1

@Jakchcesz Hehe ;)

3

Ja kompletnie nie rozumiem tego Nico williamsa , bo widzę, że ponoć zaczął negocjować kontrakt z athetliciem. Raz na 5 lat zagra w lm, może wygra raz przez całą karierę jakiś puchar króla i tyle, w barcy miałby większą możliwość rozwoju, w PL miałby to samo + o wiele większą kasę. Ciekawe czy faktycznie on jest aż tak przywiązany do tego klubu czy to taka zagrywka, żeby więcej kasy na jego transferze ugrać.

0

@SelloutCrowd To niezły wolny rynek

3

Komentarz usunięty

0

@RoberDzik wotum nieufności złoża wobec niego, dostanie większość głosów w zarządzie to zostaje, inaczej wylatuje

1

@don'T.R.I.P.e o komentarze które się pojawiały od prawicowców podczas wyborów w USA. „Najważniejsze że lewakow dupka piecze”.

0

@12Frost12 to są szachy 10D w wykonaniu menztena, lewactwo nie zrozumie

4

Nawrocki wygrał wybory to widzę, że Matecki wrócił już do zdrowia XD

2

@alone49 ale jakby było o kimś z PO to pewnie byś inaczej pisał

0

@GTBTP wątpię że 3 droga się zgodzi na to, ja mam nadzieję, że po nie popełni błędy poprzedników z jakimiś dopłatami do kredytów

0

@comtedurgell No dziwne żeby za pisu spółki państwowe nie notowały rekordowych przychodów skoro były rekordowe ceny na Orlenie np

3

@GTBTP nie no skoro przeprosili to problemu nie było xddddddd

5

Mnie najbardziej bawi tutaj optymizm i radość związana z z wygraną Nawrockiego i ewentualnym powrotem pisu do władzy.

Dowala wam znowu jakiś kredyt 0%, nowy ład i jakieś inne ich wynalazki to zobaczymy kto się będzie śmiał xd

Ja już naprawdę wole leni przy władzy ich jakiś szkodników przez których kryzys jest w każdej praktycznie możliwej dziedzinie.

2

@lithotripter jego źródło informacji: no kurw@ stary mówię ci

2

@lucas/catalan aha czyli mówisz, że Nawrocki nie jest gangsterem, bo nie ma dowodów jednocześnie rzucasz bezpodstawnymi dowodami, że Trzaskowski jest sutenerem, bo go nie lubisz. Nawrocki sam się przyznał do brania udziału w ustawkach co samo w sobie jest przestepstwem jakbyś chciał wiedzieć.

1

@Kgorecki2500 Pio Pio, piękne czasy

6

@Astad 15 miliardów a nie milionów!
Skoro jakiś konfederata tak mówi to tak na pewno jest, oni nie są z bandy czworga więc nie będą kłamać na pewno prawda?

2

@Kondziubarca Oho ktoś się chyba nabuzował, że Jaruś z nim stolika wywracać nie chce xd

1

@Deathwing112 ale kto niby wypowiada się w taki sposób xd
Gdzie ci Tusk albo trzask coś takiego powiedzieli

1

@don'T.R.I.P.e ale co sobie lewaki popłakały to ich

1

@Ojciec5tkidzieci ten też ci usuną xd

2

@gumaz będą rozmawiać przy tym samym stoliczku który mieli wywrócić?

1

@mrboom i zdecydowanie poszerzyła swoje horyzonty :D

1

@mrboom dziewczyna studiuje w Krk, oczywiście że jest poziom niższy, tylko że ona stara się jakoś sama to nadrabiać i przyswajać wiedzę ponadobowiazkowa. Jakos skończyć te uczelnie, zrobić specjalizacje i tyle. Niestety los potoczył się tak że wylądowała na wsb a nie na UP xd

0

@mrboom niby leci w dół ale i tak moim zdaniem w Polsce jakiś poziom nauczania słaby nie jest, do ideału brakuje sporo, ale i tak jest git. Niby każdy może mieć, ale nie każdemu się chce, w wielu firmach żeby zostać kimś ważniejszym trzeba mieć papierek, więc takie osoby idą na jakieś humanistyczne, które są uważane za tzw gówno-kierunek po prostu żeby dostać ten świstek. Wiadomo że te prywatne uczelnie to o wiele niższy poziom niż państwowe, ale wcale nie jest powiedziane, że taka osoba po wsb jest głupsza niż po państwowych. Kompletnie nie zgadzam się z tym, że „na takim wsb ludzie horyzontów nie poszerzają”, zrobiłeś w sumie to samo co ci ludzie, którzy mówią, że po zawodówkach to sami debile są, do jednego worka wszystkich dałeś.

0

@mrboom no bo to nie jest reguła, nie czytałem tej dyskusji całej, ale domyślam się, że chodzi tam, że ci mniej wykształceni głosują na Karola, a na trzaska ci ze studiami. Dla mnie to jest temat trochę bardziej złożony, ale to długie przemyślenie może być więc daruję sobie pisanie.

4

@BorzyKrzys przecież teraz cała LR głosuje na PO, bo ile tutaj się pojawiało komentarzy, że nie może być prezydent z tej samej partii co rząd. Konfederacja to już się nawet nie kryje że w koalicji z pisem będą xd

3

@mrboom Jak komuś zależy to może być specjalista nawet po wsb, do sporej części zawodów potrzebny jest tylko papierek, potem w praktyce uczysz się najwięcej.

1

@Tomaszekkkkk nudzi mi się strasznie więc spamuje na LR ;)

2

@LambiPL kurde to lipa, też nieraz mam taki problem to dziewczyna mi każe pić melisę przed spaniem i jakoś próbować się wyciszyć, nie korzystać z telefonu przed spaniem, nie grać na kompie itp

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?