Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
53
Neymar nigdy nie wróci do Barcelony, tak samo jak Pep i im szybciej wszyscy to zrozumią, tym mniejsze będzie rozczarowanie. Nikt go z klubu nie wypchnął tylnymi drzwiami tylko sam chciał budować swoją markę, gdzie indziej. Nie wyszło? No trudno, to jest futbol.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Cała trójka barcelonistów w wyjściowej "11" Hiszpanii. ;)
8
La Rambla jednogłosnie wskazała, że to była najlepsza scena ;)
https://www.reddit.com/r/LaCasaDePapel/comments/8oljdc/tokio/
1
Nie było jeszcze informacji od ligi.
2
Zgadza się. Liga nie podała jeszcze 16.kolejki dlatego i u nas nie ma.
5
Pomysłowość Polaka nie zna granic. ;D
0
Teraz już się nie da, czas rekrutacji minął. Zapisy zwykle ruszają w sierpniu ;)
0
Od nowego sezonu dopiero
2
To już trzeba pytać prawnika, ale z naszym hymnem to nie miało wiele wspólnego.
4
Jeśli nie usuną tego wpisu będą miały sprawę w sądzie. Także ten..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie wiem, może dlatego że to piłka nożna i to sport nieprzewidywalny?
0
player
18
Biorąc pod uwagę, że to stalinowski budynek to zburzenie nie jest złym pomysłem
1
Mocny rywal na tej pozycji
2
Tak :).
1
Póki co chyba 9
68
A teraz przypomnijmy sobie, gdy Barcelona została karana za esteladę na trybunach, zakazem gry młodzików, zakazem transferowym.
4
Może faktycznie nie aż tak gigantyczne promocje jak w USA, ale są wyprzedaże i elektronika, RTV są tańsze
0
Żadna
0
A to już chyba pytania do C+? ;)
0
Skończyły im się prawa
0
Nie będzie
4
Od razu po wpłacie.
1
Można źródło?
57
Cóż, jeśli nie widzi różnicy to może warto zmienić dziewczynę? ;)
1
Póki co nie ma nigdzie oficjalnej informacji. Wygląda na to, że u nas w kraju nie będzie.
0
Chociażby w poniedziałek w Eleven Sports 1 od 14
3
Będą