Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Fajnie się czyta tutaj ten ból dupy i płacz o te kasę z KPO.
Pozdrawiam was z mojego nowiutkiego jachtu.
9
Szkoda, że Laporta nie złożył wniosku o kasę z KPO na remont Camp Nou.
Już dawno byśmy grali na nowiuteńkim stadionie XD
0
@Eklerek i zostałby najlepszym piłkarzem xd
4
@Eklerek idę o zakład, ze za pół roku znowu zmieni klub xd
0
@Hshdhrhdh chłop to co pół roku zmienia klub xd
1
@GeneralXavi A po co mam ci to pisać skoro wiesz raczej jakie partie wchodzą w skład rządu i jaki światopogląd reprezentują.
Sadzac to twoich wpisach które widzę tu nieraz jesteś konserwą więc raczej będziesz wybierał polityków z prawej strony niż z centrum lub centrolewicowej strony.
3
@GeneralXavi ty mówisz tak tylko dlatego, bo poglądowo ci nie po drodze z nimi, jeśli następny rząd by miał codziennie jakąś inną aferę to dalej byś gadał, że Tusk najgorszy.
0
@Azi po tej informacji już nic mi nie smakowało, nawet piwko :(
1
Człowiek sobie siedzi przy piwku wczoraj, humor gituwa, a tutaj nagle takie info, że najlepszy obrońca odchodzi eh…
40
Dawno nie było mi tak przykro gdy któryś z naszych piłkarzy odchodził, wielka strata, która ciężko będzie zalatac.
Zostaje podziękować za te 2 lata (szczególnie za ostatni sezon) i życzyć powodzenia.
11
@Encore to powiedz który polityk w takim razie według ciebie nie wyróżnia się tymi cechami
0
@RozowaPantera od 2027 bezpłatny będzie ten odcinek. „Bez remontow” a to ciekawe, bo ten odcinek co wymieniłeś Kato-Krk jest non stop w remoncie xd
0
Szkoda, że zostajemy z takimi piłkarzami jak Ter Stegen, Martin, Pena. Obrony w ogóle nie wzmocniliśmy, dalej brak jakiegoś sensownego zmiennika dla Balde…
0
@ProMILs morał z tego taki, że najlepiej w ogóle nie płacić podatków, bo każdy podatek to złodziejstwo
0
@clyde to samo można powiedzieć o fanach prawej strony xd
Jak coś się dzieje u nich to nagła cisza ;)
6
@Aragorn33 gdyby Lis coś takiego napisał o Tusku to byłaby beka, ale że napisał to król pluralizmu i wolności słowa to spoko
0
@maroon niestety Araujo to główna twarz porażek Barcy w LM przez ostatnie dwa lata.
Bardzo bym chciał, żeby okazał się kozakiem jakich mało i był szefem obrony, ale jak mówiłem, jakoś tego nie widzę.
0
@FcPortoFan1999 w 2016 to chyba każdy myślal, że to będzie przełomowy rok dla polskiej piłki. Niestety był to wyjątek od reguły.
0
@FcPortoFan1999 liczę, że za mojego życia jeszcze zobaczę polska drużynę w LM.
Jestem sporo przed 30stka XD
3
@maroon ja już nie wierzę w niego, liczę, że zamknie mi mordę po tym sezonie, ale aktualnie średnio to widzę. Za flicka każdy zaliczył progres oprócz niego, gość przez 3 lata mam wrażenie, że nie rozwinął się nic.
1
@FcPortoFan1999 brakowało mi tego, kto to widział w ogóle granie w jakieś lidze mistrzów czy lidze Europy
1
My z tą obroną trochę w dupie jesteśmy.
Cunarsi, któremu na końcu sezonu zdarzało się dużo błędów
Christensen, który w sumie jeszcze wraca po kontuzji
Araujo , co tu dużo mówić
Szkoda, że nie udało się sprowadzić jakiegoś środkowego obrońcy, szczególnie jeśli Martinez odchodzi. Fajnie, że wzmocniliśmy atak i bramkę, ale to jednak obrona była nasza największa bolączka w tamtym sezonie.
1
Eurowpierdol czas zacząć :)
0
@ElKamil to zobaczymy czy nie będzie takim długopisem
4
@SelloutCrowd ciii tutaj niedobrze jest zle mowic o Nawrockim
1
@RoberDzik już lepiej bez koszulki iść do roboty niż w tym białym dziadostwie
1
@Smrodek bo wyborcy Nawrockiego wcale nie byli tacy XD
„Pedalki od Rafałka”, „komunisci tęczowi”, „sb-ecu” to tylko niektóre często pojawiające się określenia. Najlepiej zwalić, że druga strona jest najgorsza, a do siebie nie mieć żadnych zarzutów.
I jak taka postawa się ma do bycia katolikiem, bo wyborcy prawej strony kreują się właśnie na takie osoby, jak to się ma do sanowania drugiej osoby?
0
@Lionel_Messi10 szkoda, liczyłem, że gdzieś w Europie jeszcze wystąpi
2
@OBSERWATOR2021 zresztą wyrzekanie się tego, że Nawrocki to pisowiec jest śmieszne bardzo
1
@tbas za tydzień znowu będzie gadał, że z Władkiem się dogadać nie da i jemu chyba na pokoju nie zależy i tak w kółko.