2

Nie, chcę powiedzieć, że takiego gościa bierze się do pierwszego zespołu, a nie rezerw.

8

Ten chłopak jest zwyczajnie zbyt dobry, że marnować się w Segunda B, zresztą on sam pewnie by się na to nie zgodził.

31

Todibo gra w pierwszej lidze francuskiej, a Ty chciałbyś żeby ogrywał się w trzeciej lidze w Hiszpanii?

17

Może np. oficjalna strona Barcelony? ;)

10

Ten serial po 1 sezonie powinien ostatecznie się skończyć. Zrobili z niego telenowele, a mogło być arcydzieło.

14

Kto w dobie aplikacji moblinych i internetu sprawdza stan konta w bankomacie? Po za tym takowa opłata jest w większości banków

11

mBank zdecydowanie ;)

7

Dla mnie osobiście najlepsza jest przewotka Rivaldo, kocham wracać do tamtego meczu

14

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Wszystie są o 21

0

Tak, będzie tylko jeden mecz

0

Nie będzie

1

Tak, zaraz początek

28

Ale wtopa z Tallinem ;D

4

Prawa telewizyjne były bardzo drogie i nikt w Polsce nie zdecydował się na ich kupno

0

Może od razu wyniki losowań podam?

2

17 grudnia.

6

Niech to będzie lekcja dla innych :)

9

1.13 grudnia
2. Żadna
3. Bo Eleven wolał tydzień temu mecz Realu

1

13 grudnia

5

13 grudnia o 16

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

Kto ci takich bzdur naopowiadał?

0

Tak. Powiem więcej, za tydzień także na C+

0

Przecież sidzej mówiła, że to ona na zdjęciu więc nie widzę problemu ;)

1

Dystans kolego, dystans ;)

6

sidzej - za cierpliwość przebywania wśród tak licznego męskiego grona, patrząc po avku nie jeden pewnie chciałby zaprosić na randkę ;)

1

Tak za kibiców odpowiada klub. Gdyby taka akcja miała miejsce na stadionie walkower z urzędu

4

Łatwo się pisze siedząc na kanapie i pisząc na laptopie. Nie każdy jest orłem z dziedziny prawa i nie mając pomocy u kogokolwiek sytuacja już nie jest taka oczywista.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?