4

Byłem w śpiączce od końcówki maja, więc przegapiłem okienko transferowe. Udało się nam kupić Nico Williamsa, jakiegoś obrońcę i wrócić do zasady 1:1 prawda?

0

@Messiah10 se queda powiadasz?

1

@Roobo gadał coś że w newcastle nie zagra, bo chciał wymusić transfer

0

@ViscaelBarca2007 ja bym jeszcze pochwalił Yamala jednak, asysta w meczu z levante, gol na 3-2 też padł po jego dośrodkowaniu, w dodatku ten karny wczoraj wywalczony.

0

Słaby początek sezonu Rapha ma, z Mallorca okej strzelił bramkę, ale potem zrobił tak głupi wślizg, że powinien dostać czerwo, teraz sabotował mecz z Rayo. Wiem, że to trzeci mecz dopiero był, ale nie wygląda na razie to dobrze. Mam nadzieję, że Flick zrobi im przemowę w niemieckim stylu i teraz każdy będzie zapierd@lał na 200%.

0

@mekston rapha i yamal do sprzedania

0

Druga połowa to był taki syf że szkoda gadać. Na plus to jedynie Garcia i może mały plusik dla Yamala za ten karny. Olmo i Rapha to powinni na nogach wracać do Barcelony.

0

Garcia to jest kot

0

@turhiay kwestia czasu to była

1

Zaraz coś nam wcisną

2

Xaviball trwa w najlepsze

0

@Kgorecki2500 spokojnie zaraz się rozkręci

2

Na razie sędzia dobrze prowadzi ten mecz, coś niespotykanego jak na hiszpańskie warunki

2

Co ten rapha kurde dzisiaj robi

1

@tbas to jest naprawdę dobry napastnik, gość by był o klasę lepszy gdyby nie te kontuzje, ale nawet jak jest stosunkowo zdrowy to potrafi strzelać

0

@Jacek770 madryciarze chcą z niego drugiego yamala na siłę zrobić

8

@Comentateiro tutaj to wystarcz że raz napiszesz coś w obronie Tuska/Trzaska to już ich fanatykiem jesteś

0

@bodzio10 dzwoniłem i niestety nie chciał się podzielić informacją, powiedział żebym na La Rambla zapytał

0

@escarabajo tam czasem ramos nie gra?

0

Ktoś wie czemu Bogusz powołania nie dostał? Widzę że gra w tej lidze meksykańskiej, coś tam strzela/asystuje, a jednak ta liga do jakiś słabych nie należy.

0

@ElKamil a niby jak to ma wyglądać? Jak inne partie kończyły będąc w koalicji, a w bajeczki o slawusiu rozdającym karty nie uwierzę.

0

@Johnson nie no wcale xdddddddd

2

Pisałem już o tym kiedyś, ale napiszę jeszcze raz. Nawrocki to najgorszy wybór jaki mógł się trafić dla konfederatów, już Trzaskowski byłby lepszy.

Dużo osób tutaj pisało, że Nawrocki ma poglądy bliższe konfie i tutaj jest największy problem. Gość jest skierowany do podkradania elektoratu konfederacji, nagle PiS zmienia narracje i stają się sceptyczni co do Ukraińców i widać, że mocno przychylają się do elektoratu konfederacji. Zresztą sam PiS już nie jest uznawany wśród tych wyborców za złodziei, oszustów, lewicową partię i ogólnie największe zło tylko raczej za partię całkiem dobra. Widać nawet to tutaj na stronie gdzie jakby ktoś 2/3 lata temu jeszcze napisał, że konfederacja wejdzie w koalicję z pisiorami to byłby wyśmiany, a teraz od tych samych osób idzie przeczytać „Pan Jarosław”, „nie będzie przecież konfederacja rządzić z pisem”. Jedynie ciekawe czy w dłuższej perspektywie konfederdarcja nie skończy jak PL2050, albo chociaż podobnie. Można kaczora i Tuska nie lubić, ale ta dwójka nie da sobie na głowę wyjść żadnej innej partii, szczególnie jeśli ta partia może podkradać im wyborców.

3

@kubix05 stanowisko gamerskie lat 90tych

0

@FcPortoFan1999 też mam taką nadzieję, fajnie gdyby to zgranie z klubu przełożyło się na kadrę

1

Polskie porto się buduje.
Myślisz że Kiwior będzie z Bednarkiem w pierwszej XI? @FcPortoFan1999

0

@pt9 też pograłem z rok temu w to ufl i mocno się rozczarowałem, nie liczyłem na fajerwerki ale no.

0

@Kubsoleon na konsoli nie da się modów wgrywać

2

@TridenteMSN taniej opłaca się wziąć lot do Pragi z przesiadką w Los Angeles, a portem w Dubaju.

0

@Konradowskyy nowego oczywiście w cudzysłowie, bo chyba to jest ta sama gra co rok temu tylko stroje zaktualizowane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?