0

Nie patrzmy na pozycje w tabeli po 4, kolejkach ;)

1

Reszta już na pewno o 21.

0

Ktoś ci złe informacje sprzedał ;)

17

Poważnie ktoś rozważa płacenie 40 zł na tydzień?

9

Skąd taki wniosek? To, że chce zdobyć szczyt to oznaka braku pokory do natury? Mają wiekszą niż wszyscy, którzy tylko o tym mówią. Brakiem pokory jest pójście w Tatry w butach na obcasach, a nie wspinaczka w Himalajach.

1

Kontuzje to część nieodłączna od sportu. Gdyby Nadal nie miał kontuzji być może miałby już 25 tytułów wielkoszlemowych

9

Ciekawe. Nigdy w życiu nie spotkałem się, by na jakimś portalu bądź książce użyto sformułowania 2'óch. 2-óch jeszcze bym zrozumiał. Inna sprawa, że zapisanie twgo twojego 2'óch zajmuje więcej czasu niż poprawnego dwóch.

45

Naprawdę nie lepiej napisać po polsku dwóch zamiast jakiegoś kaleczenia języka i '' 2'óch''?

0

Spróbuj prawym przyciskiem myszy i pokaż pasek zakładek, ew. ctrl + shift + b

6

Wujka trenera, to wystarczy ;)

8

Patrz, a ja myślałem że trwa druga połowa

17

Dla koneserów futbolu właśnie rozpoczął się mecz Gibraltar - Macedonia. :)

2

Norwegia, zarobiłoby się i żyło na wysokim poziomie.

6

Nie patrz co ci dobrze wchodzi tylko na to co chcesz robić w życiu.

1

73 tys prawie

0

No a jak zielone muszą się zgadzać ;) A tak na serio nie każdy jest w stanie przelecieć całą Ramble ;D

25

Polecam zobaczyć jak ładnie Ajax zrobił film z Barcą w roli głównej ;)

0

Nie pamiętam dokładnie, bo zgubił mi się gdzieś artykuł o tym.

0

Bodajże nieco więcej, ale też bez szaleństwa.

0

W Polsce Ligue 1 nie cieszy się zbyt dużą popularnością. Mecze oglądało po 10-15 tys. ludzi. ;) Nie liczyłbym na to.

5

Będzie każda kolejka ;)

1

Tylko premium, a TVP wykupiło sublicencje na środowe mecze

0

Miasto zamknęło stadion na czas prac budowlanych.

1

Czy Sprzedający może zastrzec na stronie przedmiotu, że nie przyjmuje zwrotów?

Nie. Taka informacja może naruszać obowiązujące prawo.

FAQ Allegro.

14

Coś się ewidentnie zmieniło w myśleniu zarządu. W końcu płatne wypożyczenia, a do niedawna to jeszcze Barcelona opłacała połowe pensji piłkarza..

0

Nie no wcale nie skopali kilku gości.

3



Taka o to wymiana uprzejmości na meczu w okręgówce. Kiedy coś się zmieni w tym kraju?

1

Warto forinty mimo wszystko.

1

Baszta rybacka, mosty, parlament ;) Można zaliczyć jeszcze termy, ponoć jedne z najlepszych w Europie

2

Błagam tylko nie to. Po godzinie słuchania "Nad pięknym modrym Dunajem" byłem bardziej wykończony niż po meczu z kumplami ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?