0

Komentarz usunięty

0

@bezalkoholowy oho widzę, że kuce menztena atakują, bo ktoś ma różne poglądy. Nie ma to jak nazywać „trolem Giertycha” osobę która raz zagłosowała na trzaska i to w dodatku wybrała mniejsze zło. Pozdro kuce xd

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

@Starrk akurat jak popołudniówki mam, no elegancko kur@a XD

0

@chosenone nie pozbędziemy się go, widziałem w dodatku, że jest jedynym kandydatem w następnych wyborach także kolejne lata z nimi będzie trzeba wytrzymać

0

@Pomimo27 nie no nazwiska mamy konkretne, Zieliński, lewy, skorup, Szymański, Zalewski, jak ktoś zza granicy spojrzy na tę kadrę nie interesując się co się dzieje to może odnieść takie wrażenie

0

Podobno skorża odmówił trenowania reprezentacji. Ciekawe kto będzie tym selekcjonerem, znając życie pewnie następny kolega od kieliszka Kuleszy.

Kurde mamy naprawdę dobrych piłkarzy, ktoś kto nie interesuje się naszą kadra może odnieść wrażenie, że jesteśmy solidną reprezentacją. Fajnie byłoby wykorzystać to i zatrudnić jakiegoś dobrego fachowca zza granicy, ale to chyba niestety niemożliwe jest.

4

@mrboom a weź nie przypominaj nawet, bo z samego rana człowiekowi humor zniszczysz xd

Ps Dzięki araujo

0

@karolszymek eafc 25 xddd

2

@VamosDeJong 5 rano a wy o polityce już xddddd

1

@Kessie hehe bo wiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@MaziFCB psy szczekają karawana jedzie dalej

4

@VamosRakieta armatę w nodze to on miał

0

@matador Ich się nie da określić czy centrum czy prawica czy lewica.

Światopoglądowo to prawica ale gospodarczo to taka bardziej socjaldemokracja, chociaż obniżanie podatków jak ten dla młodych nie wpisuje się w to więc ciężko jednoznacznie określić

0

@KluivertFCB To sobie poczytaj prawo unijne i zobaczymy kto tutaj w bańce żyje

1

@Murazor oni to niczym się nie różnią od innych mediów, początek może i mieli obiecujący ale podczas ostatnich wyborów się skompromitowali. Gdyby coś takiego robili inni to stanowski by suchej nitki nie zostawił na nich.

0

@matador nigdzie ci nie napisalem, ze jestes za pisem, jedynie ze masz pewnie poglądy prawicowe. Ty krytyka nazywasz to, że nazwałem cię osobą o prawicowych poglądach? No nieźle

0

@Karol145 tutaj śmiejemy się tylko z obecnej koalicji, z pisu i konfederacji nie wolno

0

@GeneralXavi ale ty się nakręcasz chłopie xd
Nikt im tyle nie zapłaci, gadać i narzekać sobie mogą.

2

@matador to czym niby PiS jest? Wy widzicie tylko podział na lewice/prawice?
Czym w takim razie jest PiS i PO?

5

@matador realny problem to był jak tutaj zaczęło ich coraz więcej przyjeżdżać, wtedy trzeba było gadać i przeciwdziałać, Niemcy mają prawo zwracać migrantów którzy przyjechali do nich z Polski, niestety taka prawda.

3

@matador co wybory to przegrana strona tak gada, twoja prawica wcale nie jest lepsza. 2014 ci przypomnieć ?

8

@Murazor tutaj to kanał zero uznawany jest za źródło oświeconej prawdy także nie ma sensu dyskutowac

3

@vangoor bo prawica to wcale tak nie próbuje xd

4

@barcelonaLM oczywiście prawacy wszędzie spisek widzą xd

11

@matador a dlaczego na kanale zero nie mówią o tym, że ci niektórzy migranci wjechali tam z Polski i ich po prostu odsyłają? Oczywiście najlepiej wszytko zwalić na spisek i żyć dalej w swojej bańce.

2

Ten Athletic poważnie myśli, że są na tyle dużym klubem żeby taki Williams u nich grał? XD
Przecież ich największy sukces od x lat to wejście do lm, już taki villareal czy sevilla do niedawna to były o wiele wiele lepsze kluby.

0

@Comentateiro wy płaczecie jak was peowcy wyzywają od „ciemnoty”, ale jak wy nazywacie siebie prawdziwymi Polakami, peowcow wyzywacie od tych gorszych to już okej jest xd

2

@NeroTFP1 oczywiście to taki żarcik, poza tym wyrwane to z kontekstu pewnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?