13

Fajnie się czyta tutaj ten ból dupy i płacz o te kasę z KPO.

Pozdrawiam was z mojego nowiutkiego jachtu.

9

Szkoda, że Laporta nie złożył wniosku o kasę z KPO na remont Camp Nou.

Już dawno byśmy grali na nowiuteńkim stadionie XD

0

@Eklerek i zostałby najlepszym piłkarzem xd

4

@Eklerek idę o zakład, ze za pół roku znowu zmieni klub xd

0

@Hshdhrhdh chłop to co pół roku zmienia klub xd

1

@GeneralXavi A po co mam ci to pisać skoro wiesz raczej jakie partie wchodzą w skład rządu i jaki światopogląd reprezentują.
Sadzac to twoich wpisach które widzę tu nieraz jesteś konserwą więc raczej będziesz wybierał polityków z prawej strony niż z centrum lub centrolewicowej strony.

3

@GeneralXavi ty mówisz tak tylko dlatego, bo poglądowo ci nie po drodze z nimi, jeśli następny rząd by miał codziennie jakąś inną aferę to dalej byś gadał, że Tusk najgorszy.

0

@Azi po tej informacji już nic mi nie smakowało, nawet piwko :(

1

Człowiek sobie siedzi przy piwku wczoraj, humor gituwa, a tutaj nagle takie info, że najlepszy obrońca odchodzi eh…

40

Dawno nie było mi tak przykro gdy któryś z naszych piłkarzy odchodził, wielka strata, która ciężko będzie zalatac.
Zostaje podziękować za te 2 lata (szczególnie za ostatni sezon) i życzyć powodzenia.

11

@Encore to powiedz który polityk w takim razie według ciebie nie wyróżnia się tymi cechami

0

@RozowaPantera od 2027 bezpłatny będzie ten odcinek. „Bez remontow” a to ciekawe, bo ten odcinek co wymieniłeś Kato-Krk jest non stop w remoncie xd

0

Szkoda, że zostajemy z takimi piłkarzami jak Ter Stegen, Martin, Pena. Obrony w ogóle nie wzmocniliśmy, dalej brak jakiegoś sensownego zmiennika dla Balde…

0

@ProMILs morał z tego taki, że najlepiej w ogóle nie płacić podatków, bo każdy podatek to złodziejstwo

0

@clyde to samo można powiedzieć o fanach prawej strony xd
Jak coś się dzieje u nich to nagła cisza ;)

6

@Aragorn33 gdyby Lis coś takiego napisał o Tusku to byłaby beka, ale że napisał to król pluralizmu i wolności słowa to spoko

0

@maroon niestety Araujo to główna twarz porażek Barcy w LM przez ostatnie dwa lata.
Bardzo bym chciał, żeby okazał się kozakiem jakich mało i był szefem obrony, ale jak mówiłem, jakoś tego nie widzę.

0

@FcPortoFan1999 w 2016 to chyba każdy myślal, że to będzie przełomowy rok dla polskiej piłki. Niestety był to wyjątek od reguły.

0

@FcPortoFan1999 liczę, że za mojego życia jeszcze zobaczę polska drużynę w LM.
Jestem sporo przed 30stka XD

3

@maroon ja już nie wierzę w niego, liczę, że zamknie mi mordę po tym sezonie, ale aktualnie średnio to widzę. Za flicka każdy zaliczył progres oprócz niego, gość przez 3 lata mam wrażenie, że nie rozwinął się nic.

1

@FcPortoFan1999 brakowało mi tego, kto to widział w ogóle granie w jakieś lidze mistrzów czy lidze Europy

1

My z tą obroną trochę w dupie jesteśmy.
Cunarsi, któremu na końcu sezonu zdarzało się dużo błędów
Christensen, który w sumie jeszcze wraca po kontuzji
Araujo , co tu dużo mówić
Szkoda, że nie udało się sprowadzić jakiegoś środkowego obrońcy, szczególnie jeśli Martinez odchodzi. Fajnie, że wzmocniliśmy atak i bramkę, ale to jednak obrona była nasza największa bolączka w tamtym sezonie.

1

Eurowpierdol czas zacząć :)

0

@ElKamil to zobaczymy czy nie będzie takim długopisem

4

@SelloutCrowd ciii tutaj niedobrze jest zle mowic o Nawrockim

1

@RoberDzik już lepiej bez koszulki iść do roboty niż w tym białym dziadostwie

1

@Smrodek bo wyborcy Nawrockiego wcale nie byli tacy XD
„Pedalki od Rafałka”, „komunisci tęczowi”, „sb-ecu” to tylko niektóre często pojawiające się określenia. Najlepiej zwalić, że druga strona jest najgorsza, a do siebie nie mieć żadnych zarzutów.
I jak taka postawa się ma do bycia katolikiem, bo wyborcy prawej strony kreują się właśnie na takie osoby, jak to się ma do sanowania drugiej osoby?

0

@Lionel_Messi10 szkoda, liczyłem, że gdzieś w Europie jeszcze wystąpi

2

@OBSERWATOR2021 zresztą wyrzekanie się tego, że Nawrocki to pisowiec jest śmieszne bardzo

1

@tbas za tydzień znowu będzie gadał, że z Władkiem się dogadać nie da i jemu chyba na pokoju nie zależy i tak w kółko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?