Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde mnie w sumie ciekawi czy faktycznie Duda tak myśli czy jego słowa są po prostu dostosowane do działań Nawrockiego, który podchodzi dosyć sceptycznie do Ukraińców, bo patrząc na działania Dudy podczas jego prezydentury to jakoś tak średnio się kleją te jego słowa z działaniami.
1
@mmaciass dziękuję za opinię eksperta. Irańskie drony nadlatujące także z terytorium Białorusi to wina Ukraińców?
0
@John_Doe a Ty wiesz do czego się odnosił ten komentarz czy nie? Gość usprawiedliwiający mordowanie ludzi w Gazie, usprawiedliwiający napad Rosji na Ukrainę, mówiący o ofiarach zabitych przy użyciu broni „są tego warte” i to w szkole, gdzie zginęli dzieci. Zresztą z tego co kojarzę Ty broniłeś go więc nie dziwię się, że się dowaliłeś do tego wpisu.
22
Ale ja bym chciał internet z czasów 2015 roku i wcześniejszych. Wczoraj, gdzie nie wszedłem czy to na insta, YT to wszędzie ruskie boty (no bym powiedział że z 90% komentarzy) mówiącej że Ukraińcy się mszczą za zabranie 800+ dla nich (XD), że Zelenski chce nas do wojny wciągnąć, że Rosja nie ma interesu by nas atakować/prowokowac. Nie było na YT tylu pato youtuberow jak obecnie, nie było jakiegoś debilnego tiktoka, a jak był to mało kto o tym słyszał. W ogóle o wiele mniej hejtu było niż dzisiaj, wystarczy teraz wejść na FB i zobaczyć co wypisują niektórzy i to pod własnym imieniem i nazwiskiem. Istnienie jakiś kanałów „prowadzonych” przez AI gdzie szerzy się propagandę i nakręca ludzi na wojenkę polityczną. Szkoda, że te czasy już nie wrócą….
2
@tbas lekki chichot losu
4
@papikkuchta ego wywalone w kosmos widzę jak twój idol Donald. Chłop sam mówił, że warto poświęcić kilka osób, sam chciał żeby takie poj@by jak ten kto go zabił miały broń, a teraz wszytko zwalacie na lewakow, bo tak wpisuje się to najlepiej do waszej narracji.
7
Komentarz usunięty
1
@papikkuchta super dyskusja z Tobą, kończą się argumenty to zaczyna się jechanie ad personam. Jak masz takie teksty wypisywać to faktycznie nic nie pisz już.
1
@John_Doe mówisz o tym gościu co należał kiedyś do partii Trumpa?
1
@Ryoumen @papikkuchta
Co? W stanach to na pewno wyjdzie im na dobre rozszerzanie dostępu do broni. Zresztą gość sam gadał, że kilka ofiar poprzez zastrzelenie „jest tego warte” w kontekście do drugiej poprawki.
3
@Herato kij z ovrl w grze, on pewnie w rzeczywistości ZP wygra xd
1
@papikkuchta przecież gość opowiadał o tym, że druga poprawka do konstytucji jest o tyle ważne, że trzeba zaakceptować potencjalne ofiary w społeczeństwie. Wy oczywiście z @Ryoumen snujecie już jakieś teorie o złych lewakach, a sam charlie chciał rozszerzać dostęp do broni. Zginął za swoją ideę.
3
@Encore wejdźcie sobie w komentarze pod filmikiem dzikiego trenera na IG. Takich jak on jest dużo więcej.
1
Ciekawe czy Trump zrobi cokolwiek, żeby zbliżyć się do zakończenia wojny jak to obiecał, bo na razie nawet blisko nie jest.
I w ogóle to w sumie jaki jest jego plan na to, pamiętam jak obiecywał, że jeśli Putin nie będzie chciał pokoju to im tak dowali, że nic z ruskow nie zostanie i co? Sankcje raczej nie działają tak jak każdy by tego oczekiwał, nowych jeszcze im nie dowalił, wojsk wysłać po wojnie nie chce na czym najbardziej zależy Ukraińcom, sprzętu teraz jakoś wiele im nie wysyła, zresztą niedawno wstrzymał te dostawy, ja bym powiedział, że nie robi praktycznie nic, żeby to zakończyć. Odbiegając od wojny, listy Epsteina nie opublikował, jakieś dziwne wojenki z Dania w sprawie Grenlandii, wojna na cła z UE i jeszcze jakieś dziwne decyzje by się znalazły. Biden był jaki był, ale był, widac, że ich główna narracja był silny sojusz NATO, dwa razy do Polski przyjechał (ciekawe czy Donald także tutaj zawita). Nich mi jakiś fan Trump wytłumaczy te jego szachy 5D, a wiem, że jest tutaj sporo jego zwolenników patrząc na to co tu się działo jak wygrał wybory.
