Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eric_Abidal_22 też jestem zdania, że teraz to co się dzieje to trochę patologia w TVP, ale Kurskiego i jego agentów nikt nigdy nie przebije
0
@Encore Tomasza Lisa
2
Jak tak peowcy mogą obrażać PiS, przecież to taka porządna partia. Oni nigdy by nikogo nie obrazili, a nie czekaj…
0
@draxidox pisowcy i tak o tym zapomną. Zapomnieli lata 15-23 to te obietnice też i żadnej afery nie będzie.
0
@kamiVeB aha czyli teraz można obrażać od małych julek, ale jak się wstawi sondaż, że ludzie z podstawowym wykształceniem głosują na Nawrockiego to tak nie można XD
0
@Death_voice powołujesz się na biologię, a jednocześnie co chwilę pomijasz fakt na co to dziecko było chore. Więc może mi powiesz ile takie dzieci dożywają, jak wygląda ich ciało jeszcze przed porodem i rokowania ne tę chorobę. Skoro chcesz dyskutować na fakty. Łamliwość kości typu 2.
0
@Death_voice no tak, niech umiera najbliższe dwa tygodnie w ciężkich męczarniach, to takie ludzkie i humanitarne przecież. Pomogłeś coś takim ludziom/dzieciom? Chyba że jesteś jednym z tych „prolife” którzy po urodzeniu dziecka mają wywalone już. Zresztą szkoda że nie walczycie tak z pedofilią w kościele skoro wam na dzieciach zależy. Lekarz ma się kierować wiedzą, a nie swoimi przekonaniami i wiara, inaczej nic z tego nie będzie.
0
@RosjaninBut on to niech zajmie się kończeniem wojny, bo ten jeden dzień to już długo trochę trwa.
1
@Death_voice mordeczko, to dziecko na którym dokonała aborcji miało najgorszą moiwosc łamliwość kości, nie dożyłoby nawet miesiąca, ja bym nie mógł patrzeć jak mi w męczarniach umiera dziecko.
Ta przesłanka o zdrowiu psychicznym dotyczy ciąży w wyniku gwałtu pewnie. Dla mnie Braun jest ruskim dzbanem.
1
@Death_voice to politycy mają decydować kiedy jest zagrożenie życia i kiedy wykonać aborcje? Ciekawe co ty byś zrobił jakby ciąża zagrażała życiu twojej żony, nie wiem ale się domyślam. A co do brauna to bardzo Sikorski chce zrobić, nie dla ruskiej agentury w Polsce.
1
@Pedri16Future oficjalnie nie, kumple menztena mówili żeby nie głosować na Rafała więc raczej kogoś poparli czyż nie? Menzten też dawał do zrozumienia na kogo głosować. Jak wyjaśnisz że 5 lat temu głosy wśród konfederatów rozłożyły się 50:50 na Dudę i trzaska a teraz 90:10 na korzyść Karola?
1
@RaptusS takie wyzwiska lecą w każdą stronę, nie jest to normalne żeby była jasność. Wiesz ile ja się nasłuchałem, że niemcem jestem, od babci ze komunista xd
0
@Transu96 tak, bo polityk trzeciej siły politycznej w Polsce ci przedstawi obiektywne fakty xddddddd
4
Ja mam takie pytanie do konfederatów i wyborcow brauna, bo widzę, że strasznie się cieszycie z wygranej Karola. Co sprawiło że tak zmieniliście zdanie? Niedawno część z was biegała w bluzach z 8*, obwinialiście ich za upadki przedsiębiorców podczas pandemii, szumowskiego chcieliście wieszać, a takich ludzi jak woś chcieliście wsadzać do więzienia. Na reddicie znalazłem kilka ciekawszych cytatów polityków którzy popierają teraz PiS. Możecie zgadywać czyje to cytaty :D
PiS to partia, która mówi jedno, a robi drugie. Mówią o suwerenności, a oddają Polskę w obce ręce.”
Czas rządów PiS to okres egipskich plag dla naszej gospodarki. Przez te 8 lat zwalczaliście klasę średnią, przedsiębiorców, specjalistów, ludzi zaradnych.”
Chcemy, żeby ludzie, którzy są winni złamania prawa, poszli do więzienia – jeżeli będziemy mieli na to wpływ – a przynajmniej zapłacili za to cenę eliminacji z życia publicznego.”
„Trzeba rozliczyć władzę PiS, pokazać prawdę o ich nieudolnych zakłamanych rządach, pokazać jak wyprowadzali pieniądze!”
Ktoś powie, że poparli mniejsze zło, to nie lepiej było zrobić jak zandberg? Chyba, że wizja stołków okazała się mocniejsza niż własne idee?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@VegetaPolska ale na czym te oszczerstwa polegały niby xd
Sam Nawrocki się przyznał do ustawek, nieudolnie się tłumaczył i kompromitował podczas afery z panem Jerzym, sam sobie jakieś snusy walił podczas debaty, bo nie potrafił wytrzymać 2h bez tego. Skoro mówisz o skupieniu się na sobie to czemu Jarek zaraz po ogłoszeniu wyników nie mówił o Karolu nic tylko Tusk, Tusk, Tusk i Niemcy.
0
Komentarz usunięty
0
@Gibbon_FCB jest i naczelny szur konfederacji xd
0
@Encore Nawrocki zgodził się na traktat toruński nie wiedząc nawet co tam będzie także XD
0
Szkoda że wam tak nie przeszkadzają wyzwiska pisowcow do wyborców trzaska, „mordercy dzieci”, „Niemcy”, „zdrajcy”, „komunisci” jak to, że kilka osób tutaj pokazało sondaż jak głosowały osoby z różnym wykształceniem.
0
Przynajmniej będziemy mieć prąd tańszy o 30% :D
0
@papryk13 Wybuchałem tymi samymi komentarzami spamujecie. „Słychać wycie znakomicie”, wymyślcie w końcu coś nowego.
0
@draxidox to było tak śmieszne jak deklarację menztena, że stolik przewrócą xd
0
@DDM zaraz ci napiszą że to TVP jest znacznie gorsze niż za Kurskiego i w ogóle wtedy to był pluralizm
2
@D10SLEO oni to ciągle mówią o katolickich wartościach. Ile ja się naczytałem wyzwisk od pisowcow i konfiarzy. Niemcy, mordercy dzieci, zdrajcy, sbecy, ubecy.
1
@draxidox no w drugą stronę wcale nie słyszy wyzwiska od Niemców i tęczowych pedalow xd
0
Czyli migranci jednak do nas nie przypłyną? Już pewnie dobijali do portu w Gdańsku, a tutaj jednak się okazuje, że muszą zawracać :(
0
@Deathwing112 a jak było podczas parlamentarnych?
0
@Kgorecki2500 i co z tego skoro różnica głosów była mniejsza nawet niż przy pojedynku Duda vs Trzaskowski 5 lat temu.
2
I tak słaby wynik Nawrockiego patrząc, że obywatelski niezależny kandydat miał poparcie największej partii w Polsce, wsparcie kościoła, wsparcie telewizji jak Republika i wsparcie antysystemowej partii konfederacji xd