Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Konradowskyy nowego oczywiście w cudzysłowie, bo chyba to jest ta sama gra co rok temu tylko stroje zaktualizowane.
1
Pograłem trochę meczów w tego efootball nowego i nie rozumiem jak ta gra kiedyś mogła konkurować z EA, patrząc jak teraz wygląda. Przepaś jak między PSG, a jakaś Sandecja. Jak odpaliłem pierwszy mecz na konsoli to nie widziałem o co chodzi z tą grafiką, murawa to wygląda jakbym grał na ps3, zawodnicy mają twarze jak po jakimś wylewie, licencje to tam są jak na lekarstwo, z Bundesligi mamy tylko 2 kluby, nie ma nawet reszty nielicencjonowanej, z Hiszpanii tylko Barca, z Anglii tylko United i Arsenal, no dramat jednym słowem, jedynie liga brazylijskimi jakoś wygląda gdzie mamy wszystkie licencje i kilka stadionów, ale bez oprawy meczowej.
Co do gameplayu to jakoś zły nie był dla mnie, nawet bym powiedział, że dobrze mi się grało mimo kilku wylewów które mi się przydarzyły. Zaznaczę, że grałem tylko mecze na bota na legendarnym (albo jakoś inaczej ten poziom się tam nazywa), a za tryby online się nie chwytałem i nwm jak tam wygląda choćby gameplay.
9
@Safrani 800+ dla pracujących (niezależnie od narodowości) + opodatkowanie księży
5
@LeszekFCB potężne San Marino to by im lanie spuściło dopiero
2
United skupia się po prostu w tym sezonie na lidze mistrz… a nie czekaj, tam nie grają, bo wtopili z klubem, którego piłkarze nie wiedzieli jak mają świętować ligę Europy, bo nigdy nic nie wygrali XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Conradxc to nie jest dno, to jest 10 metrów mułu
1
@July_6_BcN Zawsze mogą adoptować jak szefowa AFD
7
Ja to bym się nie zdziwił jak po sprzedaży Fermina dalej nie bylibyśmy w zasadzie 1:1.
0
@kuz jestem dzbanem i kupię na premierę, bo ja widzę te ufl czy inne efootball to płakać się chce, a w piłkarskie gry najczęściej gram.
0
@kubix05 coraz lepiej, Kazachstan, Cypr, tylko polskie drużyny oczywiście w dupie
1
@kuz potwierdzam, kupiłem ja i od razu dziewczyny zaczęły mnie podrywać
0
https://www.instagram.com/reel/DNwK1qZ2ES3/?igsh=MTR3NjNvd2F3dWpwbQ==
Rel XD
0
@BorzyKrzys to jest w ogóle hit że gdy w Napoli grali tacy piłkarze jak Koulibaly, Hamsik, Mertens, Milik,
Insigne to nie potrafili mistrza wygrać, a teraz w 3 lata zdobyli 2 razy tytuł.
4
@Jakchcesz idealny opis Grzegorza B.
0
@Damian11 jeździec bez głowy
1
@gumaz pizza taka mała, 2 zł pamiętam że wtedy kosztowała
12
@Lanosss przyszedł i od razu tercet wygrany. Przypadek? Nie sądzę.
2
@Eklerek szkoda że już go nie ma z nami (*)
Cieszy chociaż wielki powrót Linkin Park
0
@Kozinho. Czyli wychodzi na to że wszyscy tam to są populiści xd
0
@Tasde najlepszym przykładem na to że PiS nie ma programu była kampania do 2023 roku. Tytuł kampanii: „jeb#c Tuska”.
1
@Kgorecki2500 no to tak, to jest dyplomacja w rosyjskim stylu
0
@Kazragore Oni to co chwilę przez przypadek bombarduja i ostrzeliwują tam
0
@Kgorecki2500 to raczej było wiadome, że się P*tin nie będzie chciał z nim spotkać
10
Premier Izraela Benjamin Netanjahu nazwał "tragicznym wypadkiem" ostrzelanie szpitala w Strefie Gazy. Zginęło co najmniej 20 Palestyńczyków, w tym 5 dziennikarzy - KiKŚ
Chłop jest bezczelny, zwykły śmieć.
0
@Aragorn33 niemożliwe że giga chad Nawrocki zrobiłby coś takiego, to pewnie kolejna lewacka dezinformacja.
0
@AlexDark00 teraz to już i tak mu nic nie zrobi, a z tego co wiem to składali już na niego jakieś pisma do prokuratury. Ja wychodzę z założenia, że jak ktoś kombinuje w życiu prywatnym to jako polityk będzie tym bardziej kombinował.
3
@tomek8756 albo zacznie kibicować Barcy albo wyjazd z domu
0
@AlexDark00 tak stawia Polaków na pierwszym miejscu, że aż Polaka z mieszkania okradł.
0
@JohnKennedy ciekawe co powiedzą teraz osoby, które gadały, że Biden się na prezydenta nie nadaje, bo za stary.
A nie, nic nie powiedzą, bo z jakiskini nie wyjdą.