7
@D10SLEO pytanie zasadnicze: dlaczego jemu płacą za pisanie tych bzdetów
1
Ministerstwo obrony Rosji deklaruje gotowość do konsultacji z polskim MON w sprawie dzisiejszych wydarzeń - kikś
Nie no xdddddd
Wasza wysokość jest zbyt łaskawa.
1
@KrychaFCB tępota bo ktoś ma odmienne poglądy od twoich, a to podobno wyborcy PO są bucowaci
0
@mmaciass średnio mnie obchodzi jakoś twoja opinia o mnie. Widzę, że dzisiaj udajemy na tym portalu ekspertów ds. wojska i obronności?
0
@mmaciass bierz widly, ja wezmę procę i lecimy na granicę. Żaden nie przeleci następnym razem.
0
@maroon no właśnie słyszałem, ze Allegro i InPost mają jakąś spinę o te dostawy, ale jakoś głęboko się nie zagłębiałem w szczegóły. Mi w sumie byłoby to obojętne, bo ten paczkomat Allegro to mam z 2/3 km od domu także nawet jakbym ustawił to przez przypadek to jakieś tragedii by nie było
4
@Azazel_Pazuzu aż mi się to przypomniało xd
0
@Tomason ale co ci się nie klei niby?
„Patrzę po prostu realistycznie na to” czyli skąd informacje czerpiesz? Sam masz takie znajomości, że masz legitne info czy jak?
0
@mmaciass "Rosja atakuje NATO-wskiego sojusznika Polskę z użyciem irańskich dronów shahed mniej niż tydzień po tym, jak prezydent Trump gościł prezydenta Nawrockiego w Białym Domu. To akt wojny i jesteśmy wdzięczni sojusznikom NATO za ich szybką odpowiedź na trwającą niesprowokowaną agresję zbrodniarza wojennego Putina przeciwko wolnym i produktywnym krajom" — Joe Wilson na platformie X.
A o dronach z Białorusi mówił Tusk.
3
@BillyButcher Braun, Korwin i ten Pitoń to święta trójca ruskiej dezinformacji w Polsce.
4
Czyli według rosyjskich trolli wychodzi na to, że drony irańskiego pochodzenia, część lecąca przez terytorium Białorusi wysłała Ukraina XDDD
2
@maroon ja kupuję od cholery rzeczy na Allegro, ale zawsze mam możliwość wysyłki do paczkomatu. Nie spotkałem się z aukcja gdzie nie ma takiej możliwości, a kupuje rzeczy od różnych sprzedawców i w różnych kategoriach.
1
@Aragorn33 tylko, ze tam to nikt nie będzie siedział i przeliczał który ze sposobów wyjdzie taniej jak trzeba działać szybko, jakby się coś stało poważniejszego to dopiero by afera była i wtedy by było gadanie (obojętne czy od Menztena czy od kogokolwiek innego), że dlaczego myśliwce nie były poderwane, że znowu państwo zawiodło.
1
@Aragorn33 Najważniejsze jest to, że nikt nie ucierpiał, a tym bardziej, że nikt nie zginął. Kwestie finansowe tego powinny być drugorzędne.
4
Są więksi hipokryci niż Rosjanie? Cała narracja putinowskich mediów, o złym i zgniłym zachodzie, jak to wszędzie jest rozpowszechniana nienawiść wobec Rosji.
Tymczasem córka bodajże Ławrowa sobie studiowała w Londynie, Abramowicz i pewnie jeszcze bardzo duża grupa rosyjskiej elity by się znalazła, tutaj jakieś wakacje w Hiszpanii, tutaj jakieś osoby proputinowskie pracujące w Niemczech. W którymś odcinku u Arlety Bójkę zostało to dobrze pokazane. U mnie też ciocia pracująca w Niemczech poznała kiedyś Rosjankę, fanka Putina oczywiście. Zachód zgniły i zły, ale już do mateczki rassiji nie wróci (hmmm ciekawe czemu).
Ten kraj jest jak nowotwór tylko taki złośliwy z przerzutami, nigdy nie ma z nimi spokoju.
1
@lithotripter demo już nie wychodzi od kilku lat, jedynie kupić to ea play, chyba tak się to nazywa i tam się ma 10 godzin.
U mnie gry piłkarskie to ulubiony rodzaj, spoko sobie tak ze znajomymi/bratem pograć albo karierę jak w moim przypadku.