0

@lajcior to ty sobie interpretujesz w taki sposób, ja w taki, że pousuwa im podatki i będziemy zarabiać jak jacyś Niemcy.

0

@lajcior a gdzie ja napisałem, że obiecał, że coś da? Co?

0

@Stinger_ czekałem aż ktoś przyjdzie i napisze to ostatnie zdanie które ty napisałeś. Nigdy nie falowałem na kogoś z pispo (chyba że raz w samorządowych ale to co innego) więc daruj sobie te komentarze

1

@konrad1661 to sobie niżej zjedz poczytaj komentarze i to spuszczanie się nad decyzją Sławka.

„Szef”, „polityk przez duże P”

Ja gdybym tutaj pochwalił Trzaskowskiego, Tuska, holownie nad którąś ich dobra decyzja i napisał, że to bardzo dobrzy politycy to bym został wyśmiany i zwyzywany od fanatyków, ale widzę, że tutaj jest kółko wzajemnej adoracji i pochwały mogą iść ale tylko w jedną stronę.

0

@directedbyfcb podlinkuj

5

Wy się wyśmiewacie z fanatyzmu wyborców popis, a wystarczy poczytać tutaj komentarze, żeby stwierdzić, że wyborcy Sławka są tacy sami. Co slawus nie zrobi to mu przyklaskujecie.

A już hitem hitów to są ludzie, którzy myślą, że dzięki slawusiowi będą bogatsi XD

Dzien w którym dojdzie do was, że każdy polityk działa tylko na swoją korzyść będzie chyba najgorszym dniem waszego życia.

0

@GeneralXavi tak tak wiadomo, mentzen top, mężnie najlepszy i w ogóle.

2

@MesQueUnClub96 ja tylko czekam jak z pisem się ułożą, zobaczymy co wtedy ludzie będą tutaj pisać.

0

Niby jakie, przecież ten nico to byłby świetny grajek u nas

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@ShawnC u raphinha może zaważyć to, że na koniec sezonu złapał dołek, zaś yamal miał średnią formę w połowie sezonu, przypominam, że nienatężenie gola od października chyba do marca w lidze.

0

@ShawnC Jak uwielbiam lewego tak lepszy był już żółw, okej nie wygrał nic z realem, ale ZP to nagroda indywidualna, a on sam ciągnął Real w tym sezonie.

Ale jaka kontrowersja jest z tym pedrim? Przez niego każda akcja przechodziła, w obronie też był bardzo dobry, miał stabilną formę, albo grał wyśmienite spotkania albo dobre, nie schodził poniżej pewnego poziomu. Co nie udało się Andersowi mam nadzieję, że uda się perdusiowi :D

7

Imo ten pedri najbardziej zasłużył na ZP. Zarówno Dembele, rapha, yamal mieli z 2/3 miesiące gdzie średnio grali, pedri za to przez cały sezon utrzymywał naprawdę świetna formę i był głównym architektem sukcesów Barcy.

Nie przeboleję wygranej tego dzbana, u nas wolał w fornite grać, a w Psg nagle wielki pan piłkarz się zrobił

0

Ostatnio pytałem tutaj o propozycje mniej popularnych zespołów/artystów rockowych.

To teraz ja dam coś od siebie: Snowy White.

Jeśli ktoś lubi takie solówki gitarowe właśnie w takich klimatach bluesowo-rockowych to na pewno mu się spodoba.

0

@MesQueUnClub96 ten ogórek to nowa maskotka rządowych?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty

0

@PeteR10 my chorym zachodem stajemy się od 10 lat, co wybory jedno i to samo, straszenie migrantami itp itd

1

@Criss18Barca a przypomnisz co gadał z 10 lat temu o sporze między Ukraińcami i Polakami?

0

@RafiVeB mistrz odwracania kota ogonem jesteś widzę xd

1

@maroon jeśli to jest dla ciebie główny argument to gratulacje

0

@GTBTP dziękujemy obajtek

0

@lajcior W sensie teraz masz inflację 20% i wszytko inne co wymieniłem? Jedynie z TVP się zgodzę, ale i tak tego co było za PiS to nic nie przebije.

0

@RafiVeB Wiadomo że lepsza jest benzyna za 8,20 zł. Taka bardziej patriotyczna :)

0

@lajcior ja ci powiem tak, PO jest beznadziejne i wolałbym zmianę (na zandberga xD), ale to co działo się za pisu przeszło wszelkie wyobrażenia. Nwm jak ty, ale ja nie mam ochoty przeżyć tego samego jeszcze raz, mieli 4 lata na wybór jakiegoś sensownego prezydenta, nie chce mi się wierzyć, że w całym Pisie nie ma jednej osoby z „czystą kartą”, kogoś kto ma charyzmę (nawet jak dudus), a wybrali gościa z szemraną przeszłością, gościa którego rok temu jeszcze nikt nie znał, a jak go poznali to praktycznie od razu wyszła afera z nim związana, o jego charyzmie nie będę wspominał nawet.

8

Ci którzy na Nawrockiego głosują to XD
Nie chcecie pełni władzy PO to dostaniecie pełnię władzy pisu za 2 lata. Już się nie mogę doczekać benzyny po 8,20, inflacji 20%, cen mieszkań idących jeszcze bardziej w górę, co tydzień nowej afery, Adamczyka z Holecka w TVP :D

Ale najważniejsze że parad równości nie będzie i flag lgbt.

0

@MessiSuarezNeymar kto mi nagadał niby? Zastosowałem się do Twoich rad i widzę u brauna w programie normalizację stosunków z Rosją i Białorusią, na X też dalej powielał tego typu tweety. Na jego wiecach przemawiają ludzie co chcą wyjść z NATO i UE. Więc powtórzę pytanie, kto i jakich głupot mi ktoś nagadał.

0

@MessiSuarezNeymar czyli ma nami rządzić ruski agent który będzie mówił kto jest Polakiem a kto nie, rozumiem.

0

@draxidox ją śmiechłem gdy go Braun z 2go miejsca pokonał w wyborach do PE XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?