0

@budel17 Bo od 15 lat można pracować na specjalnych warunkach

0

@TaughtMule dzięki, akurat jem

0

@RosjaninBut potwierdzam, byłem tym pieskiem

0

@HypeR czuł Strasbourg liga Europy a Lens lke?

0

Ten OL to będzie występował w LE skoro zostali zdegradowani?

0

@APTAPT z messim też było gadanie, że podpisze kontrakt a skończyło się jak się skończyło.

1

@budel17 Ale co ci nie pasuje niby? No to powiedz mi jakie osoby zaliczają się do grupy „bezrobotni, ale poszukujący pracy” i jeśli chat się pomylił to przyznam ci rację, a raczej do tego nie dojdzie, bo tutaj tekst ze strony GUS:

Definicja:
Osoby w wieku 15-74 lata, które spełniają jednocześnie trzy warunki:
- w okresie badanego tygodnia nie były osobami pracującymi,
- aktywnie poszukiwały pracy, tzn. podjęły konkretne działania w ciągu 4 tygodni (wliczając jako ostatni - tydzień badany), aby znaleźć pracę,
- były gotowe (zdolne) podjąć pracę w ciągu dwóch tygodni następujących po tygodniu badanym.

Zresztą na tę stronę powołał się chat gpt.

0

@budel17 wyżej wytłumaczyłem :)

0

@LeoMessiiBarcaPepa ciężko być przy nich spokojny xd

1

@priest9999 no te 11% to osoby nieaktywne zawodowo, nie pracują i nie szukają pracy typu matki zajmujące się dziećmi, studenci, niepełnosprawni, żonka na utrzymaniu męża na przykład xd. I to są też osoby w wieku produkcyjnym.

Bo dla sprostowania te 19% to bezrobotni, ale aktywnie poszukujący pracy.

Tutaj chatu się zapytałem kto należy do takich osób:
Osoby, które utraciły zatrudnienie (np. po zakończeniu kontraktu, zlecenia, sezonu),
• Ukraińcy, którzy dopiero przyjechali do Polski i jeszcze nie znaleźli pracy,
• Osoby, które aktywnie aplikują lub uczestniczą w rekrutacjach,
• Część zarejestrowanych w urzędach pracy (choć nie wszyscy bezrobotni są tam zarejestrowani),
• Osoby, które np. nie mają pełnych dokumentów, ale mimo to starają się o legalną pracę.

0

@LeoMessiiBarcaPepa pol roku temu to każdy go tutaj j3bał.

Niech go pierwsze kupią, bo żeby nie skończyło się jak z verattim kiedyś :)

A potem niech go bezproblemowo zarejestrują xd

3

@Kgorecki2500 skoro już chcą uprawiać taką politykę to niech chociaż nie kłamią bezczelnie, bo uprawiają taką samą polaryzację społeczeństwa jak PiSPO.

5

Konfederacja to skrajnie antyukraińska partia? No któż by się spodziewał, a berkowicz to lider wśród nich.

Przestępstwa i wykroczenia ogólnie w Polsce w 2024 względem 2023 spadły, mało tego, w 2023 roku również był spadek względem 2022 roku.

Przestępczość wśród Ukraińców w 2024 roku spadła względem 2023 roku.

Zatrudnienie wśród Ukraińców w wieku produkcyjnym przebywających w Polsce? Prawie 70%.

Okej poziom bezrobocia wynosi 19% wśród nich, ale liczba w 2024 roku także 70% Ukraińców pracowało, więc te słowa berkowicza są po prostu z czapy wzięte.

Także liczba dzieci Ukraińskich uczących się w polskich szkołach wzrosła względem 2024 roku wzrosła. Tu macie słowa berkowicza i niektóre źródła:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1281837583298437&id=100044166232743&set=a.330991135049758

W polskich szkołach uczy się ponad 200 tys. ukraińskich dzieci. Ile nadal nie chodzi do szkoły?- oko.press


Deloitte/UNHCR

AAAA zatrudnię Ukraińców. Ile zarabiają i na co wydają? - bankier.pl

Zwalczanie przestępczości kryminalnej w 2024 roku – wyniki działań Policji - lublin112.pl


0

W sumie to ciekawe jak Flick ustawi napad
N - lewy
Ps - yamal
Ls - Williams
Śpo - rapha
Czy rotować będzie na skrzydłach. Napad naprawdę mega mocny mamy, pomoc też bardzo fajnie wygląda, bramkarzy również mamy świetnych, dodatkowo Garcia przyszłościowy. Jedynie ta obrona, fajnie gdyby szwagry sprowadziły jakiegoś solidnego obrońcę (którego bez problemu zarejestrują xd), bo pod koniec sezonu nie wyglądało to za dobrze, a wręcz bym powiedział, że bardzo słabo.

