0

@Deathwing112 p prywatyzowaniu NFZ, uczelni, usunięciu płacy minimalnej nie będę się rozpisywał.

0

@Deathwing112 szur klimatyczny (Zajączkowska) chce zostać ministrem środowiska, szury medyczne będą ministrami zdrowia, branie wszystkiego na chłopski rozum, a jeśli czegoś sobie nie wytłumaczysz to znaczy, że to spisek. Obniżać będą podatki, ale nie powiedzą ci, które wydatki zostaną przycięte, a w dodatku chcą zwiększyć wydatki na armię, absurd jakiś xd
Utrzymywanie nierentownego biznesu jakim jest wydobywanie naszego węgla, żeby tylko kupić sobie głosy górników, zresztą jak to się ma do wolnego rynku. Samo to, że słabek traktuje korwina jako najwyższy autorytet sprawia, że mam o nim takie zdanie jakie mam.

0

@Stinger_ no tak, konfunia to mniejsze zło. Kuce na pewno będę dobrze rządzić ;)

1

@Deathwing112 a na kogo niby warto spośród nich zagłosować? Sporo ludzi głosuje po prostu na mniejsze zło

0

@Mankind zaraz cię tutaj dojada, bo tutaj nic złego o Sławusiu powiedzieć nie można.

0

My nie potrafimy grać na nich, tyle marnujemy tych akcji

0

Dobrze że przeżył ten cios

1

@Kgorecki2500 pytal sie go dlaczego nagrywał 10-letnie bawiące się dziecko z ukrycia?

3

@norbi77 ja to pamiętam jak w 2016 gdzieś czytałem o wojnie w Syrii i tak myślałem, że dobrze, że u nas tego nie ma, jaka tragedia to musi być dla tych ludzi.

0

Co się stało, że mecz odwołany?

0

@MessiForeverTheBest No właśnie o tym mówię

3

Dzisiaj mija 8 lat od pamiętnego mecz z psg, a kibiców realiku dalej bolą 4 litery.

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że gdy vazquez był faulowany podczas któregoś klasyków z nami to kibice realu pisali, że karny ewidentny, to była identyczna sytuacja co ta neymara wtedy. Co do suareza to już jawna symulują była.

0

@mmaciass dogadywanie się z AfD to dbanie o nasze interesy? XD

14

Przed wszystkim powinniśmy podziękować lewemu, że penie zamknął w kiblu wtedy, bo kto wie kto by dzisiaj na bramce stał.

0

Za te race to pewnie żyletę zamkną na najbliższy mecz + -10 pkt dla Evertonu

0

Z kim możemy grać jeśli benfice przejdziemy?

0

Ktoś się łudzi że kotletico wyrzuci Real z lm? Real to może wyjść rezerwami a i tak ich ograją.

0

@DragonxNF to elegancko :)

Fajnie jakby się przełamał dodatkowo i strzelił jakaś brameczke

0

Jak tam laminek dzisiaj zagrał?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Jakchcesz to wy nie trzymacie pieniędzy pod podłogą? :)

0

Może to głupie ale trochę żałuję że nikt z naszych czerwonej nie dostał. My w 10 lepiej bronimy niż w 11. Szkoda że nie cofnęli się po 80 minucie przy stanie 4-2

1

@borys27 szczególnie że potrafiliśmy „zabić” mecz już nieraz, mecz z sevilla, realem. Chłopaki chyba myśleli, że jeszcze jedna im wcisną i dwumecz stanie się już tylko formalnością.

0

Dobra nie ma co panikować, drugi mecz z rzędu ich cisnęliśmy widac, że Herr Flick ma sposób na nich.

Za miesiąc im pokażemy kto tutaj rządzi.

0

Jak gra napad to nie gra obrona, jak gra obrona to nie gra napad. I tak w kółko od jakiegoś czasu.

6

Pewnie dostanę bana ale chuj. Te jebane Atletico chuja zagrało w tych dwóch meczach i ugrali remis i wygrana w grudniu. Niebywale kurwa.

0

@ProMILs Pedal atleticki w dupę j3bany

0

@yoli już wolę lewego bez formy niż tego drewniaka

3

Niech lewy się rozgrzewa już, bo ten patałach się do tarcia chrzanu nawet nie nadaje.

1

Polecacie jakieś ciekawe seriale na C+, Apple TV i na Amazonie?

An Inmortal i Kruk obejrzane, bo ktoś mi kiedyś polecał tutaj :)

A i gatunek dowolny, byle bez jakiś romansideł XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?