- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1067 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Kgorecki2500
11
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1067 Culés
0
Witam. Zastanawiam się nad kupnem nowej gry i mam na oku dwa nowe tytuły : Far cry 5 i God of war. I tu mam do Was pytanie. Którą z tych gier bardziej polecacie, która jest waszym zdaniem lepsza, a może ktoś grał i może podzielić się wrażeniami (tylko bez spoilerów :)
1
@Krzysiek_FCB Obie są kozackie, ale ja osobiście wybrałbym FC 5
1
@Krzysiek_FCB Moim zdaniem wszystkie Far Cry 5 na dłuższą metę są nudne i żadnej części nie przeszedłem do końca, seria God of War jest świetna, szczególnie dla niedzielnego gracza, potrafi odstresować a walka i cut scenki wyglądają spektakularnie.
1
@Krzysiek_FCB W GoW jeszcze nie grałem, ale recenzje ma obłędne. Najlepiej oceniany tytuł na ps4. Ale to zależy, jakiej gry oczekujesz, w jaką wolałbyś obecnie pograć.
Czy otwarty, sandboxowy shooter, czy epicka, kinowa przygoda oparta na zręcznościowej walce i fabule.
1
@Krzysiek_FCB jako fan serii far cry polecam, jest dużo do robienia tak więc śmiało bierz, wielkim fanem gowa nie jestem ale slasher konkret.
0
@boojan27 Jestem otwarty na różne gatunki. Najpierw myślałem o FC5 bo chciałem zagrać w coś bardziej takiego "swobodnego" ale równiż bardzo lubie takie epickie gry ja GoW
1
@Krzysiek_FCB Zdecydowanie God of War, miazga.
1
@Krzysiek_FCB GoW. Przyjemna fabuła, gdzie dosyć nieźle bawią się mitologią. Walka taka jak w starych Godach, czyli prosta, ale efektowna. Szkopuł, że najlepsze ruchy robi cutscenka. Lecz w sumie są one wykonane na wysokim poziomie i to nie przeszkodzi za mocno. Jak nie oczekujesz Ninja Gaidenów, to będziesz się dobrze bawił.
FC5 za to jes mocnym średniaczkiem. Chyba w serii będzie takim przejściowym etapiem. Tylko dla fanów w gruncie rzeczy. Chyba, że temat cię interesuje. Chociaz muszę przyznać, że słabo potraktowali motyw sekty. No i jak zaczniesz się zastanawiać jak funkcjonuje ten świat, to się zniechęcisz. Jest tam wiele idiotyzmów i machania licentia poetica.
Ja bym stawiał na Kratosa.