Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barteq Paris Platynov
2
Debata Zandberga z Morawieckim 5 września o 20 na kanale Polskiej Sieci Ekonomii.
W sumie ciekawe jak mu pójdzie, będzie też fajne porównanie do tego jak poszło Menztenowi z Matim.
0
@Roobo ja mam w sumie takie samo zdanie, dodatkowo znam takich księży, którzy łagodnie mówiąc średnio wykonują swoje powołanie, a to utwierdza mnie tylko w swoim zdaniu.
0
W sumie abstrahując od tego czy się jest wierzącym bądź ateistą, jaki macie stosunek do kościoła jako instytucji? Czy waszym zdaniem Kościół jest sam sobie winny tego, że coraz mniej ludzi przychodzi tam, czy za bardzo nie miesza się w politykę, czy należycie rozliczył się z afer pdf.
0
@Hasszz zależy w którym miejscu, na ręce to hit, gdzie indziej to tak średnio
0
@marcin62 nie no, przecież to były dobre chłopaki, na pewno nic takiego by nie zrobili
0
Ktoś wie czy te patrole obywatelskie istnieją jeszcze? A jeśli tak to czy dalej patrolują tak miasta/granicę z Niemcami jak jeszcze kilka tygodni temu? Kompletnie nic o nich nie słychać już . Na Zrzutka.PL widzę, że zebrali prawie 100 tysięcy złotych, na swojej stronie też tam mają z 2 tysiące złotych gdzieś, a pewnie są jeszcze inne zbiórki. Zresztą pisali na tej zbiórce, że będą prowadzić kampanię społeczne, jakieś ulotki rozdawać, kampanie informacyjne, ale jakoś od prawie 2 miesięcy jest cicho o nich, chyba, że ktoś widział coś takiego co zwracam honor.
0
@LukaszFan tak, bo przeciwko Nawrockiemu to głosowali sami byli wyborcy Konrowskiego. Już pomijam fakt, że gość udostępnia post od jakiegoś fanatyka pisu.
1
@Kgorecki2500 to już nie chodzi nawet o tę sytuację, ale nikt tak nie wyśmieje Polaka za swój angielski jak drugi Polak. Już nawet Brytyjczyk się nie przyczepi.
4
@Destroyer_of_Worlds tak płakaliście, że wyborcy PO uważają pisowcow za ciemniakow, a teraz sami prowadzicie taką narrację przeciwko wyborcom PO. Czysta hipokryzja.
1
@Rifek skoro są sędziami to pewnie są za realem madryt :)
0
@Popitek12 nie sa smutne, są uzasadnione
1
@pride1899 rozpocznij jakiś temat polityczny to non stop będziesz w gorących xd
3
Nie pojechaliśmy na KMŚ przez co grubego hajsu nie zarobiliśmy, ciągle ktoś wypada przez jakieś kontuzje, a na dodatek piłkarze grają jakby była końcówka sezonu i oddychali by już dupą. O reszcie nie będę wspominał (o the szwagers), bo to szkoda gadać, szkoda strzępić ryja.
0
@gumaz równe 180 xddddd
5
@MysticCat a prawa strona co taka czuła na to że ktoś powie o nich coś brzydkiego? Biden przyleciał dwa razy do Polski rządzonej wówczas przez partię, która też brzydko o nim mówiła. Też miał się obrażać jak dziecko i nie przylatywać?
0
@Hawajczyk klasa :D
0
@tadzik447 nawet nie wiedziałem że Brain tak calkiem całkiem śpiewa :O
0
@Cyzix weź tak nawet nie mów :(
0
@fenix1983 ale z drugiej mają tyle kasy że mogą nakupować ile chcą piłkarzy, jak Chelsea które miało chyba z 30 piłkarzy w kadrze. Hiszpańskie kluby takiego komfortu nie mają
0
@Katalończyk 99 Ksawery Tebasowski, pewnie jakiś szwagier Morawieckiego
1
@Konradowskyy zresztą bardzo polecam ten kanał, filmiki w kolorze z różnych miast świata. Najczęściej z lat 20tych - 60tych
4
Mega lubię oglądać takie filmy sprzed 100 lat w kolorze, jakoś tak bardziej czuc klimat tamtych czasów niż, gdy się ogląda czarno-białe zdjęcia/filmy.
4
@FcPortoFan1999 kibicowal Porto zanim to było modne, teraz zrobi się na La Rambli małe forum kibiców Porto ;)
0
@Tasde to im akurat wyszło XD
1
@macio_944 im dać broń to by się sami miedzy soba pozabijali
9
@Aragorn33 lewacka ideologia służąca do ogłupiania i deprawowania dzieci i młodzieży!
2
Kurde czemu my z obrońcami musimy taki problem mieć, jak któryś z obrońców zagra 1/2 dobre sezony to potem staje się plackiem albo odchodzi. Przykłady: Martinez, Umtiti, Lenglet, Araujo i pewnie ktoś jeszcze by się znalazł.
1
@directedbyfcb cała la liga w strachu
3
@Vegeta88 klasa, to jest właśnie cały Lapcio, jak coś powie to zawsze słowa dotrzyma.