Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Encore Menzten wyzywający kogoś od szurów to XD
1
@RafiVeB no trochę wstyd xd
Ale imo kluczowe było poparcie Nawrockiego przez konfe i Brauna, więc ciężko tutaj trochę doszukiwać się winy Trzaskowskiego, no ale mógł to fakt, że lepiej mógł prowadzić kampanię.
3
Pokój między Iranem, a Izraelem
Prezydentura Trzaskowskiego
Te dwie rzeczy łącznie trwały z lekko ponad dwie godziny xddddd
0
@Kgorecki2500 A jeszcze kilka godzin temu im dziękował xd
3
@John_Doe śmiesznie to wygląda jak Menzten wyzywa kogoś od szurow xd
0
Jak oceniacie dotychczasowa kadencję Lapcia?
Z plusów to na pewno zatrudnienie Flicka, powolutkie stabilizowanie finansow. Z minusów to cyrk z rejestracją Olmo, nie przedłużenie kontraktu z Messim mimo obietnic i ta akcja z zwolennikiem Xaviego.
Zobaczymy co szwagry razem wykombinują w tym okienku, jeśli faktycznie sprowadzi Williamsa bez żadnych problemów to też będzie można wpisać to jako +.
0
@Nazio_87 czyli zdobyli nowego przeciwnika przez wystrzelenie rakiet, które pewnie nie doleciały nawet do celu xd
Przecież ten Iran to jakiś żart, dostają oklep w swoim państwie od krajów które leżą setki jak nie tysiące kilometrów od nich. Izrael podobno też miał w Iranie bazę dronów, cyrk to mało powiedziane.
7
@macio_944 Gdyby coś takiego odwalił ktoś z PO to la rambla by przez miesiąc o tym trąbiła xd
0
@Katalończyk 99 o zdalnych niech nie zapomną
0
@Vegeta88 nie chcesz to nie wierz, ale po co komentujesz? XD
5
Ostatnio dane mi było na żywo porozmawiać z wyborcą brauna w żywe oczy.
„Może i tak, ale przeprosili” (za morderstwa w Katyniu)
„Zburzyć Auschwitz i wszystkich Żydów wywalić z Polski”
„Rosjanie to nasi przyjaciele”
Oczywiście jeśli na coś się nie dało już odpowiedzieć to się zwalało na spisek Żydów albo Ukraińców. Wybitna jednostka i niezapomniana dyskusja xd
0
@ProMILs ale co jest w jego filmikach nie tak z merytorycznościa?
0
Fragment o stanowiskim bardzo wymowny. Nowa jakoś mediów :D
6
@partymaker to już nie jest forum piłkarskie tylko polityczne xd
6
Pozdrawiam wszystkich fanów trumpa tutaj, „cesarz pokoju” XD
Z Nawrockim też pewnie będzie tak, że jak coś odwali to będzie tutaj cisza jak makiem zasiał, ale najważniejsze, że lewaki popłakały sobie kilka dni.
10
Według WSJ - Donald Trump zatwierdził już plan ataku na Iran, ale jeszcze nie wydał rozkazu jego wdrożenia. Prezydent USA ma wciąż liczyć, że Iran zgodzi się na amerykańskie warunki i całkowicie porzuci program nuklearny - Łukasz Bok
„Za trumpa nie wybuchła żadna wojna” taaa, miał zakończyć 2 wojny w dzień, a po 5 miesiącach jego kadencji jest już trzecia wojna. Mnie ciekawi gdzieś są osoby, które używały tutaj tego argumentu i tak bardzo się jarały, że wygrał, a było ich tutaj sporo. Możecie już wyjść z jaskiń i jakoś go zacząć bronić :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Walker kurczę szkoda, no nic, trzeba częściej na la bambe zaglądać xd
0
@Walker można prosić o oznaczanie w postach? :D
0
@jacobFCB Iran to taka potęga, że dostają wpierdziel na własnym terytorium od państwa, które jest od nich oddalone o setki kilometrów.
1
@Safrani szczerze to liczyłem, że serio oni mogą być rzetelni, ale ostatnie wybory pokazały prawdziwe oblicze stanowskiego. Nie chodzi mi o to, że pisior czy coś tego typu, ale po prostu o to, że on z obiektywizmem nie ma nic wspólnego i robi to samo za co kiedyś krytykował niektórych, kieruje się emocjami i jak coś zgadza się z jego światopoglądem to uznaje to za prawdę.
7
Krzysiu stanowski to hipokryta? No któż by się spodziewał.
1
@Stinger_ mało kto się jarał tym turniejem, prestiżowe to to nie było, wiadomo, że dodatkowe trofeum fajnie wygląda w gablocie no, ale umówmy się, że to trofeum raczej nic nie znaczyło. Jeśli jakiś Real czy Barca wygrywali to fajnie, ale jeśliby przegrali to nikt za specjalnie by nie płakał.
0
@NeroTFP1 za każdym razem czytam to głosem Dudusia Xd
0
O co chodzi z tymi KMŚ? W sensie czemu taki hype na to jest teraz i robienie z tego jakiegoś prestiżowego turnieju. Ten turniej już kiedyś istniał i o ile się nie mylę to był rozgrywany w styczniu, ale każdy miał totalnie wywalone w to.
1
@GTBTP zrobiliby sobie coś tam i wtedy by było szukanie winnych, że rodzice nie dopilnowali i afera na pół Polski, dochodzenie czy zarządca dał tam jakiś zakaz itp.
Po coś ten zakaz wejścia tam był, nikt sobie go dla żartów nie wstawił.
7
@GTBTP „mi się nic nie stało, więc gdy ktoś zrobi to samo to też mi się nic nie stanie” uwielbiam taki argument :)
Ja ostatnio prowadziłem samochód nogami na autostradzie i jakoś żyję, gdy zrobicie to samo to też wam się nic nie stanie.
0
@A4ron skoro Niemcy są egotopowi to jak nazwać Francuzów? XD
Tutaj to dopiero ego wystrzelone w kosmos
2
@GTBTP a jakby nic nie zrobili to byłby płacz, że nie pamiętają
2
@Criss18Barca odklejeniec Braun 7% i ciagle do góry idzie. Szurostwo i wiara w teorie spiskowe dalej dobrze się ma, pomimo tego, że mamy XXI wiek.
Szkoda, że razem jest na granicy, bo tylko oni na razie ratują honor polskiej lewicy, bo ta lewica Biedronia i czarzastego to jakaś komedia.