0

@Kazragore chyba że to są jakieś kolejne szachy 8D Menztena.

3

@Kazragore czyli od narracji „idziemy wywrócić wam ten stoli”, „rozbijamy duopol” przechodzimy do narracji „no przecież nie będziemy rządzić z PO”.

Czyli mamy od teraz bandę pieciorga.

2

@July_6_BcN to nie będzie już rozbijania duopolu? :(

2

Plkd to może sam w murze stać, bo i tak pół bramki zasłania xd

0

@konrad1661 on zawsze był przy kości, ale teraz to dramat jest

0

Kurde plkd tego zewniaka to się chyba od Roberto Carlosa nauczył.

Prawdziwy majstersztyk :D

3

Pol to się chyba za dużo Peaky Blinders naoglądał XD

0

@FCB_dimiC to bez porównania, ale on mówi tutaj o frekwencji więc mój komentarz do tego się odniósł. Inne dyscypliny też są organizowane na dużych stadionach, a mimo to nie zapełniają stadionów nawet do tych 75%.

3

@Transu96 no widzisz, ale dodali i już wiesz, chyba o to chodziło im?

2

@Rupert_Haubica niby ma trochę racji, ale z drugiej strony podczas tego finału ligi mistrzów wyczytałem, że było z niecałe 40 tysięcy ludzi na stadionie, więc jednak ktoś to ogląda.
Podczas tego finału kibice zapełnili stadion Sportingu w 75%, więc jakiś mega słaby wynik to to nie jest.

Albo druga opcja, te kilkadziesiąt zawodniczek i członków sztabów ma bardzo bardzo liczne rodziny :D

5

@D10SLEO morał z tego taki, żeby nie wchodzić do windy z paleciakiem.

0

@Lucyffffer1922 ty porównałeś właśnie odlanie się gdzieś na uboczu w trawę do przetepstwa? Dobry wariat jesteś xd

No tak, niech każdy robi sobie co chce i co mu się podoba w imię wolności. Ja bym zniósł jeszcze np limit prędkości, bo to też ograniczanie mojej wolności i praw. Pogrążasz się coraz bardziej z każdym wpisem.

0

@FcPortoFan1999 może za 30 lat wyjdzie, grunt to się nie poddawać :D

6

@jacobFCB No tak, bo przez to, że jeden wiatrak się spalił trzeba odejść od OZE i wrócić do ekologicznych elektrowni węglowych XD

0

@Lucyffffer1922 ja mam zapędy dyktatorskie, bo chcę żeby przestrzegali prawo hahahahaha xddddddddd

0

@FcPortoFan1999 i się dalej nie sprawdza xd

0

@FcPortoFan1999 może tak tylko problem był taki że my umieliśmy grać tylko takim systemem, a kombinowanie zaczęło się już na krótko przed MŚ.

0

@Lucyffffer1922 ale bzdety xd

A ja chce wlewać swoje odpady do rzeki, palić plastikami i nasrac na chodniku przed domem sąsiada. Dlaczego nie mogę tego robić skoro wolnym człowiekiem jestem?

Chłopie, bo to jest przestepstwo i przyzwolenie patologii jaką są kibole na łamanie prawa. Potem na co im pozwolimy? Na rozprowadzanie dragów może czy tworzenie dziczy jaką już kiedyś mieliśmy w tym kraju głównie spowodowana przez nich.

0

@MichalZZZ no właśnie, a ja pisałem o tym co było 30/20 lat temu, a nie co jest teraz, tego dotyczyła pierwsza część mojej wypowiedzi. Całe dzielnice kibolskie, gdzie strach było chodzić. Ogólnie ten czas w Polsce to jedna wielka dzicz i patologia dobrze, że gdy dorastałem to było już w miarę spokojnie.

1

@alone49 w sensie jak „działaj słabo”? Co chwilę można przeczytać, że na granicy z Białorusią udaremniono próbę przedostania sie.

A co do granicy z Niemcami to tam sytuacja jest inna, bo prawo unijne pozwala na zwrot migrantów jeśli dostali się do Niemiec z Polski. Szczerze to nwm co się dzieje potem z takimi osobami, ale mam nadzieję, że są deportowane do ich macierzystego kraju. Zawsze ci ludzie mogą się zapisać do straży granicznej niż robić jakieś nic nie wnoszące „patrole”.

1

@Who_you_mam a te chłopaki to zatrzymali chociaż jednego nielegalnego migranta? Cyz poszli sobie tam tylko postać?

0

@Lucyffffer1922 przecież Hutnik miał spinę z Cracovia więc gdzieś skłamałem?

A co do drugiej części to mam lepszy plan, zaproś ich do siebie na działkę i niech tam się klepią, a i jak komuś coś się stanie i pojedzie przez to do szpitala to Ty płacisz, bo dlaczego reszta ludzi ma się zrzucać na niego?

0

@Who_you_mam w policji są spore braki kadrowe, więc niech tam się zapiszą, powiem ci więcej, dostaną nawet broń i pieniądze.

I ile ich przyjmą, bo trzeba spełnić warunek niekaralności, a wśród nich może być o to ciężko xddddd

1

@fart a te późniejsze jego konferencje prasowe? Coś pięknego

0

@FcPortoFan1999 fakt, ale Nawalka już chyba całkowicie się pogubił po tamtym meczu i już skończył mu się plan na tę kadrę. Pamiętam ten wywiad z tym terenem Danii jak mówił, że łatwo nas rozpracować.

6

Nie sądziłem, że na tym forum będzie kiedyś dyskusja o kibolach i jeszcze znajdzie się sporo osób, którzy będą ich bronić.

Poczytajcie sobie o latach 90/00 i to tym co się działo na przykład w Krakowie. Do Nowej Huty jak wszedłeś z szalikiem Cracovii to kończyłeś minimum z obitym ryjem. Rzucanie nożem podczas meczów w piłkarzy też się zdarzało.

Chcecie przykład z teraźniejszości? Proszę bardzo, z rok albo dwa lata temu gość w mieście (przy Krakowie) 5 minut samochodem ode mnie został zatłuczony maczetą. Zresztą z Wisłą jaka akcja była kilka lat temu jak jakaś mafia nimi rządziła i jakie przekręty tam robili. I takich przykładów jest jeszcze wiele, a to tylko sam Kraków. Podziękuję za taką ochronę.

5

@QQL5 a w Krakowie jak kiedyś było, że kibole przejęli dzielnice xd

Poszedłbyś na Nową Hutę w szaliku Cracovii to już byś stamtąd nie wyszedł. Rzucanie nożem podczas meczu też mam ci przypomnieć?

5

@chosenone Jak to mówiła Zajączkowska, kibole nas obronią :)

0

Ten mecz to był niestety początek końca polskiej piłki reprezentacyjnej, od tego meczu to już tylko równia pochyła.

Analiza wsteczna zawsze skuteczna, więc teraz pozostaje nam już tylko gdybanie, co by było gdyby Nawałka grał 442 którym graliśmy prze zostanie 3 lata i w którym spisywaliśmy się najlepiej zamiast kombinować z formacjami z 3 obrońców. Co by było gdyby Gliskon nie spadł z tych schodów nawalony jak meserszmit i nie złamał tego barku.


1

@Walpiano czasem Barca się nie interesowała tym gościem? Oby Como stało się kimś na wzór Atalanty, fajny projekt tam się tworzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?