Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gg156 zresztą na ile lat ty brałeś kredyt skoro w maks 8 lat go spłaciłeś? Bo sam napisałeś, że w czasie pisu brałeś.
0
@Deathwing112 i co wtedy zamiast NFZ by było?
1
@draxidox Boomerow pewnie bawi
1
@bezalkoholowy oczywiście konfederaci i ich chłopski rozum. Ty sobie tak ubzdurałeś i tak ma być, bo zawsze jest tak jak bezalkoholowy sobie ubzdurał.
Wytłumacz mi jeszcze jedną rzecz, bo to chyba twój komentarz gdzieś widziałem pod postem dotyczącym tego gościa z PO co spowodował wypadek samochodem. Domagasz się jego ukarania (i słusznie), ale dlaczego nie domagasz się ukarania Nawrockiego za popełnione przęstepstwo do którego się przyznal? Kto tutaj robi fikołki logiczne? No chyba nie powiesz mi, że jedni są poza prawem?
3
@gg156 a to PiS nie przyczynił się do wysokich stóp procentowych, inflacji i kryzysu mieszkaniowego?
0
@bezalkoholowy „dla mnie, jak ktoś się tłucze w lesie i nie robi nikomu kto nie znalazł się tam z własnej woli krzywdy, nie jest przestępcą. Tak samo jak Tusk, który też się tym chwalił, takim przestępcą w moim odczuciu nie jest ;)”
Chłopie to się odnosiło do tego, to nie moja wina, że ty sobie to interpretujesz na swój sposób i sobie dorabiasz jakieś wymyślone rzeczy. Nie nadążasz w dyskusji to nie komentuj głupio.
0
@bezalkoholowy nigdzie go tak nie nazwałem xd
Przestępca tak, ale nie kryminalista.
Zresztą napisałem prawdę, że to bójka kryminalistów była, bo patrząc na to kto się tam bił to określenie jak najbardziej pasuje, ale nie odnosiło się do Nawrockiego.
Jego można nazwać co najwyżej kolegą kryminalistów :D
0
@alone49 no nie powiesz mi, że jeszcze 10 lat temu było tak jak teraz.
Teraz z niektórymi normalnie pogadać nie idzie, bo wszędzie politykę wpychają.
1
@Faro mi się raz śniło, że barca grała u mnie na wsi mecz z realem na boisku gdzie trawa ma po pół metra wysokości xd
Źle wpływa na mnie oglądanie wieczorem meczów Barcelonki
0
@VegetaPolska najważniejsze, że chłopaki dobrze się bawią na zgrupowaniu. Reszta się nie liczy.
0
@draxidox idealnie nadawałby się do getafe.
0
@bezalkoholowy XD
Ale gdzie ci skłamałem? Widzę, że z tobą dyskusja jest bez sensu, bo będziesz twardo trzymać się założonej z góry tezy.
No właśnie napisałem „kryminalistów”, a w tej ustawce brali udział ludzie skazani prawomocnymi wyrokami. Gdzie według Ciebie wprowadzam kogoś w błąd?
1
@FcPortoFan1999 e to elegancko, może jakieś miejsce dla peszkina się znajdzie jesczze się znajdzie. Dyrektor ds. utrzymywania pozytywnej energii w szatni, myślę, że odnalazłby się idealnie na tym stanowisku. Jędrzejczyka na wicedyrektora i atmosferka zawsze top będzie.
0
@bezalkoholowy dlaczego Nawrocki nie odżył wyrok skoro inni dostali? Czym on się różni?
0
@bezalkoholowy tak wiem kogo nazywam kryminalistami. Masz: https://wiadomosci.wp.pl/karol-nawrocki-i-32-rozbojnikow-wszystkie-przestepstwa-uczestnikow-slynnej-ustawki-oto-z-kim-ramie-w-ramie-bil-sie-kandydat-pis-7161585238543072a
Zanim zaczniesz go trollu Mateckiego bronić to wiedz, że sam Nawrocki powiedział, że ten artykuł to prawda.
1
@FcPortoFan1999 skoro wuja trenerem pewnie zostanie to może jakiś powrót Błaszczykowskiego będzie jeszcze.
0
@bezalkoholowy ze zwykłym Kowalskim nikt by się nie pieścił, zobacz sobie z kim się bił i jakie wyroki dostały tamte osoby, ale jako, że on ma pozycję w społeczeństwie to jest lepiej traktowany, a teraz to już mu nikt nic nie zrobi.
0
@bezalkoholowy Ale gdzie ja go pomawiam skoro on sam się przyznał do brania udziału w tym? Co najwyżej go cytuje.
2
@FcPortoFan1999 i znać dobrze te reprezentacje, nie zapominajmy o tym.
Zresztą co to za trener z którym się nie napijesz, z probierzem pierdo@niesz sobie whisky czy tam wodeczke, a z takim southgatem to co najwyżej filiżankę herbatki.
0
@alone49 to już nie chodzi o to, że jest z pisu, bo wystawianie takich osób jak Nawrocki i chociażby Biedroń i wybieranie ich na ważne stanowiska pokazuje jak Polska polityka upadła.
0
@bezalkoholowy gdzie skłamałem?
0
@alone49 no tak, zezwalajmy na przemoc kryminalistów i nic z tym nie róbmy, szkoda, że potem jak taka osoba trafi do szpitala to jest leczona na nasz koszt. Zresztą według prawa branie udziału w ustawkach jest przestepstwem. Jeśli Tusk brał udział to też popełnił przęstepstwo.
0
@bezalkoholowy skoro jestem według ciebie trollem Giertych pokaż mi, gdzie go chwaliłem albo pisałem coś pozytywnego tutaj o jego osobie, bo jeśli nie pokażesz to po prostu rzucasz pomówieniami.
0
@bezalkoholowy aha czyli jestem głupi, bo mam inne poglądy od twoich. To ty jesteś z tego elektoratu niezmanipulowanych i nie dających się polaryzować?
0
@alone49 branie udziału w ustawkach to nie przestepstwo?
Nie pomawiam tylko go cytuje, bo sam się do tego przyznał, jeśli mediami niemieckimi nazywasz konto menztena na yt to tak, oglądam niemieckie media.
1
@Pawel13sz jedynie trener zza granicy coś zdziała
0
@bezalkoholowy ty mnie nazywasz trollem, ale to ty założyłeś tutaj konto na chwilę przed wyborami, żeby spamować tylko komentarze polityczne, jak to wytłumaczysz dzieciaczku?
0
@FcPortoFan1999 Dla tej kadry nie ma już ratunku xd
0
Komentarz usunięty
0
@vangoor bardzo mnie to ujęło muszę ci powiedzieć