Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MessiSuarezNeymar kto mi nagadał niby? Zastosowałem się do Twoich rad i widzę u brauna w programie normalizację stosunków z Rosją i Białorusią, na X też dalej powielał tego typu tweety. Na jego wiecach przemawiają ludzie co chcą wyjść z NATO i UE. Więc powtórzę pytanie, kto i jakich głupot mi ktoś nagadał.
0
@MessiSuarezNeymar czyli ma nami rządzić ruski agent który będzie mówił kto jest Polakiem a kto nie, rozumiem.
0
@draxidox ją śmiechłem gdy go Braun z 2go miejsca pokonał w wyborach do PE XD
0
@Jacob94 tak tak, wy jesteś tak oświeceni, że japierd#le. Na jego wiecu byłem we Wrocławiu i jakoś gigantycznych tłumów nie było.
0
@michal26 dobra, nie zajarzyłeś. Jak wszyscy mu dawali te 12-15% to jego wyborcy pisali, że przecież tyle osób przychodzi do niego na wiece, że będzie w stanie rywalizować z trzaskowskim.
0
Śmieszy te 15% u mentzena trochę.
Przecież tyle osób przychodziło na wiece, pół miasta normalnie zawsze było, więc skąd tak niski wynik xD
15
Braun 6,2%
Upadek ludzkości….
0
@Pomimo27 22/23
0
@DeXt3rVeB to co robisz jeszcze w Polsce xd jeźdź se na jakieś europejskie zadupie które w unii nie jest
0
@Metempsychosis w sensie co mówił o Ukrainie? Że sama sobie winna jest, a Rosja tylko walczy o swoje czy jak?
0
@turhiay mało młodych pewnie poszło zagłosować
0
@mate92 a trzeci niemiecki agent 15% prawie
0
Potężny Duńczyk 5% :(
0
@turhiay czyli Ruscy agenci łącznie mają 6,6%
0
@Stinger_ Braun dobra zmiana xd
Nwm jak ty ale mi się nie widzi układać z ruskimi i Białorusią.
0
Ruski agent 6,2% xD
2
Niby mecz o pietruszkę ale dalej denerwuje to, że tracą tak szybko bramkę i znowu jacyś nieskoncentrowani są na początku meczu
3
@misiulator Mi się dalej wydaje, że to było maks 5 lat temu xd
0
Szykuje się najlepszy dzień na la bambie, praktycznie zero politycznego pitolenia :)
1
@MaziFCB za dużo w la lidze ostatnio takich pajacy jak on
0
Króla strzelców zdobędzie chłop który powinien być zawieszony, tak tylko przypominam.
2
A co tutaj taka atmosfera jakby Barca zdobyła mistrza po pokonaniu pajacy z espanyolu? :D
2
@Kgorecki2500 Polska gurom!
1
@Inclusus starbuster akurat w fc25 więc można powiedzieć, że słucham ich regularnie xd
0
@Gall W sensie nie takie zespoły jak RHCP, G&R, ledd Zeppelin czy jakaś Nirvana. Bardziej takie które nie sa tak szeroko znane jak wcześniej wymienione.
1
@Alvarinho to klasyka już :)
1
Dawajcie jakieś propozycje rockowych zespołów (każda odmiana może być, byle nie metal jakiś) które są mniej popularne, a robią świetną muzykę. Ewentualnie jakieś underrated piosenki tych największych zespołów.
0
@Andi18 właśnie po to żeby został sprzedany. Jak zagra dobry mecz z villarealem albo Athletic to jakiś inny klub zobaczył by w nim potencjał i go kupił xd
0
Fajnie jakby fati dostał szansę gdy majstra sobie zapewnimy. Ciekawi mnie jak wypadnie na tle dobrej ekipy.
0
@Criss18Barca mozna cala serie zrobić z tego z każdym politykiem :D