0

@Arden jeszcze czerwona kartka w meczu z Psg i chyba w którymś meczu z realem cos odwalił xd

0

Nie wiem jak wy ale przed tym meczem z realem mam większego stresa niż przed meczem z interem. Ewentualna przegrana ligi będzie sporo kompromitacja. Mam nadzieję, że ten mecz z interem nie siadł na nich ani psychicznie ani fizycznie.

0

@Pressinho O kurde powiem ci, że nie wiedziałem i totalnie bym się tego nie spodziewał.

11

Czyli tak:
- antony staje się objawieniem Betisu i rozgrywa tam bardzo dobre zawody, strzela piękne bramki
- dembele jest jednym z faworytów do złotej piłki
- Psg ma bardzo duże szanse na LM
- Martin zalicza prawie hat tricka asyst w półfinale LM, do tego eric Garcia strzela gola w półfinale
- kane wygrywa pierwsze trofeum
- potężne galacticos okazuje się najgorzej grającym Realem od lat
- totki są w finale LE, zresztą gra tam 14. i 15. drużyna premier league


Oj ciekawy to jest sezon :)

0

@arasz1819 zaraz powiedzą, że się nie da tej wojny zakończyć.

8

@Criss18Barca gdy Psg wygra to nawet zły nie będę, właśnie ze względu na lucho. Bardzo niedoceniany trener to jest moim zdaniem.

1

@kamiVeB To tak jakby w republice dobrze ocenili występ trzaska.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Niech się nacieszą. Przyjdzie niedziela, dostaną wpierdziel i znowu będą coś płakać o lidze negreiry.

0

@Gaz weź nie przypominaj bo popłaczę się zaraz xd

0

Inter przez całą fazę grupową, 1/8, ćwierćfinał stracił łącznie 5 bramek, grając mecze z Bayernem, Monako, feyenordem, bayerem, arsenalem, Lipskiem.

W dwóch meczach z barca stracił 6 bramek. Ten wczorajszy mecz boli mnie chyba bardziej niż ten z liverpoolem. Zabrakło jednej minuty od finału. Mimo wszystko jakby ktoś przed sezonem powiedział mi, że zagramy w półfinale lm grając jak równy z równym, że zdobędziemy 2 miejsce w fazie grupowej, niszcząc przy tym Bayern, bvb, benfice, i inne dobre kluby to bym mu doradził wizytę u psychiatry. Kiedyś to byśmy po tej pierwszej polowej się nie podnieśli i mecz skończyłby się 4:0 albo wyżej dla Interu. Nie wiem jak wy ale pierwszy raz od 10 lat widzę, że to wszytko zmierza w naprawdę dobrym kierunku i nawet taki Garcia, de jong, rekin zaczęli w końcu coś soba reprezentować. W końcu reszta topowych zespołów zaczęła się nas bać i liczyć się z nami i to grając bez 3 kluczowych piłkarzy. Kiedyś jak dosięgnęły nas kontuzje to grupy nie potrafiliśmy wyjść.
VeB!

0

W ogóle naszło mnie takie przemyślenie.

Praktycznie każdy piłkarz który popełni jakiś poważny błąd potem się odkuwa, Martin wczoraj z dwiem asystami, olmo z bramka, raphinha z bramką. Nawet jak grają słabo to jednak jakoś przyczyniają się do wyniku, przykładów takich jest jeszcze sporo. Tylko kurde ten araujo, on nawet jak gra dobrze to nie wiadomo czy czegoś nie odwali zaraz, każdy piłkarz za flicka wskoczył na poziom, a nawet dwa poziomy wyżej, tylko on gra kurde od 2/3 lat tak samo. Ten gol na 3:3, no trudno nie upilnował zdarza się, ale dać się tak ograć jak przy golu 4:3 to już kryminał piłkarski.

0

@messi33 de jong ostatnio wygląda git, jego jeszcze bym zostawił, ale została dwójka adios. Jeszcze fort na wypożyczenie fajnie jakby poszedł.

0

@Azi i bez ossasuny

0

W ogóle rudiger dostał jakąś karę za to zachowanie w finale pucharu króla?

3

Tak oglądam tę bramkę na 4:3 i to jest ku%wa kryminał jakiś. Araujo ograny jak pachołek, a do tego Cubarsi, który mógł doskoczyć, a zamiast tego się przyglądał.

0

@Encore i kto niby oprócz niego miałby dostać tę złotą piłkę? Dembele? XD

0

Ja to bym chciał żeby barca miała chociaż połowę tego szczęścia w lm co sreal.

1

Pozdrawiam tych którzy pisali że mentalu nie mamy żeby to odrobić

5

Odrobią to jeszcze, Lewy 3 brameczki walnie i po zawodach będzie :)

0

Martin to do okręgowki się nadaje a nie do Barcelony

0

Po finał Barcelonko!

2

Jakby co to wyszedł drugi trailer gta 6.

Szkoda że rok trzeba jeszcze czekać….

1

@Kai0 ja poleciałem trochę dalej i jestem już po finale.
Wynik: Barca 6-1 PSG

2

I znowu murowanie autobusem. Tych najsłabszych drużyn w la lidze to oglądać nie idzie.

0

Oczywiście mecz życia bramkarza

0

@Death_voice ogólnie to napisałem, nie chodziło mi konkretnie o ciebie.

Np prawo do szacunku, bo wiadomo jak jest z tym szacunkiem do homoseksualistow. % samibojstw wśród homoseksualistow i biseksualistow nie bez powodu jest o woleli wyższy niż wśród osób hetero.

0

Przecież jakby ten rannieri od początku sezonu trenował Romę to by o majstra się bili. Fajnie byłoby ich zobaczyć w LM.

5

@Foton Suwerenność to słowo względne. Dla jednego będzie robienie interesów z innymi krajami i wzmajemna współpraca, a dla drugiego będzie oznaczać wyjście z NATO, UE i udawanie, że jesteśmy potęgą.

4

Ja tam się realowi nie dziwię, lepiej dostać walkower 3:0 niż zbłaźnić się znowu i dostać 5:1 xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?