1

Tak sobie obejrzałem tego KZ i Mazurka jak gada o Braunie i nie wierze co słyszę xd

Jak można pieprzyć takie chlopskoruzmskie bzdety i jeszcze być z tego dumnym xd

12

@Kondziubarca Braun 7,3% XD
Porażka naprawdę…

3

Pamięta ktoś jeszcze to pudło? XD
Coś pięknego to było


0

@MadafakinGuy z tego co kojarzę ktoś już taką wpadkę zaliczył, ale nwm czy była to osoba z konfy czy jakieś innej partii

2

Ktoś wie dlaczego Cieszyn zmienił flagę na ukraińską? Ukrainizacja Polski już na pełnej widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)




1

@blakkudium może niech nasz rząd zaoferuje jakąś reklamę tego typu, „visit Poland” a pod spodem pieróg jako logo.

0

@KrisVEB81 przecież to pro jest bez napędu więc nie kupisz sobie pudełkowych/używanych gier, a taki napęd to gdzieś koszt 400 zł.

0

> wybieramy nowego trenera
> „dajmy mu czas”, „idzie to w dobrym kierunku”, „niech wprowadzi swój styl”
> mija rok, progresu nie widać
> kolejne kilka miesięcy to narzekanie i domaganie się nowego selekcjonera
> zwalniamy trenera

I tak w kółeczko, dla mnie jedynie trener zza granicy byłby w stanie tutaj coś zdziałać, a nie ludzie których największym osiągnięciem jest puchar Polski, jedynie Nawałka był wyjątkiem, ale raz do roku to i świnia pierdnie.

2



Polecam sobie to przesłuchać, bardzo ciekawa rozmowa.

0

@tadzik447 zazdroszczę, ja swój zaczynam dopiero za 2 tygodnie :(

9

Ostatni dzień w kołchozie i weekend :D

0

Myślicie że jak PSG zgarnie KMŚ to dembele wygra złotą piłkę?

3

@Arden chłop ma psychikę ze stali, mało kto by się podniósł po czymś takim.

1

@LeoMessiiBarcaPepa ja coś kojarzę że jego chcieli zwolnić jakoś na początku 14/15, wszyscy wiemy jak to później się skończyło :D

4

A co tutaj taka atmosfera jakby właśnie Real przegrał kolejne trofeum w tym sezonie? :D

3

O! Real przegrał, od razu jakoś tak humor lepszy :D

0

@Goralkov i dobrze, że nie zleca. Cała liga francuska na tym by straciła.

1

@Arden to ta najbardziej merytoryczna i najbystrzejsza postać z konfederacji?

1

@PatrychoO a te patrole to chociaż zatrzymały jednego nielegalnego migranta?

32

@Comentateiro jak to gdzie byli? Wizy na bazarze sprzedawali xd

12

@PatrychoO a z jakiej racji jakieś patrole przeszukują samochody? Wprowadźmy już w ogóle całkowitą anarchie i będzie super.

0

@reloaded eafc25 XD

2

@Aragorn33 Stanowski to powoli zaczyna się robić dla konfederatów i pisowcow kimś takim jak Lis dla silniczków.

2

@PatrykBarca a co odwalił?

0

@marcin62 to mógłby cicho siedzieć :D

1

W ogóle neuer wyszedł na ładnego hipokrytę krytykując Donnarumme patrząc na to, że to była walka o piłkę, w dodatku sam robił takie wejścia nieraz więc mógłby chociaż cicho siedzieć.

0

@Walpiano W 24/25 też mieli świetne

0

@Kgorecki2500 po takich ludzi powinna śmieciarka przyjeżdżać

0

@maatiixx i co z tego? Jutro nikt o tych kłamstwach pamiętać nie będzie, a co kilka osób się nacięło na tego fejka i nakręciło się jeszcze bardziej to ich.

1

@Pawci023x poznałem dziewczynę i obecnie ponad 2 lata jesteśmy razem i chyba lepiej nie mogłem trafić :D


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?