Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska ale na czym te oszczerstwa polegały niby xd
Sam Nawrocki się przyznał do ustawek, nieudolnie się tłumaczył i kompromitował podczas afery z panem Jerzym, sam sobie jakieś snusy walił podczas debaty, bo nie potrafił wytrzymać 2h bez tego. Skoro mówisz o skupieniu się na sobie to czemu Jarek zaraz po ogłoszeniu wyników nie mówił o Karolu nic tylko Tusk, Tusk, Tusk i Niemcy.
0
Komentarz usunięty
0
@Gibbon_FCB jest i naczelny szur konfederacji xd
0
@Encore Nawrocki zgodził się na traktat toruński nie wiedząc nawet co tam będzie także XD
0
Szkoda że wam tak nie przeszkadzają wyzwiska pisowcow do wyborców trzaska, „mordercy dzieci”, „Niemcy”, „zdrajcy”, „komunisci” jak to, że kilka osób tutaj pokazało sondaż jak głosowały osoby z różnym wykształceniem.
0
Przynajmniej będziemy mieć prąd tańszy o 30% :D
0
@papryk13 Wybuchałem tymi samymi komentarzami spamujecie. „Słychać wycie znakomicie”, wymyślcie w końcu coś nowego.
0
@draxidox to było tak śmieszne jak deklarację menztena, że stolik przewrócą xd
0
@DDM zaraz ci napiszą że to TVP jest znacznie gorsze niż za Kurskiego i w ogóle wtedy to był pluralizm
2
@D10SLEO oni to ciągle mówią o katolickich wartościach. Ile ja się naczytałem wyzwisk od pisowcow i konfiarzy. Niemcy, mordercy dzieci, zdrajcy, sbecy, ubecy.
1
@draxidox no w drugą stronę wcale nie słyszy wyzwiska od Niemców i tęczowych pedalow xd
0
Czyli migranci jednak do nas nie przypłyną? Już pewnie dobijali do portu w Gdańsku, a tutaj jednak się okazuje, że muszą zawracać :(
0
@Deathwing112 a jak było podczas parlamentarnych?
0
@Kgorecki2500 i co z tego skoro różnica głosów była mniejsza nawet niż przy pojedynku Duda vs Trzaskowski 5 lat temu.
2
I tak słaby wynik Nawrockiego patrząc, że obywatelski niezależny kandydat miał poparcie największej partii w Polsce, wsparcie kościoła, wsparcie telewizji jak Republika i wsparcie antysystemowej partii konfederacji xd
0
@Death_voice No widzisz, a ja jako centrysta nigdy ich nie poprę mając w głowie jakie oprocentowanie hipoteki miałem dzięki nim i jak fajnie do sklepu się chodziło przy 20% inflacji.
1
@Kgorecki2500 Giertych w tym rządzie to jakieś nieporozumienie
0
@Death_voice ależ piękny symetryzm
5
@bartekvisca prawica udaje katolików żeby zbajerować starszych ludzi? Stare, znałem
0
@Encore tutaj to klasyka, e nie można napisać nic złego o konfederacji ani ich jakoś skrytykować. Wcale nie zmieniają narracji, wcale a wcale. Zobaczymy za 2 lata czy pójdą sami do wyborów czy stworzą koalicję z nimi :D
0
Komentarz usunięty
1
@Encore ale w sensie co go boli? XD to że konfederacja udaje drugiego Kukiza?
0
@GTBTP już widzę jak obecna koalicja wygrywa z PiS-konfa
0
@Encore niektórzy codziennie pisali tutaj po kilka komentarzy podczas ostatnich 2 tygodni, ale ja jak napiszę może z 10 od wczorajszego wieczora to źle xd
1
@GTBTP a za dwa lata ten sam prezydent domknie krąg władzy. No chyba że wtedy Krzysiu będzie za PO?
0
@Encore no nie mogę przeboleć tego że ktoś taki będzie nas reprezentował
0
@majkel95 skoro slawus mówi, że będą niskie i proste podatki, to będą, ty masz o nic już nie pytać.
1
Widzę, że antysystemowy Krzysiu bosak w siódmym niebie, bo wygrał Nawrocki xd
Stoliczek ładnie wywrócony, czyli teraz będzie banda pięciorga?
Komentarz bosaka dotyczący rozliczenia pisu:
„Konfederacja jest za tym, żeby osoby, które złamały prawo, trafiły do więzienia. Nie ma świętych krów. Prawo powinno obowiązywać wszystkich – również byłych ministrów, premierów, posłów.”
— Krzysztof Bosak, Rzeczpospolita, 2023
No ale przecież tylko Rafałek zmienia zdanie, a konfederacja jest trwała w poglądach.
0
I cyk! Matecki zaraz będzie ułaskawiony.
0
@MILOSZ_F22 tej mądrości nauczysz się od republiki?