0

@Filipem a właśnie, też rewelacyjny zestaw, dodatek do tego też fajny

4

Są tutaj jacyś fani Lego? :D
Jaki jest najlepszy zestaw według was? Ode mnie chyba Rivendell.

5

@macio_944 Zajączkowska będzie mieć konkurencję XD

7

@maroon skomentuje to tak: XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

Nawrocki jak odebieral te 800+ Ukraińcom był odbierany przez ruskich botów jak bohater, teraz gdy powiedział, że to ruskie drony to jest j@bany przez nich. Niesamowity jest ten kraj, morderstwa, gwałty, napadnięcie nas podczas drugiej wojny światowej, potem 40 lat okupacji, a gdy już Polska zaczęła być samodzielna to podpalenia, ataki dronów, a ludzie i tak ich bronią, bo boty botami, ale ile jest prawdziwych osób które wypisują takie rzeczy. Niech każdy rząd ignoruje ich dalej, na pewno dobrze to się skończy.

4

@BillyButcher prezydent, premier, wojsko gówno się zna, bo jakiś Areczek z Fejsbuka połączył kropki i wie najlepiej

0

@RoberDzik Valencii pewnie

0

@Aragorn33 w sensie Matecki prowadzi ten profil?

0

@esem91 podoba mi się ten plan :D

2

@Safrani ja się przesiadałem z Motoroli, miałem dwie, nie pamiętam jakie modele i nie żałuję. Pierwsze miałem IP11 a od niecałego roku mam IP14 pro i sobie chwalę, jedynie to bateria jakoś bardzo długo nie wytrzymuje. Nieantyfan sobie obczaj na YT i jego recenzje IPhone’ów.

1

@Safrani a jakiego zamierzasz kupić?

0

@clyde Hiszpanie
Ukraińców też lubię, oczywiście sa wyjątki

1

@Eklerek najlepszy? To ty ter stegena nie widziałeś w akcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Walpiano za wczas puszczają te piosenki, gdyby odpalali od końcówki listopada to idealnie by było, a w tamtym roku to już reklamy świąteczne pod sam koniec października mi się wyświetlały xd

0

@BezglutenowyPedri st00pkarz alert

0

@maciar dlaczego?

1

@Konradowskyy ode mnie: statystycznie co trzeci madryciarz jest tak samo walnięty jak dwóch pozostałych ;)

1

@OBSERWATOR2021 wszytko spoko tylko ten Braun….

5

Czas pojednać skłócona La Ramble, więc zarzucę temat, który nas wszystkich łączy, no może nie wszystkich, bo paru madrycioków tutaj jest.

Dawajcie jakieś żarty/memy o białej części Madrytu.

1

@heniusss zaczną się mecze Barcy to skończy się temat polityki, na razie każdy tutaj pisze o polityce, bo to gorący temat.

1

@Aragorn33 I po co to włażenie w dupę Trumpowi przez PIS i Nawrockiego, jeszcze jakby ugrali na tym jakiś sprzęt, dodatkowych żołnierzy to bym zamknął mordę.

2

@mrboom ale plot twist xdddd

2

@gumaz Hołownia 2% XD
Takiego upadku to nikt chyba nie zaliczył

0

@gumaz a ja sobie smacznie spałem w brzuchu mamuśki, bo dopiero za 3 tygodnie miałem wyjść xd

1

@Starrk szczerze? Oby nie dostał, bo jeszcze spocznie na laurach i tyle z tego będzie.

0

@draxidox ja miałem wtedy 4 lata więc nie wypowiem się o tamtych czasach XD

2

@BorzyKrzys tydzień bez brutalnego morderstwa w USA to tydzień stracony

1

@mmaciass teraz to ty manipulujesz, bo te informacje potwierdził zarówno Tusk jak i szef sztabu generalnego Białorusi.
W czasie nocnej wymiany uderzeń przy użyciu bezzałogowych statków powietrznych pomiędzy Rosją a Ukrainą, służba dyżurna i obrona przeciwlotnicza Republiki Białorusi stale monitorowały bezzałogowe statki powietrzne, które zeszły z kursu w wyniku użycia sprzętu do walki radioelektronicznej przez obie strony – oświadczył gen. Murawieko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?