1

Ktoś tutaj pisał wcześniej o tym że na Trzaskowskiego w więzieniach sporo osób głosowało. Trochę beka patrząc na to, że Nawrocki podczas tej ustawki walczył ramię w ramię z dilerami, kryminalistami, a nawet mordercą który został skazany na 15 lat. Na BI i WP jest nawet artykuł o tym. Takie to katolickie wartości :D

0

@Hindus mistrz whataboutismu jesteś

1

@urbipl to jest kazanie na cześć Karola czy o co chodzi

2

Dobra wy się tak nie cieszcie z tym Garcia, to że podpisze z nami kontrakt to jedno, to czy go zarejestrujemy to drugie xd

0

@comtedurgell a jaki to ma związek czy startował czy nie?

2

@PatrychoO d) całkowite zaoranie szczujni zwanej republika

1

Mnie tylko ciekawi jak flick będzie zarządzał bramkarzami. Zostaniemy z 3 solidnymi bramkarzami, jeden potrzebuje minut bo jest młody i wypada żeby grał, Wojtek też sezon miał dobry więc można mu zaufać. Ter statua fajnie jakby odszedł, zrobic mu pożegnanie i adios. Chyba że ten z espanyolu od razu zostanie gdzieś wypożyczony.

1

@APTAPT oni mają pamięć złotej rybki, ogólnie mało co pamiętają

0

@comtedurgell zgadzam się, tarczyńskiego który donosi trumpowi nie nazwałbym nigdy patriota.

1

@Bilon87 bardziej chodzi o to żeby podbić twój post do „gorących dyskusji”, a co za tym idzie może więcej osób zobaczy zbiórkę.

0

@Bilon87 taktyczny komentarz

0

@OBSERWATOR2021 rozumiem że to ty wyznaczasz kto jest patriotą i Polakiem.

0

@OBSERWATOR2021 a będzie coś o musku i jego przydupasach?

3

@OBSERWATOR2021 patriota nie może popierać trzaska?

0

@Hindus no spoko, ale chyba dyskusja Ci się pomyliła, bo pytam o innego Donalda :)

0

Kiedyś też była tutaj taka radość z wygranej trumpa, więc mam pytanko do tych co tak zadowoleni byli. Kiedy ta wojna w końcu się skończy? Bo ten jeden dzień strasznie sie dłuży xd

1

@lucas/catalan mordeczko, ale to prawicowcy 2 lata prawie podwykonawcy gadają ciągle, że sprzedane były

0

@Wikson mniejsze zło hahaha dobre dobre xd

3

@Wikson wszedłem na republikę i widzę jak pisowcy chcą resztę Polaków wysłać do Niemiec. Wszystko co złe to wina Tuska. Ślepo wierzycie w partię która nas okradała na masową skalę i wywołała kryzysy inflacyjny i mieszkaniowy. Widzisz, prawa strona nie jest lepsza.

1

@kuz hosting mu wygasł pewnie, zresztą to pewnie wyjęte z kontekstu było

1

A więc teraz będzie banda pięciorga :)
I tyle z wywracania stoliczka.

0

@Destroyer_of_Worlds jeden polityk też gada ciągle że odrzuci zielony ład ale jak to zrobi to nikt nie wie

0

@TR3YWAY Cisza będzie jak na Cafe bernabeu

0

@FcPortoFan1999 no to racja, ale co powalczył o króla strzelców serie a to jego. Ja to pamiętam jak ludzie pisali że lepszy od Lewego może być xd

0

@FcPortoFan1999 to samo było z krychowiakiem jak grał w lomomotivie, też miałem nadzieję, że zagra w jakimś solidnym zespole. W ogóle straszna lipa w kadrze z tymi napastnikami jest, oprócz Lewego to tam nie ma nikogo

4

@Encore można go nie lubić ale przyznaj, że wszystko co złe w tym kraju to wina Tuska xd zrzucenie na niego zielonego ładu i afer z migrantami to idealny przykład

0

Piątek w al duhail. Szkoda bo liczyłem, że może zagra w top5 jeszcze, albo jakimś zespole co gra w LM.

1

@Eric_Abidal_22 też jestem zdania, że teraz to co się dzieje to trochę patologia w TVP, ale Kurskiego i jego agentów nikt nigdy nie przebije

0

@Encore Tomasza Lisa

2

Jak tak peowcy mogą obrażać PiS, przecież to taka porządna partia. Oni nigdy by nikogo nie obrazili, a nie czekaj…


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?