3

@xvcWinterSoldier w ogóle co to za dzień w konfie, berlowicz sieje ruska progoagande, która podaje dalej na X szmydt, jeden z posłów nawalony jak meserszmidt przychodzi

1

@xvcWinterSoldier tego samego zdania jestem, jedynie nie zgodzę się z tym, że to cudza wojna, bo jakby nie patrzeć czy chcemy czy nie to ona też nas dotyka w dużym stopniu.

0

@xvcWinterSoldier no ale co to ma do tego? I wcale nie była ta uchwała robiona pod publiczkę i pod wybory xd
Zresztą widzę, że konfa wyczaiła kolejny temat którym mogą postraszyć wyborców :)

1

@PatrychoO oglądałem go kiedyś, no te starsze dziadki to są nakręcone już do granic możliwości

7

Kurde ja rozumiem niechęć do peowcow, ale teksty typu „kula w łeb” czy podawanie dalej tweetow „śmierć bandzie Tuska” to już wyższy poziom odczłowieczenia, i żeby nie było takie teksty nie powinny padać do żadnego członka jakiejkolwiek partii.

2

@Szakalaka12369 wystarczy posłuchać ludzi, którzy żyli w tamtych czasach. Nienawidzę pisiorow z całego serduszka, ale nie wiem co by musieli odwalić, żeby było jak za komuny. Wystarczy spojrzeć nawet na jakieś stare filmy, nagrania, zdjęcia jak żyli ludzie np w USA w tamtych latach, a jak się żyło u nas.

1

@Kgorecki2500 komuny to nic nie przebije, nawet te patałachy z pisu

1

Oj coś te włoskie drużyny dały dupy

0

@szela1899 oj żeby ten komentarz się źle nie zestarzał xd

0

Kiedy będzie losowanie tych par 1/16?

3

@macio_944 ej ej ale najważniejsze, że mają plastikowe slomki od teraz. Kto by się jakąś Ukrainą przejmował.

0

@FCB_dimiC na pewno nie na niego xd

0

Kurde, co się stało z Szymańskim? Jeszcze nie tak dawno się mówiło o transferze do top5, a tutaj cisza kompletna o gościu. Aż takim przeciętniakiem się zrobił?

0

@July_6_BcN nie narzekam, lepiej wygrac w takim stylu niż przegrać jak z Atletico.

5

@jeonek kiedyś to oni o utrzymanie walczyli, teraz o puchary. Taka mała różnica ;)

1

@July_6_BcN mecz imienia xaviego xd

1

@Mario96w ja mam tak że jak przechodzę jakąś fabularną to sobie daje na łatwy poziom, bo taktuje te strzelaniny bardziej jako dodatek do tej opowieści i niesamowicie mnie denerwuje jak na normalnym poziomie musiałem się męczyć z jakimś bossem xd

4

@BulaKG najlepiej jej kebaba kupić, a nie jakieś śmieszne róże.
Kebabem pojesz, różami nie, w zapachu też kebabik wygrywa.

1

Skąd kurde w Polsce takie zamiłowanie do szuryzmu i jakiś teorii spiskowych. Szczególne to widać w komentarzach pod postami o kosmosie (ziemia płaska, lądowania na księżycu nigdy nie było - klasyczki) i pandemii.

0

@Criss18Barca mi za Morawieckiego miałem tyle kasy, że aż się nią podcierałem zamiast papieru (nie przez to że jestem bogaty tylko przez inflację xd)

0

@IronMan43 „nie miała prawa się obronić” w takim sensie, że nikt jej nie dawał szans, że przeciwstawia się Rosji i, że nie padną w pierwszych dniach.

Nie pytałeś mnie o to, żebym podał alternatywę, ale odpowiem. Może zwiększyć pomoc Ukraińcom, żeby chociaż odbili część tych terytoriów, bo chyba nikt się nie łudzi, że odbija tereny sprzed 2014. Zresztą to powinni Ukraińcy zadecydować czy chcą dalej się bronić czy nie. Ten układ co proponuje pomarańczowy to jest po prostu akt kapitulacji Ukrainy, czym to się różni od tego co kiedyś Putin żądał, jest on na pewno najbardziej niekorzystny dla Ukraińców.

0

@CLS63AMG dogadać czy poddać? Bo to wie różne rzeczy. Zresztą rozwala mnie twój tok myślenia, zaatakowany kraj ma się od razu poddać, bo jest słabszy, więc napewno przegra, mniej ludzi zginie.

0

@IronMan43 trochę słabe porównanie bo powstanie nie miało prawa się udać i się nie udało, Ukraina nie miała prawa się obronić, ale jakoś się obroniła w pierwszych dniach. Potem wiadomo, że dzięki zachodowi walczyli.

Proszę cię co to za pokój będzie, jeśli ruskim się ubzdura, że chcą resztę Ukrainy, to też mają oddać wszytko, bo są słabsi i więcej młodych ludzi zginie? Jeszcze w dodatku takie decyzje utwierdzają ruskich w przekonaniu, że siłą osiągną wszytko.

0

@CLS63AMG oni od pierwszego dnia byli na porażkę skazywani i raczej mało kto wierzył, że dadzą radę odbić wszystkie tereny. Nawet ze wsparciem mieli gorszą armię niż Rosjanie.

Dla mnie lepiej zwiększyć wsparcie Ukrainy i zrobić, żeby chociaż część terenów spod okupacji odbili, ale to tylko moje zdanie niekoniecznie musisz się z tym zgadzać.

0

Komentarz usunięty

3

@CLS63AMG czyli jakby to nas najechali to mamy grzecznie oddać nasz kraj, bo dużo osób zginie. Bardzo duża część Ukraińców chce bronić swojego kraju i walczyć za niego, Władziu teraz zobaczył, że siła może osiągnąć wszystko.

13

@Mitch_Atleta odda ruskom nie swoje tereny, no normalnie bohater xddd

Z ciekawości, z czego niby Zelenski ma być zadowolony skoro sam mówił, że będą walczyć o te tereny? Z czego to zadowolenie według Ciebie wynika?

0

Mówię wam, jeśli wygramy z kotletiko to w finale zagramy z Realem :)

2

@gaucho104 no chyba że go do pierdla wsadza to sobie już pogra

0

Boże tylko nie z tymi autobusiarzami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?