według BBC, MU odpuszcza Minę bo za drogi. Zostaje Everton.
12
Dzisiejszej Barcelonie cholernie brakuje takiego człowieka jakim był Pedro.
3
Też mnie to zastanawia, że jest o niego taka walka, ale to Anglia i ich stan umysłu, gdzie myślą że to niewiadomo jaki crack.
5
Nawet w rezerwach, by nie pograł, bo nie może ;)
1
Zasada jest zawsze ta sama i prosta. Okienko obowiązuje na KUPOWANIE, a właściwie rejestrowanie.
0
Nikt mu lać nie będzie. Chłopina świadoma co robi, a praktyke zbiera od 30 lat. ;)
2
W piątek dam znać jak poszło, o ile dotrwa ;)
0
20.
0
53 lata, ok. 80 kg i z 30 lat doświadczenia ;D
0
Tak, 5-6%.