La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1336 Culés

konto usunięte

37

"Już nie będzie Andresa Iniesty w następnym sezonie w Barcelonie. Pożegnanie Andresa z Barceloną. 9-krotny mistrz Hiszpanii 6-krotny zwycięzca Pucharu Króla, 4-krotny zwycięzca Ligi Mistrzów, dwukrotny mistrz Europy, mistrz świata. Kilkanaście lat występów, fenomen sportowy, powtarzalność sukcesów przez lata, przez dekadę. Coś niewiarygodnego, co tydzień siadaliśmy jak do telenoweli, żeby właśnie oglądać go na boisku, fenomen socjologiczny, ileż rzeczy można było mu przypisać z tej kariery, że można w życiu wygrać ewidentnie bez układów, że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkich nadziei, fenomen społeczny, przecież my dzięki tym transmisjom żyliśmy życiem zastępczym, był powodem ogromnej zbiorowej radości, dał nam wiele, bardzo wiele, mam nadzieję, że z tych młodych chłopaków, którzy dzisiaj mają aspiracje, oglądali Andresa tak jak na całym świecie, że uwierzą, że nie zmarnujemy tego fenomenu jaki się stworzył przy oglądaniu meczów Barcy i reprezentacji Hiszpanii. Rekordowa telewizyjna widownia, kiedy zdobywał zwycięską bramkę na MŚ w 2010 roku, kiedy strzelał wyrównującą bramkę dającą finał Ligi Mistrzów w spotkaniu z Chelsea. Ta wielka radość nas ludzi, którzy go oglądaliśmy krzycząc, skacząc, po prostu było pięknie i coś się niewątpliwie zamknęło, ale miejmy nadzieję, że będzie w sporcie jakaś próba kontynuacji. Iniesty już nie będzie, natomiast ważne żeby były sukcesy sportowe i żeby coś po Andresie trwałego, bardzo trwałego zostało. Dziękujemy Ci bardzo Andres."

1

@krzychu1526 Piękna parafraza :)

8

@krzychu1526 Włodek Szaranowicz to komentatorski Luis Suarez. Potrafi całą transmisję "kopać się po czole", ale jak się postara, to potrafi pięknie mówić.

0

@krzychu1526 Jak przypomniałem sobie ten komentarz odnośnie Małysza to łzy stanęły w oczach.

0

@krzychu1526 Az ciarki przeszły. Najlepszy komentarz Włodka chyba

0

@krzychu1526 Taktyk.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?