0

@MessiSuarezNeymar kto mi nagadał niby? Zastosowałem się do Twoich rad i widzę u brauna w programie normalizację stosunków z Rosją i Białorusią, na X też dalej powielał tego typu tweety. Na jego wiecach przemawiają ludzie co chcą wyjść z NATO i UE. Więc powtórzę pytanie, kto i jakich głupot mi ktoś nagadał.

0

@MessiSuarezNeymar czyli ma nami rządzić ruski agent który będzie mówił kto jest Polakiem a kto nie, rozumiem.

0

@draxidox ją śmiechłem gdy go Braun z 2go miejsca pokonał w wyborach do PE XD

0

@Jacob94 tak tak, wy jesteś tak oświeceni, że japierd#le. Na jego wiecu byłem we Wrocławiu i jakoś gigantycznych tłumów nie było.

0

@michal26 dobra, nie zajarzyłeś. Jak wszyscy mu dawali te 12-15% to jego wyborcy pisali, że przecież tyle osób przychodzi do niego na wiece, że będzie w stanie rywalizować z trzaskowskim.

0

Śmieszy te 15% u mentzena trochę.
Przecież tyle osób przychodziło na wiece, pół miasta normalnie zawsze było, więc skąd tak niski wynik xD

15

Braun 6,2%
Upadek ludzkości….

0

@Pomimo27 22/23

0

@DeXt3rVeB to co robisz jeszcze w Polsce xd jeźdź se na jakieś europejskie zadupie które w unii nie jest

0

@Metempsychosis w sensie co mówił o Ukrainie? Że sama sobie winna jest, a Rosja tylko walczy o swoje czy jak?

0

@turhiay mało młodych pewnie poszło zagłosować

0

@mate92 a trzeci niemiecki agent 15% prawie

0

Potężny Duńczyk 5% :(

0

@turhiay czyli Ruscy agenci łącznie mają 6,6%

0

@Stinger_ Braun dobra zmiana xd
Nwm jak ty ale mi się nie widzi układać z ruskimi i Białorusią.

0

Ruski agent 6,2% xD

2

Niby mecz o pietruszkę ale dalej denerwuje to, że tracą tak szybko bramkę i znowu jacyś nieskoncentrowani są na początku meczu

3

@misiulator Mi się dalej wydaje, że to było maks 5 lat temu xd

0

Szykuje się najlepszy dzień na la bambie, praktycznie zero politycznego pitolenia :)

1

@MaziFCB za dużo w la lidze ostatnio takich pajacy jak on

0

Króla strzelców zdobędzie chłop który powinien być zawieszony, tak tylko przypominam.

2

A co tutaj taka atmosfera jakby Barca zdobyła mistrza po pokonaniu pajacy z espanyolu? :D

2

@Kgorecki2500 Polska gurom!

1

@Inclusus starbuster akurat w fc25 więc można powiedzieć, że słucham ich regularnie xd

0

@Gall W sensie nie takie zespoły jak RHCP, G&R, ledd Zeppelin czy jakaś Nirvana. Bardziej takie które nie sa tak szeroko znane jak wcześniej wymienione.

1

@Alvarinho to klasyka już :)

1

Dawajcie jakieś propozycje rockowych zespołów (każda odmiana może być, byle nie metal jakiś) które są mniej popularne, a robią świetną muzykę. Ewentualnie jakieś underrated piosenki tych największych zespołów.

0

@Andi18 właśnie po to żeby został sprzedany. Jak zagra dobry mecz z villarealem albo Athletic to jakiś inny klub zobaczył by w nim potencjał i go kupił xd

0

Fajnie jakby fati dostał szansę gdy majstra sobie zapewnimy. Ciekawi mnie jak wypadnie na tle dobrej ekipy.

0

@Criss18Barca mozna cala serie zrobić z tego z każdym politykiem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?