2

Wczorajsza porażka realu była pewnie dlatego, że barca opłacała negreire i sędziów.

0

@lithotripter a to chyba że tak ;)

3

Ta wojna na Ukrainie to zakończyła się już? Bo ktoś chyba kiedyś mówił, że gdy zostanie prezydentem to skończy ją w 24h.

1

Kurde mógłby araby od nas kogoś odkupić, ferranek i Franek ładnie by śmigali tam :)

0

@Donnie_Darko kucerii oczywiście skrytykować nie można, bo zacznie się odwracanie kota ogonem, że to niby ja fanatykiem jestem xd

0

@D10SLEO czyli skoro nie rządził to nie można go krytykować? Świetne podejście, czyli może wciskać milion bzdur, kłamstw, ale nie można go za to krytykować, bo nie rządził xd

0

@Donnie_Darko no po i pis też mają sporo fanatyków, tylko najzabawniejsze jest to, że wyborcy konfy uważają siebie za tych najbardziej ogarniętych, a wierzą w każdy git w który im wciśnie menzten czy ktoś inny z ich partii (oczywiście nie każdy), a o braunistsach już szkoda gadać, bo oni to już w ogóle zrobili z niego Boga jakiegoś.

0

@Ojciec5tkidzieci wiem, też tt mam. No oni też ładne fikołki robią, żeby Tuska wybronić

2

@Donnie_Darko chyba kogoś tutaj dotknęło to

3

W ogóle niesamowite jest to jak wyborcy konfy są zmotywowani, żeby bronić swoich guru w internecie. Praktycznie pod każdym jakimś memem albo innym filmikiem wielkość komentarzy to spłakani konfiarze. Sytuacja jest o tyle zabawniejsza, że gdy ktoś broni Tuska czy pisu to takie osoby są przez nich wyśmiewane i uznawane za fanatyków.

0

Jak z tym lyonem w końcu? Będą od przyszłego sezonu gra w drugiej lidze?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Z którymi drużynami będziemy się mierzyć?

1

W przypadku wygranej jest szansa przegonić live?

0

@Marian_Pazdzioch my przed wszystkim musimy na siebie patrzeć, bo co z tego, że oni stracą (a na pewno stracą kiedyś) skoro my stracimy więcej tych punktów niż oni.

0

@esem91 a on jest w sejmie xD

0

Jakie polecacie seriale lub filmy na C+? Gatunek dowolny.

9

@Coutinho007 i robi herbatę z wody po parówkach

1

@Herato + ostatnio na yt puszczali mecz ligi mistrzów

9

Oby ten mecz z valencia okazał się przełamaniem i zakończeniem tej dziwnej ligowej formy.

0

@Szmulek jakoś nie chce mi się wierzyć, że Atletico wygra z realem. Po prostu sami sobie zrypalismy majstra, bo przewaga była duża i nic z niej już nie zostało.

0

@NeroTFP1 ileee? 6 lat? Mi się wydaje jakby to było maks 3 lata temu. Szkoda, że nie osiągnął oczekiwanego poziomu.

0

@GeraltzKatalonii no w tym meczu zagrali dobrze, to nie kupowanie gwiazd może im wyjść na dobre.

2

Jedyny plus wygranej psg to taki, że można zobaczyć uśmiechniętego lucho.

1

@blakkudium wierny kibic (dopóki klub wygrywa)

0

Szkoda że w meczu psg-city obie drużyny nie mogą przegrać :(

Remis tutaj siadłby idealnie, później Stuttgart ogrywa zabojadow i nie wychodzą z grupy.

2

@norbi77 o jednego niesłusznego karnego w meczu z psg dalej płaczą, a minęło 8 lat prawie xd

0

@daniel32778 pamiteam komentarze tutaj jak dzbanele przychodził do nas, niektórzy pisali, że lepszy transfer niż mbappe xd

1

@WiecekFCB żółta to on dostał chyba za to, że jeszcze później noge wyłożył wyżej, żeby zawodnik benfici nie przeskoczył nad nim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?