2

@Criss18Barca odklejeniec Braun 7% i ciagle do góry idzie. Szurostwo i wiara w teorie spiskowe dalej dobrze się ma, pomimo tego, że mamy XXI wiek.


Szkoda, że razem jest na granicy, bo tylko oni na razie ratują honor polskiej lewicy, bo ta lewica Biedronia i czarzastego to jakaś komedia.

1

@RosjaninBut członkini pisu to na pewno legitne źródło.

A co do zielonego ładu to szef jej partii to przyklepał xd

0

@Kessie tych także nie rozumiem

1

Podziwiam osoby, które tak wspierają teraz Iran i ich bronią.

Wspieranie ruskich w wojnie na Ukrainie, wspieranie terroryzmu, zabijanie kobiet, bo źle ubrały te ich burke czy co to tam one noszą. I żeby nie było, bo pewnie ktoś mi to zaraz zarzuci, Netanjahu to zbrodniarz i Izrael wcale nie jest lepszy, ale bycie po stronie Izraela (jak pewien brodaty poseł) to już szczyt po prostu.

1

@FCBMati10 i raczej to działa skoro ostatnie lata mieli bardzo owocne

0

@Ghostface też nie chce robić z siebie jakiegoś eksperta psychologii i psychiatrii, dlatego lepiej poczytać kogoś mądrzejszego ode mnie.

0

Polecam sobie cofnąć tak z pół godziny około. Na tym pustynnym zadupiu to nigdy spokoju nie może być.

https://www.youtube.com/live/W8wnqPQoPF4?si=JAcQaBEShEa_ifje

0

Jeśli szwagry sprowadza Nico za sensowne pieniądze i go zarejestrują to odwołam wszystkie wyzwiska jakie padły z moich ust pod ich adresem.

0

@Ghostface przecież napisałem ci, że jeszcze oprócz tych wykładów można sobie poczytać w internecie badania, różne artykuły. 3 słowa wystarczy wpisać i masz kilkadziesiat notatek na ten temat.

0

@Ojciec5tkidzieci nie obraź się, ale gadasz głupoty. Inni trenerzy tez mieli do dyspozycji świetnych piłkarzy, a nie potrafili tego wykorzystać, zresztą to też musisz wiedzieć jak ich ustawić, być ich mentorem, a niektórzy to mają duży problem z tym. Nawalka objął kadrę po słabym beznadziejnym Euro 2016 i po nie zakwalifikowaniu sie na mistrzostwa świata 2014, dodatkowo Polska była gdzieś w granicach 70 miejsca w rankingu FIFA. Sam wyboostowal takich piłkarzy jak Pazdan, więc to, że na euro mieli swój Prime to jego zasługa.

W Rosji to już zaczęło się kombinowanie, sam mecz z Senegalem to bym powiedział była mieszanka pecha i wylewu zawodników, jak ta akcja z Bednarkiem i Szczęsnym, albo rykoszet od Cionka. Kolumbia sportowo była poza zasięgiem.

1

@Kgorecki2500 to w takim razie herbatka :)

6

@urbipl mówi to gość, który uratował PiS od totalnej klęski, a potem, gdy chciał pogadać z Jarkiem to ten go olał.

8

0

Trochę mieszane uczucia mam co do tego Nawałki. Z jednej strony jak nie wyjdzie to upadnie jego legenda, gość nie trenował nic przez 6 lat, z drugi strony te 10 lat temu stworzył porządną drużynę z ekipy która była wówczas chyba na 60. miejscu w rankingu FIFA i ukręcił dobre wyniki z Jędrzejczykiem, Pazdanem i Mączyńskim.

0

@Frimpong tęsknię za jego kadencja :(

2

@Tasde w tym kraju wszytsko co złe to Tusk i Pelo, zielony ład i migranci to idealne przykłady.

0

@Ghostface mylę się?

7

@BulaKG nareszcie, szkoda jedynie, że tak późno to zrobili.

0

@Ghostface czyli wykładowca, który jest psychologiem nie zna się na tym, bo czyjeś wyobrażenia na dany temat są prawdziwe, tak to rozumiesz? Ja piszę o faktach, chcesz to sobie wyszukaj w Internecie jakie zdanie ma np who, psychiatrzy, psychologowie na ten temat. Chcesz coś merytorycznego to zrób jak ci napisałem, wróć tutaj i zobaczymy kto ma rację :)

0

@Ghostface Taki hejt też w spory sposób się przyczynia do takich decyzji.

Trans to po prostu tożsamość płciowa, a nie choroba, ja jedynie bazuje na tym co usłyszałem na wykładach zdalnych u dziewczyny (psychologia).
Nwm czy każda taka osoba jest szczęśliwa, każdy jest inny więc się nie da na to pytanie odpowiedzieć, to tak jakbyś zapytał czy każdy mieszkaniec np warszawy jest szczęśliwy. Jedni pewnie są drudzy nie.

0

@Mezocyklon87 czy porównujesz branie chwilówek czy kredytów do orientacji seksualnej? No nieźle.

8

Fajnie, że ktoś z tej dwójki Real Oviedo-Mirandes będzie grał w la lidze. Fajnie w końcu kogoś nowego zobaczyć, a nie ciągle Almeria czy jakaś Granada.

0

@Mezocyklon87 ale ty nie rozumiesz nawet dlaczego oni się tak uaktywnili. Co jest dziwnego w tym, że chcą być po prostu akceptowani i normalnie żyć? Niby dlaczego współczynnik somobojstw i prób samobójczych jest zdecydowanie wyższy niż wśród osób hetero? O to się rozchodzi, oni się bardziej nakręcają, bo druga strona coraz bardziej im popycha.

No nie przyznam ci racji, bo pisałem ci, że nawet transeksualizm nie jest uznawany za zaburzenie psychiczne.

0

@Mezocyklon87 ale ty wiesz, że homoseksualizm nie jest ani zaburzeniem ani chorobą, więc średnio pasuje tutaj stwierdzenie „wariaci”. Rozumiem, że wychodzisz z założenia, że wszystko co ci się nie podoba to można rozwalić, zdjąć, wywalić do kosza itp.

0

@Commando no widzisz, jednym przeszkadza konfederacja, a innym przeszkadza Tusk. Kazdy ma jakieś słabości ;)

0

@Mezocyklon87 To świetna wolność, mają się chowac, bo konfiarzykom przeszkadzają. Rozumiem, że gówno to wszystko z czym ty się nie zgadzasz i czego nie popierasz?

0

Konfederaci, gdy obcokrajowiec robi syf w Polsce :(

Konfederaci, gdy Polak robi syf zza granica :)


Jak oni żyją z myślą, że w oku mają tęczówkę, albo co robią, gdy na ciebie wyjdzie tęcza? Tyle pytań, a tak mało odpowiedzi.

https://www.facebook.com/KonradBerkowiczPL/videos/728821309819372/

0

@urbipl ją też zaraz pochwali za styl ubioru Christian Paul? :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Jakchcesz po cholerę nam mega gwiazdy, coutinho, griezmann, Dembele i inne tego typu kabanosy nic nie dały. Wróciliśmy do zawodników z akademii albo do takich, których pozyskaliśmy za grosze i wyboostowalismy (pedri) i nagle wykręcamy najlepszy sezon od dekady.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?