Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@alone49 no nie powiesz mi, że jeszcze 10 lat temu było tak jak teraz.
Teraz z niektórymi normalnie pogadać nie idzie, bo wszędzie politykę wpychają.
1
@Faro mi się raz śniło, że barca grała u mnie na wsi mecz z realem na boisku gdzie trawa ma po pół metra wysokości xd
Źle wpływa na mnie oglądanie wieczorem meczów Barcelonki
0
@VegetaPolska najważniejsze, że chłopaki dobrze się bawią na zgrupowaniu. Reszta się nie liczy.
0
@draxidox idealnie nadawałby się do getafe.
0
@bezalkoholowy XD
Ale gdzie ci skłamałem? Widzę, że z tobą dyskusja jest bez sensu, bo będziesz twardo trzymać się założonej z góry tezy.
No właśnie napisałem „kryminalistów”, a w tej ustawce brali udział ludzie skazani prawomocnymi wyrokami. Gdzie według Ciebie wprowadzam kogoś w błąd?
1
@FcPortoFan1999 e to elegancko, może jakieś miejsce dla peszkina się znajdzie jesczze się znajdzie. Dyrektor ds. utrzymywania pozytywnej energii w szatni, myślę, że odnalazłby się idealnie na tym stanowisku. Jędrzejczyka na wicedyrektora i atmosferka zawsze top będzie.
0
@bezalkoholowy dlaczego Nawrocki nie odżył wyrok skoro inni dostali? Czym on się różni?
0
@bezalkoholowy tak wiem kogo nazywam kryminalistami. Masz: https://wiadomosci.wp.pl/karol-nawrocki-i-32-rozbojnikow-wszystkie-przestepstwa-uczestnikow-slynnej-ustawki-oto-z-kim-ramie-w-ramie-bil-sie-kandydat-pis-7161585238543072a
Zanim zaczniesz go trollu Mateckiego bronić to wiedz, że sam Nawrocki powiedział, że ten artykuł to prawda.
1
@FcPortoFan1999 skoro wuja trenerem pewnie zostanie to może jakiś powrót Błaszczykowskiego będzie jeszcze.
0
@bezalkoholowy ze zwykłym Kowalskim nikt by się nie pieścił, zobacz sobie z kim się bił i jakie wyroki dostały tamte osoby, ale jako, że on ma pozycję w społeczeństwie to jest lepiej traktowany, a teraz to już mu nikt nic nie zrobi.
0
@bezalkoholowy Ale gdzie ja go pomawiam skoro on sam się przyznał do brania udziału w tym? Co najwyżej go cytuje.
2
@FcPortoFan1999 i znać dobrze te reprezentacje, nie zapominajmy o tym.
Zresztą co to za trener z którym się nie napijesz, z probierzem pierdo@niesz sobie whisky czy tam wodeczke, a z takim southgatem to co najwyżej filiżankę herbatki.
0
@alone49 to już nie chodzi o to, że jest z pisu, bo wystawianie takich osób jak Nawrocki i chociażby Biedroń i wybieranie ich na ważne stanowiska pokazuje jak Polska polityka upadła.
0
@bezalkoholowy gdzie skłamałem?
0
@alone49 no tak, zezwalajmy na przemoc kryminalistów i nic z tym nie róbmy, szkoda, że potem jak taka osoba trafi do szpitala to jest leczona na nasz koszt. Zresztą według prawa branie udziału w ustawkach jest przestepstwem. Jeśli Tusk brał udział to też popełnił przęstepstwo.
0
@bezalkoholowy skoro jestem według ciebie trollem Giertych pokaż mi, gdzie go chwaliłem albo pisałem coś pozytywnego tutaj o jego osobie, bo jeśli nie pokażesz to po prostu rzucasz pomówieniami.
0
@bezalkoholowy aha czyli jestem głupi, bo mam inne poglądy od twoich. To ty jesteś z tego elektoratu niezmanipulowanych i nie dających się polaryzować?
0
@alone49 branie udziału w ustawkach to nie przestepstwo?
Nie pomawiam tylko go cytuje, bo sam się do tego przyznał, jeśli mediami niemieckimi nazywasz konto menztena na yt to tak, oglądam niemieckie media.
1
@Pawel13sz jedynie trener zza granicy coś zdziała
0
@bezalkoholowy ty mnie nazywasz trollem, ale to ty założyłeś tutaj konto na chwilę przed wyborami, żeby spamować tylko komentarze polityczne, jak to wytłumaczysz dzieciaczku?
0
@FcPortoFan1999 Dla tej kadry nie ma już ratunku xd
0
Komentarz usunięty
0
@vangoor bardzo mnie to ujęło muszę ci powiedzieć
0
Komentarz usunięty
0
@bezalkoholowy brałbyś hipotekę w czasie pisu to inaczej byś śpiewał mordeczko.
No ale czego ja oczekuję od 15 letniego chłopczyka na utrzymaniu mamusi, który wierzy w zbawicieli z konfederacji.
0
@FcPortoFan1999 skąd info?
2
@bezalkoholowy gdzie reszta twojej ekipy? W jednym pokoju siedzicie przy komputerach i lajkujecie sobie nawzajem każdy post? XD
1
@bezalkoholowy nie trawie Giertycha, ale wmawiaj tak sobie. Pomodliłeś już się do swojego sławcia dzisiaj?
0
Komentarz usunięty
2
@bezalkoholowy nawet jakby weszli we współpracę to byś gadał, że ten deal opłaca się tylko Ukraińcom, a Polska na tym straci xd