Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja to bardziej od tych Arabów, Hindusów i innych inżynierów z tratwy to obawiam się brytoli. W Krakowie na rynku jak się coś odwala to raczej na bank jest to ktoś z UK. Wjeżdżanie hulajnoga w dorożkę, karcie ryja to standard.
2
@Deviler czyli rozpoczął Nawrocki te ekshumacje? Szybki chłopak z niego xd
9
@A4ron mam nadzieję, że takie osoby nie będą leczone w przypadku ewentualnego urazu/złamania itp za państwowe pieniądze.
1
Kristina noem poparła Nawrockiego, o trzaskowskim „będzie rządził poprzez strach”.
Mocne słowa jak na osobę, która zastrzeliła psa, bo tak jej się podobało.
0
@FCB_dimiC przecież według statusu młodzi nie chcą PO, głosy są rozłożone.
1
@Kondziubarca ciekawe skąd taka tęsknota do pisu. Przecież jeszcze dwa lata nie minęły od wyborów, gdzie to młodzi odsunęli ich od władzy.
0
@Kubsoleon skład może i jest dobry tylko za wąski, niestety końcówka sezonu to pokazała. Jeśli kontuzja dotknęłaby (odpukać) yamala, raphe, pedriego to już w ogóle tragedia by była.
0
Carreras pewnie w realu. Perez nie żałuje kasy na tę obronę. Szkoda, że u nas szwagry śpią i nie wyciągają jakiś ciekawych grajków za dobre pieniądze.
0
@Croocers Duda przy Nawrockim to wzór prezydenta XD
0
@Bilon87 przecież to nie wyklucza się nawzajem. Wpuścili ich ale nie na tyle żeby była tutaj druga Francja, za to nie mają skrupułów, żeby co wybory straszyć ilu to setek tysięcy czaskoski nie chce tutaj wpuścić. A tamten komentarz był prześmiewczy.
8
@Bilon87 ja co wybory czytam, że teraz na pewno będziemy mieć tutaj drugą Francję, a jak się spojrzy w statystki to ci którzy najbardziej straszą ich tutaj nasprowadzali najwięcej.
0
@Uukasz_93 ci imigranci to już płyną do nas od 10 lat i wciąż dopłynąć nie mogą.
2
@Omoziu się skończy pewnie, że albo jest winny albo częściowo winny i to w sumie prawda co napisał Onet, ale co mu już wtedy zrobią? Innej odpowiedzi nie widzę jakoś. Przecież gdyby był niewinny to zależałoby mu na szybkim rozwiązaniu sprawy.
2
Nawrocki pozywa Onet, ale w trybie wyborczym. Zamiast tego woli się bawić w prywatne pozwy i czekać na rozstrzygniecie nawet kilka miesięcy. Ciekawe.
2
@fart kolega ma rację, ja jakbym miał do wyboru w II turze Brauna albo Nawrockiego to bym nie poszedł, bo źle bym się czuł głosując któregokolwiek z nich.
0
@Kgorecki2500 no tak ale trochę dziwne jest dla mnie głosować na ludzi o których ma się totalnie złe zdanieb
0
Trochę nie rozumiem takiego podejścia, że trzeba iść zagłosować. Gdybym był konfederatą i byłby zagorzałym przeciwnikiem zarówno PiS jak i PO to po prostu bym nie poszedł na wybory i tyle.
0
@DonCarletto wow jeden gość i to jeszcze na pozycji na której jest duża rywalizacja xd
0
@Douglas to rudigera, mbappe czy innego valverde powołać mają? XD są w formie to grają w kadrze, proste jak budowa cepa.
1
@Bulbazaur17 autokorekta mi zmieniła, ale widzę, że ty już jakaś inna teorie ubzdurałeś sobie.
0
@July_6_BcN niestety nie nauczyli.
2
Ale ból dupy o to piwo menztena z trzaskowskim xD
Takie zachowania jak bosak łamiący się opłatkiem z Hołownia, europolsanka lewicy co smieszkowala z europosłanka pisu czy właśnie ten browar trzaska z menztenem raczej powinny mieć pozytywny odbiór i pokazać, że można mieć różne poglądy, ale jakoś umieć się dogadać w kulturalny sposób niż jakieś rzucanie wyzwiskami typu „jesteście kanaliami”.
W dodatku ten cały ból dupska mają ludzie, którzy mają dość popis i tyle razy ich krytykowali za polaryzowanie ludzi.
2
@MOLESTA raz czytam, że schował, innym razem, że kręcił nim jak chciał xd
1
@ACMaldini3 oby został
2
I pomyśleć że trzeba czekać do połowy sierpnia na powrót sezonu ehhh…
13
Leganes w lidze ma więcej punktów od totków. Pierwsi zlatują z ligi, a ci drudzy zagrają w LM. Hit xddddddddd
0
@FcPortoFan1999 ale ostatnimi laty to klub mem trochę patrząc na potencjał kadry, szczególnie gdy grał tam immobile, milinkovic-savic
0
Lazio poza pucharami xD
Oni to taka włoska pogoń.
0
Jak wypadł Trzaskowski? Tylko prosiłbym o chociaż trochę obiektywizmu, a nie, że wypadł chu*owo, bo go nie lubię.
0
@Wojciech123 „wy lubicie sobie lizać jajka” co ty pieprzysz? Kto niby sobie lizać lubi?