Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurde Cubarsi jak jest kozakiem tak jemu często zdarzają się wylewy jak tutaj
0
Atletico to musi wydać kolejne 500kk, żeby wygrać z Espanyolem i Elche. To są takie kasztany, że szok.
0
@draxidox miałem koszulkę realu madryt
2
@Popitek12 głupoty gadasz, znam sporo osob które po 20+ poznały pierwszą dziewczynę i są razem.
1
@fejkenq 2-0 dla Barcelonki
1
@LeszekFCB Lil Tüsk*
8
Co to jest xdddd
1
@Frimpong może się wstyd przyznać, ale nie kojarzę :/
Może też dlatego, że praktycznie w ogóle hip hopu/rapu nie słucham oprócz pojedynczych piosenek.
1
@DariaFCB u mnie pierwszy rok technikum :)
6
Pamięta ktoś tę nutkę? Swego czasu non stop to w radiach grało.
2
@Walpiano trzymam kciuki żeby como namieszało w tym roku
0
@Hosh tak się składa że mam dom obok kościoła, raz się zaciął dzwon i bił przez 6 godzin gdzieś, także XD
1
@AlexDark00 a to Żukowska pisała podręczniki do tego przedmiotu?
2
@Lukikiki zdrówka dla całej rodzinki
0
Kapitan Niemcy
https://www.instagram.com/reel/DNigi97odvs/?igsh=aWprcXo5amsxM2Vh
0
@Jackazz kontraktu raczej mu nikt nie kazał podpisywać
0
@Kgorecki2500 ale jak to Właduś nie chce pokoju?
0
@PawkoFCB a z ciekawości jakieś nagrody dawali? U mnie kiedyś kuzyn brał udział, ale to szkolny konkurs był i wygrał pada do Xboxa360 który z 200 zł kosztował wtedy
1
@fejkenq z @Vegeta88 to z miłą chęcią bym się wybrał, nawet ja mógłbym postawić kolację :*
1
@clyde takie mistrzostwa la bamby w EAFC to fajna sprawa byłby, dla zwycięzcy medal z kartofla
5
@macio_944 e tam przesadzasz, po co ci jakaś fachowa wiedza od ludzi, którzy się znają na tym. Na chłopski rozum wszytko wykminisz.
1
@Safrani zfecydowanie tak, jeszcze do tego sosik sojowy i niebo w gębie
9
@macio_944 nie rozumiem ludzi, którzy swoje dziecko chcą za wszelką cenę trzymać jak najdalej od nauki o seksie czy ogólnie o intymności, jeśli ktoś myśli że dzieci w wieku około 12 lat nie interesują się czymś takim to niestety, ale źle myśli i lepiej, żeby takie dziecko czerpało fachową wiedzę, a nie jakaś z internetu.
6
@D10SLEO panie Januszu no ale panie Januszu no panie Januszu
28
@macio_944 od kiedy nauka o własnym ciele to lewicowa ideologia, a później trafiają się takie kwiatki, że dorosły chłop nie wie co to stulejka.
1
@blakkudium dla mnie to że Sociedad i Villareal nie mogą wydawać większej kasy na transfery to jakiś żart, sociedad sprzedało za niemało Le Normandia, Zubimensiego, Merino, ostatnimi lat też sportowo wyglądali bardzo dobrze, a w tym roku kupili może jakiś 2 średniaków i tyle.
1
@blakkudium to jest smutne, że transfer za 30 baniek czołowego hiszpańskiego klubu wzbudza takie zdziwienie.
0
@Eklerek a mi się tam podoba :)
0
@Cule1234 Oni mają tyle kasy że stać ich na to żeby nawet kilka lat siedział na trybunach
5
@BORO_12 skoro Herr Flick mówi, że chce go, to ma zostać, szwagry jak nie pomagają to chociaż niech nie przeszkadzają