53

Neymar nigdy nie wróci do Barcelony, tak samo jak Pep i im szybciej wszyscy to zrozumią, tym mniejsze będzie rozczarowanie. Nikt go z klubu nie wypchnął tylnymi drzwiami tylko sam chciał budować swoją markę, gdzie indziej. Nie wyszło? No trudno, to jest futbol.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Cała trójka barcelonistów w wyjściowej "11" Hiszpanii. ;)

8

La Rambla jednogłosnie wskazała, że to była najlepsza scena ;)

https://www.reddit.com/r/LaCasaDePapel/comments/8oljdc/tokio/

1

Nie było jeszcze informacji od ligi.

2

Zgadza się. Liga nie podała jeszcze 16.kolejki dlatego i u nas nie ma.

5



Pomysłowość Polaka nie zna granic. ;D

0

Teraz już się nie da, czas rekrutacji minął. Zapisy zwykle ruszają w sierpniu ;)

0

Od nowego sezonu dopiero

2

To już trzeba pytać prawnika, ale z naszym hymnem to nie miało wiele wspólnego.

4

Jeśli nie usuną tego wpisu będą miały sprawę w sądzie. Także ten..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie wiem, może dlatego że to piłka nożna i to sport nieprzewidywalny?

0

player

18

Biorąc pod uwagę, że to stalinowski budynek to zburzenie nie jest złym pomysłem

1

Mocny rywal na tej pozycji

2

Tak :).

1

Póki co chyba 9

68

A teraz przypomnijmy sobie, gdy Barcelona została karana za esteladę na trybunach, zakazem gry młodzików, zakazem transferowym.

4

Może faktycznie nie aż tak gigantyczne promocje jak w USA, ale są wyprzedaże i elektronika, RTV są tańsze

0

Żadna

0

A to już chyba pytania do C+? ;)

0

Skończyły im się prawa

0

Nie będzie

4

Od razu po wpłacie.

1

Można źródło?

57

Cóż, jeśli nie widzi różnicy to może warto zmienić dziewczynę? ;)

1

Póki co nie ma nigdzie oficjalnej informacji. Wygląda na to, że u nas w kraju nie będzie.

0

Chociażby w poniedziałek w Eleven Sports 1 od 14

3

Będą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?