0

@Wojcio wtedy to juve dominowało, nie zgodzę się z tobą, że liga silniejsza była, ale to temat na dłuższą dyskusje

1

@nightwishygt ale gdy demagog wytykał kłamstwa konfederatom to nagle był rządzony przez PO i w ogóle był po ich stronie. To jak w końcu jest?

1

@Eklerek to samo można powiedzieć w się o mertensie, hamsiku o innych z tego napoli. Aż dziwne, że taka paka nie była w stanie wygrać ligi.

5

@12Frost12 Ci którzy tak mówią mam nadzieję, że za dwa lata zagłosują przeciwko koalicji PiS-konfa, bo przecież nie może być prezydent z tej samej partii co rząd. Prawda?

0

Obronią nas ci ludzie, którzy okradli dziecko z szalika wrogiego klubu, czy może tacy jak ten osobnik, który ostatnio szarpał się z babką, bo mu się jej bluza nie spodobała. Oj Ewcia Ewcia….

https://www.facebook.com/share/r/1AMeqTSwAC/?mibextid=wwXIfr

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A więc chyba napoli mistrzem

0

@Frimpong może mi wyrównać rachunki za wodę, gaz i prąd :D

1

@Frimpong wielkie dzięki, teraz będę miał koszmary

5

Ale zaj3bał mctominay. Atmosfera tam top.

0

@barcelonaLM podyskutowałbym xd

0

Wielkieś mi uczynił pustki w klubie moim,

Mój drogi Alemany, tym zniknieniem swoim.


1

@Astad Here we go poszło od Romano więc można obstawić, że na 99% niestety tak :(

3

Tah w bayernie, brawo szwagry. Każdy się zbroi tylko nie my.

0

@jedrek7000 To Matecki wyzdrowiał już? Pewnie wziął terapię u mejzy, bo jeszcze nie tak dawno temu był jedną nogą na tamtym świecie.

0

Jakiś ciekawy serial kryminalny na C+?

Kruk obejrzany - polecam :)

0

@papryk13 i co źle napisałem niby?

0

@Hosh to pewnie jakiś przebrany pracownik republiki był

2

Możecie się ze mną zgodzić lub nie, ale nie ma nic złego w głosowaniu na PiS/PO. Brzmi to kontrowersyjnie, ale już piszę o co mi chodzi. W każdej partii znajdziecie ludzi którzy są wartościowi i którym faktycznie zależy na dobru kraju, tylko ludzie nie patrzą w ogóle na kogo głosują, a potwierdza to wybór na posła tego co gonił z reklamówką dla imigrantów przy granicy, berkowicza, Mateckiego, mejzy i tego typu osobników. Pomijam już te wybory prezydenckie, bo tutaj wybór jest ograniczony, ale gdyby ludzie wybrali uczciwych ludzi to może szefowie partii wybierali by „czystych” kandydatów, bo wiedzieliby, że każdy z poważną aferą będzie skreślony. Ja naprawdę bym chciał poznać zdanie ludzi, którzy głosowali na wyżej wymienionych co ich skłoniło do tego.

0

@Eklerek mordko, nigdzie nie napisałem, że my mieliśmy wpływ na jego wybor xD
Skłamałem, że prawica chciała trumpa niż dziadka z demencją? Przecież konfederaci np właśnie taka narracja jechali.

0

@Encore a to prawica nie chciała trumpa? Ile było gadania, że to najlepszy możliwy prezydent dla Polaków. Już mnie tak dokładnie za słówka nie chwytaj, bo nigdzie nie napisałem, że my mieliśmy wpływ na wybór.

4

Widzę, że pomarańczowy wstał dzisiaj lewą nogą i stwierdził, że nałoży sobie cła na UE. Nie chcieliście dziadka z demencją? To będziecie mieć popieprzonego dziadka z demencją.

Polska prawica dalej będzie mu lizać row aż do samego jelita?

1

@Jakchcesz wazne ze lewakow dupka bolała :)

0

@norbi77 jakieś ułaskawienie wariacie?

0

@norbi77 ironiczny to było post, przecież to wystarczy 10 minut poczytać, żeby dowiedzieć się o co chodzi z tymi anomaliami, dla berkowicza jak widać to za dużo.

Wystarczy zerknąć na taką walencję, deszcze prawie w ogóle tam nie pada, a nagle przychodzi powódź, że pol miasta jest zalane.

4

„Tak uważam, że w wyniku zwiększonej emisji dwutlenku węgla jest trochę cieplej…. Ale z tego powodu, że robi się trochę cieplej mi to pasuje, bo nie lubię jak jest chłodno”

Myślicie, że osoby które zostały dotknięte suszami o powodziami błyskawicznymi podzielą zdanie pewnego dobrze znanego nam tutaj polityka?

Człowiek wielu talentów, niby doktor ekonomii, a jak widać jest jeszcze ekspertem ds. klimatu, psychologii i pewnie także w wielu innych dziedzinach.

Jego kolega z partii (mój imiennik) także obalił zjawisko ocieplenia klimatu, ponieważ był świadkiem odpadów śniegu (przez kilka godzin może) w kwietniu, innym razem wybrał się na Śnieżkę w okolicach listopada, gdzie uwaga uwaga nie zastał temperatury 50 stopni C.

Głupio wam teraz ekoświry? Podlinkuje niżej źródło tego eksperymentu.




1

@GTBTP czyli za 2 lata powtórka z rozrywki, jej xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bobo25 albo że teraz ma program prezydencki a wcześniej miał program parlamentarny xd

0

@Ryoumen takie komentarze też się pojawiały przy wyborze trumpa „najważniejsze, że lewakow dupa boli”.
Szkoda tylko, że teraz zaboli każdego nawet prawaka jak będzie bulił więcej za nowe iphony czy inne rzeczy na które Donald naniósł cła xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?