1

@Vegeta88 przecież on sam się chwali z udziałów w niej, a Ty mówisz, że nic takiego nie gada xd

Skoro brał udział w tych ustawkach to musiał się kręcić w tym towarzystwie, no chyba nie będziesz gadał teraz, że poszedł sobie na grzyby i akurat trafił na ustawkę więc sobie do niej dołączył żeby poćwiczyć boks xd

Bardziej nie trawię Menztena czy jakiegoś Jakubiaka od Nawrockiego tak szczerze, ale milion razy bardziej wolałbym kogoś z tej dwójki jako prezydenta niż gościa z tak szemrana przeszłością. Mógł powiedzieć chociaż, że był młody i głupi to jeszcze by się jakoś wybronił, ale dosłownie gość (i inni politycy pisu) wybielają bijatyki między przestępcami.

2

@draxidox no Sikorski byłby najlepszy z PO, może za 5 lat mu sie uda.

1

@Vegeta88 Jakby sąd zdecydował że jest winny to płakałbyś, że sądy są upolitycznione i w ogóle.


Nie no co ja przeczytałem właśnie, masz tutaj swoich krystalicznie czystych: https://wiadomosci.wp.pl/karol-nawrocki-i-32-rozbojnikow-wszystkie-przestepstwa-uczestnikow-slynnej-ustawki-oto-z-kim-ramie-w-ramie-bil-sie-kandydat-pis-7161585238543072a

1

@Vegeta88 no faktycznie, nazwał to „formami szlachetnej, męskiej walki wręcz” XD

Pewnie jego rywal byli tak samo szlachetni, mistrzowie karate z czarnymi pasami, zapaśnicy i inni, ale na pewno nie dilerzy, przestępcy i inni ludzie z półświatka.

1

@MichuZ44 a pamiętam jak jeszcze niedawno grał dla psg. Ehh człowiek czuje się stary gdy patrzy na to, że taki kroos, ibra, chielini dostają ikony

1

@Vegeta88 chłopie xd
A podaj mi datę kiedy on pozował do zdjęcia z pedofilem, a kiedy zostało ujawnione, że nim jest? Trzaskowski usprawiedliwiał go?

Ale co ma do tego Wałęsa xdddd
Mój sąsiad ostatnio okradł bank, więc ja chyba też mogę to zrobić.

3

@Vegeta88 no chyba wie skoro się przyznał publicznie do tego

1

@Vegeta88 doskonale wiesz o kim mowa. Udział w ustawkach to nie przęstepstwo?

4

@Prorokk ta wszyscy oprócz konfy i pisu to lewaki

1

@Kazragore czyli najlepszy kandydat z nich wszystkich to był przestępca?

A co do Giertycha to to farbowany Lis który wszedł tylko do PO bo na stołku mu zależy.

3

@Roobo a weź sobie poczytaj komentarze pod filmami menztena to zobaczysz jaki ból tyłka jest o te przeliczanie głosów, wejdź sobie pod filmik dzień po wyborach to zobaczysz jaka radość panuje wśród konfederatow

2

@RosjaninBut jeśli będą dowody na fałszerstwa na stronę PO to też powinni to przeliczyć w tych komisjach gdzie miało miejsce takie zdarzenie.

3

@Roobo ooo jest i naczelny oświecony ekspert z la bamby. Każdy o odmiennym zdaniu to zmanipulowany przez Giertycha (którego nawet nie wiesz jak nie cierpię) idiota?

Chłopie ty każesz mi podać podstawę prawną, a ja nawet nigdzie nie napisałem, że dobrze byłoby wszystkie głosy od nowa przeliczyć, a ty mi wyjeżdżasz tutaj z jakimś pytaniem z czapy xd

8

@Encore no dobra, ale skąd wśród nich taka radość? I dlaczego konfa poparła Nawrockiego skoro w 2020 nikogo nie poparła i dodatkowo chce przecież osłabiać duopol, a paradoksalnie przegrana pisu mogłaby jeszcze bardziej konfe umocnić.

16

Ja w sumie trochę nie rozumiem konfederatów. Przecież mówiliście, że PiSPO to jedno zło, że to są takie same szkodniki.

Więc skąd wśród was taki ból tyłka, że głosy mogą być od nowa podliczone, powinno być to raczej wam obojętne czy będzie rządził Rafal czy Karol, bo to przecież takie samo zło. Dodatkowo po II turze skad nagle ta radość wśród polityków konfederacji?

3

@Encore no spoko, ale bawi mnie użycie tego słowa przez osobę, która wymyśla swoje teorie i badania naukowe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?