Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak sobie obejrzałem tego KZ i Mazurka jak gada o Braunie i nie wierze co słyszę xd
Jak można pieprzyć takie chlopskoruzmskie bzdety i jeszcze być z tego dumnym xd
12
@Kondziubarca Braun 7,3% XD
Porażka naprawdę…
3
Pamięta ktoś jeszcze to pudło? XD
Coś pięknego to było
0
@MadafakinGuy z tego co kojarzę ktoś już taką wpadkę zaliczył, ale nwm czy była to osoba z konfy czy jakieś innej partii
2
Ktoś wie dlaczego Cieszyn zmienił flagę na ukraińską? Ukrainizacja Polski już na pełnej widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@blakkudium może niech nasz rząd zaoferuje jakąś reklamę tego typu, „visit Poland” a pod spodem pieróg jako logo.
0
@KrisVEB81 przecież to pro jest bez napędu więc nie kupisz sobie pudełkowych/używanych gier, a taki napęd to gdzieś koszt 400 zł.
0
> wybieramy nowego trenera
> „dajmy mu czas”, „idzie to w dobrym kierunku”, „niech wprowadzi swój styl”
> mija rok, progresu nie widać
> kolejne kilka miesięcy to narzekanie i domaganie się nowego selekcjonera
> zwalniamy trenera
I tak w kółeczko, dla mnie jedynie trener zza granicy byłby w stanie tutaj coś zdziałać, a nie ludzie których największym osiągnięciem jest puchar Polski, jedynie Nawałka był wyjątkiem, ale raz do roku to i świnia pierdnie.
2
Polecam sobie to przesłuchać, bardzo ciekawa rozmowa.
0
@tadzik447 zazdroszczę, ja swój zaczynam dopiero za 2 tygodnie :(
9
Ostatni dzień w kołchozie i weekend :D
0
Myślicie że jak PSG zgarnie KMŚ to dembele wygra złotą piłkę?
3
@Arden chłop ma psychikę ze stali, mało kto by się podniósł po czymś takim.
1
@LeoMessiiBarcaPepa ja coś kojarzę że jego chcieli zwolnić jakoś na początku 14/15, wszyscy wiemy jak to później się skończyło :D
4
A co tutaj taka atmosfera jakby właśnie Real przegrał kolejne trofeum w tym sezonie? :D
3
O! Real przegrał, od razu jakoś tak humor lepszy :D
0
@Goralkov i dobrze, że nie zleca. Cała liga francuska na tym by straciła.
1
@Arden to ta najbardziej merytoryczna i najbystrzejsza postać z konfederacji?
1
@PatrychoO a te patrole to chociaż zatrzymały jednego nielegalnego migranta?
32
@Comentateiro jak to gdzie byli? Wizy na bazarze sprzedawali xd
12
@PatrychoO a z jakiej racji jakieś patrole przeszukują samochody? Wprowadźmy już w ogóle całkowitą anarchie i będzie super.
0
@reloaded eafc25 XD
2
@Aragorn33 Stanowski to powoli zaczyna się robić dla konfederatów i pisowcow kimś takim jak Lis dla silniczków.
2
@PatrykBarca a co odwalił?
0
@marcin62 to mógłby cicho siedzieć :D
1
W ogóle neuer wyszedł na ładnego hipokrytę krytykując Donnarumme patrząc na to, że to była walka o piłkę, w dodatku sam robił takie wejścia nieraz więc mógłby chociaż cicho siedzieć.
0
@Walpiano W 24/25 też mieli świetne
0
@Kgorecki2500 po takich ludzi powinna śmieciarka przyjeżdżać
0
@maatiixx i co z tego? Jutro nikt o tych kłamstwach pamiętać nie będzie, a co kilka osób się nacięło na tego fejka i nakręciło się jeszcze bardziej to ich.
1
@Pawci023x poznałem dziewczynę i obecnie ponad 2 lata jesteśmy razem i chyba lepiej nie mogłem trafić :D