0

To właśnie odpowiedź na komunikat RFEF.

104

Nie wiem czy było, ale Sevilla wydała komunikat, w którym czytamy, że w przypadku wystawienia więcej niż 3 zawodników spoza UE przez Barcelonę, to złoży wniosek o walkower.

Nie wiem co oni biorą w tym klubie, ale towar w tym roku wyjątkowo im szkodzi.

21

Zamiast beczeć jak Swoboda to biegnie i wygrywa

10

Przytoczmy przykład Niemek. O ładnych ktoś niby słyszał, ale nikt nie widział :)

45

Jak się patrzy na te dziewczyny to Polki są bez dwóch zdań najpiękniejsze

0

Wystarczy wejść na ich stronę i przeczytać. Wszystko jest opisane.

1

Nie byłbym taki o tym pewny. Rok temu o ile dobrze pamiętam lista z nr pojawiła się na początku września, po zamknięciu okna. Kilku jeszcze zawodników odejdzie i dlatego tak to wygląda.

0

Skończyły im się

1

Póki co nikt nie nabył praw.

0

Będzie.

6

Na C+ nie będzie żadnego meczu. Kanały polsatu przecież będą w ofercie NC+

2

30,2 + 1,5M

10

Nie. Okienko trwa do 17 czasu brytyjskiego

1

No wiadomo o co chodzi.

0

Tak. Anglia ma do jutra do 18. Dobrze byłeś przekonany, że większość ma od 1 lipca do 31 sierpnia, bo to prawda. Okno dotyczy kupowania. Sprzedawać można do każdej ligi, w którym okno jest otwarte.

0

Cucurella odejdzie, a Miranda będzie czasem powoływany na mecze 1. drużyny

1

A który z piłkarzy zgodzi się na taką klauzulę?

1

Skoro tak mają wywiązywać się z umów, to taki Gomes powinien zostać w Barcelonie do końca kontraktu i pobierać kaskę za siedzenie na trybunach. Dalej tak sądzisz?

5

Właśnie powinien mieć każdy. Podpisują długie kontrakty, ale każdy ma prawo do zmian w swoim życiu. Ludzie wiążą się umowami "na czas nieokreślony", to ma tam pracować do końca życia? No nie, można wypowiedzieć umowę i zmienić pracodawcę.

0

Nie. Puig na pewno, a Miranda na 99% zostaną w Barcy B.

6

Według BBC, MU odpuszcza Minę bo za drogi. Zostaje Everton.

12

Dzisiejszej Barcelonie cholernie brakuje takiego człowieka jakim był Pedro.

3

Też mnie to zastanawia, że jest o niego taka walka, ale to Anglia i ich stan umysłu, gdzie myślą że to niewiadomo jaki crack.

5

Nawet w rezerwach, by nie pograł, bo nie może ;)

1

Zasada jest zawsze ta sama i prosta. Okienko obowiązuje na KUPOWANIE, a właściwie rejestrowanie.

0

Nikt mu lać nie będzie. Chłopina świadoma co robi, a praktyke zbiera od 30 lat. ;)

2

W piątek dam znać jak poszło, o ile dotrwa ;)

0

20.

0

53 lata, ok. 80 kg i z 30 lat doświadczenia ;D

0

Tak, 5-6%.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?