0

Kurde Cubarsi jak jest kozakiem tak jemu często zdarzają się wylewy jak tutaj

0

Atletico to musi wydać kolejne 500kk, żeby wygrać z Espanyolem i Elche. To są takie kasztany, że szok.

0

@draxidox miałem koszulkę realu madryt

2

@Popitek12 głupoty gadasz, znam sporo osob które po 20+ poznały pierwszą dziewczynę i są razem.

1

@fejkenq 2-0 dla Barcelonki

1

@LeszekFCB Lil Tüsk*

8

Co to jest xdddd


1

@Frimpong może się wstyd przyznać, ale nie kojarzę :/
Może też dlatego, że praktycznie w ogóle hip hopu/rapu nie słucham oprócz pojedynczych piosenek.

1

@DariaFCB u mnie pierwszy rok technikum :)

6

Pamięta ktoś tę nutkę? Swego czasu non stop to w radiach grało.


2

@Walpiano trzymam kciuki żeby como namieszało w tym roku

0

@Hosh tak się składa że mam dom obok kościoła, raz się zaciął dzwon i bił przez 6 godzin gdzieś, także XD

1

@AlexDark00 a to Żukowska pisała podręczniki do tego przedmiotu?

2

@Lukikiki zdrówka dla całej rodzinki

0

@Jackazz kontraktu raczej mu nikt nie kazał podpisywać

0

@Kgorecki2500 ale jak to Właduś nie chce pokoju?

0

@PawkoFCB a z ciekawości jakieś nagrody dawali? U mnie kiedyś kuzyn brał udział, ale to szkolny konkurs był i wygrał pada do Xboxa360 który z 200 zł kosztował wtedy

1

@fejkenq z @Vegeta88 to z miłą chęcią bym się wybrał, nawet ja mógłbym postawić kolację :*

1

@clyde takie mistrzostwa la bamby w EAFC to fajna sprawa byłby, dla zwycięzcy medal z kartofla

5

@macio_944 e tam przesadzasz, po co ci jakaś fachowa wiedza od ludzi, którzy się znają na tym. Na chłopski rozum wszytko wykminisz.

1

@Safrani zfecydowanie tak, jeszcze do tego sosik sojowy i niebo w gębie

9

@macio_944 nie rozumiem ludzi, którzy swoje dziecko chcą za wszelką cenę trzymać jak najdalej od nauki o seksie czy ogólnie o intymności, jeśli ktoś myśli że dzieci w wieku około 12 lat nie interesują się czymś takim to niestety, ale źle myśli i lepiej, żeby takie dziecko czerpało fachową wiedzę, a nie jakaś z internetu.

6

@D10SLEO panie Januszu no ale panie Januszu no panie Januszu

28

@macio_944 od kiedy nauka o własnym ciele to lewicowa ideologia, a później trafiają się takie kwiatki, że dorosły chłop nie wie co to stulejka.

1

@blakkudium dla mnie to że Sociedad i Villareal nie mogą wydawać większej kasy na transfery to jakiś żart, sociedad sprzedało za niemało Le Normandia, Zubimensiego, Merino, ostatnimi lat też sportowo wyglądali bardzo dobrze, a w tym roku kupili może jakiś 2 średniaków i tyle.

1

@blakkudium to jest smutne, że transfer za 30 baniek czołowego hiszpańskiego klubu wzbudza takie zdziwienie.

0

@Eklerek a mi się tam podoba :)

0

@Cule1234 Oni mają tyle kasy że stać ich na to żeby nawet kilka lat siedział na trybunach

5

@BORO_12 skoro Herr Flick mówi, że chce go, to ma zostać, szwagry jak nie pomagają to chociaż niech nie przeszkadzają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?