Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Byłem w śpiączce od końcówki maja, więc przegapiłem okienko transferowe. Udało się nam kupić Nico Williamsa, jakiegoś obrońcę i wrócić do zasady 1:1 prawda?
0
@Messiah10 se queda powiadasz?
1
@Roobo gadał coś że w newcastle nie zagra, bo chciał wymusić transfer
0
@ViscaelBarca2007 ja bym jeszcze pochwalił Yamala jednak, asysta w meczu z levante, gol na 3-2 też padł po jego dośrodkowaniu, w dodatku ten karny wczoraj wywalczony.
0
Słaby początek sezonu Rapha ma, z Mallorca okej strzelił bramkę, ale potem zrobił tak głupi wślizg, że powinien dostać czerwo, teraz sabotował mecz z Rayo. Wiem, że to trzeci mecz dopiero był, ale nie wygląda na razie to dobrze. Mam nadzieję, że Flick zrobi im przemowę w niemieckim stylu i teraz każdy będzie zapierd@lał na 200%.
0
@mekston rapha i yamal do sprzedania
0
Druga połowa to był taki syf że szkoda gadać. Na plus to jedynie Garcia i może mały plusik dla Yamala za ten karny. Olmo i Rapha to powinni na nogach wracać do Barcelony.
0
Garcia to jest kot
0
@turhiay kwestia czasu to była
1
Zaraz coś nam wcisną
2
Xaviball trwa w najlepsze
0
@Kgorecki2500 spokojnie zaraz się rozkręci
2
Na razie sędzia dobrze prowadzi ten mecz, coś niespotykanego jak na hiszpańskie warunki
2
Co ten rapha kurde dzisiaj robi
1
@tbas to jest naprawdę dobry napastnik, gość by był o klasę lepszy gdyby nie te kontuzje, ale nawet jak jest stosunkowo zdrowy to potrafi strzelać
0
@Jacek770 madryciarze chcą z niego drugiego yamala na siłę zrobić
8
@Comentateiro tutaj to wystarcz że raz napiszesz coś w obronie Tuska/Trzaska to już ich fanatykiem jesteś
0
@bodzio10 dzwoniłem i niestety nie chciał się podzielić informacją, powiedział żebym na La Rambla zapytał
0
@escarabajo tam czasem ramos nie gra?
0
Ktoś wie czemu Bogusz powołania nie dostał? Widzę że gra w tej lidze meksykańskiej, coś tam strzela/asystuje, a jednak ta liga do jakiś słabych nie należy.
0
@ElKamil a niby jak to ma wyglądać? Jak inne partie kończyły będąc w koalicji, a w bajeczki o slawusiu rozdającym karty nie uwierzę.
0
@Johnson nie no wcale xdddddddd
2
Pisałem już o tym kiedyś, ale napiszę jeszcze raz. Nawrocki to najgorszy wybór jaki mógł się trafić dla konfederatów, już Trzaskowski byłby lepszy.
Dużo osób tutaj pisało, że Nawrocki ma poglądy bliższe konfie i tutaj jest największy problem. Gość jest skierowany do podkradania elektoratu konfederacji, nagle PiS zmienia narracje i stają się sceptyczni co do Ukraińców i widać, że mocno przychylają się do elektoratu konfederacji. Zresztą sam PiS już nie jest uznawany wśród tych wyborców za złodziei, oszustów, lewicową partię i ogólnie największe zło tylko raczej za partię całkiem dobra. Widać nawet to tutaj na stronie gdzie jakby ktoś 2/3 lata temu jeszcze napisał, że konfederacja wejdzie w koalicję z pisiorami to byłby wyśmiany, a teraz od tych samych osób idzie przeczytać „Pan Jarosław”, „nie będzie przecież konfederacja rządzić z pisem”. Jedynie ciekawe czy w dłuższej perspektywie konfederdarcja nie skończy jak PL2050, albo chociaż podobnie. Można kaczora i Tuska nie lubić, ale ta dwójka nie da sobie na głowę wyjść żadnej innej partii, szczególnie jeśli ta partia może podkradać im wyborców.
3
@kubix05 stanowisko gamerskie lat 90tych
0
@FcPortoFan1999 też mam taką nadzieję, fajnie gdyby to zgranie z klubu przełożyło się na kadrę
1
Polskie porto się buduje.
Myślisz że Kiwior będzie z Bednarkiem w pierwszej XI? @FcPortoFan1999
0
@pt9 też pograłem z rok temu w to ufl i mocno się rozczarowałem, nie liczyłem na fajerwerki ale no.
0
@Kubsoleon na konsoli nie da się modów wgrywać
2
@TridenteMSN taniej opłaca się wziąć lot do Pragi z przesiadką w Los Angeles, a portem w Dubaju.
0
@Konradowskyy nowego oczywiście w cudzysłowie, bo chyba to jest ta sama gra co rok temu tylko stroje zaktualizowane.