Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzecia minuta a rayo już przekręcone bo goal line nie ma. Brawo Tebas pajacu j*bany.
0
@AlexDark00 no aktualnie sprowadzamy, ale budowy OZE i elektrowni atomowych to jednak krok w stronę niezależności, a węgiel? Sprowadzamy teraz i będziemy sprowadzać za 10 lat.
To już bardziej rozchodzi się o przyszłość, a nie teraźniejszość.
0
O co z tym Donnarumma chodzi? Tamten sezon miał dobry więc czemu to wypychają z tego PSG?
1
@AlexDark00 no i ja jestem za tym żeby za nich też się porządnie wziąć. Może nie będziemy mieć super czystego powietrza, ale będziemy mieć w normie, a nie jak było kiedyś (pozdrawiam spod Krakowa), że zalecane było zostać w domu. Poza tym sprowadzanie węgla z jakiegoś innego kraju to takie trochę uzależnianie się energetyczne od tego kraju, a raczej chcemy być powiedzmy niezależni. W OZE też inwestują takie kraje jak Chiny i Indie więc raczej jest to opłacalny biznes.
2
@AlexDark00 to przecież powstaje.
Aha czyli rządzący mają mieć wywalone w jakieś normy emisyjne i firmy mają truć potem ludzi? Ja mieszkam w przemysłowym regionie i jak czuję czasem ten fetor jak wjeżdżam do miasta to rzygac mi się chce, a co byłoby dopiero jakby jeszcze tak wywalić wszytkie te zasady. Myślisz, że jakieś choroby układu oddechowego z czego się biorą? Prawa strona ci nie powie o tym przecież, bo to nie wpisywałoby się w narrację.
2
@michal26 dobra, bo trochę niezrozumiałe napisałem xd
W sensie dla mnie rock ma wszytko co najbardziej lubię w muzyce, ciekawe teksty, ostre brzmienia, wciągające riffy i solówki, emocje. I to wszytko idealnie musi się łączyć ze sobą.
2
@ProMILs zresztą elektrowni atomowej i tak nie będzie wcześniej niż za te 10/15 lat
3
@ProMILs no fakt, lepiej sprowadzać węgiel od innego kraju (bo wychodzi taniej niż wydobywanie u nas) niż myśleć bardziej o przyszłości. Atom to już powinien powstać dawno temu… ale nie powstał i sobie trzeba jakoś radzić. Coraz droższe koszty wydobycia, droższy import jakbyśmy chcieli kupować i część kopalni które utrzymuje się tylko dzięki pieniądzom publicznym. Rewelacyjny plan. O środowisku nie wspominając.
4
@AlexDark00 bo tak, bo najlepiej to dalej węgiel sprowadzać zza granicy xd
0
@ProMILs zdrowy rozsądek to dopłacanie miliardów do węgla?
0
@MonteChristo xDDDD
W tej bajce były smoki?
0
@LeszekFCB pod tym pomnikiem to jedna i druga strona robi cyrki, ale mniejsza o to. Śmiem twierdzić, że nawet gdyby tam stali inni ludzie to Berkowicz by też zapostowal o tym z prostego powodu, gość Ukraińców nie lubi prostu. Tutaj jego następny wpis:
Bardzo dobry prezent na dzień niepodległości Ukrainy w postaci weta wobec specustawy o przywilejach dla Ukraińców. Dosyć zadłużania Polski i wspierania państwa ewidentnie nam nieprzyjaznego.
0
@LeszekFCB no dobra tylko, że gdy protestowali ludzie o podobnych mu poglądach i w jego mniemaniu „słusznym celu” i także robili syf czy blokowali ulice to już jakoś problemu nie robił, ani żadnych wpisów na X nie wstawiał.
1
@michal26 ja jako fan rockowych klimatów to lubie w tej muzyce wszytko, od hard rockowych riffów/solówek do ballad rockowych o miłości, tekst żeby było o „czymś”, a nie tylko, że kiedyś nie miałem nic a teraz mam wszytko.
0
@maatiixx zawsze miał drugie miejsce to teraz liczy, że jakąś posadę dostanie. Jeśli zostanie jakimś ministrem to już w ogóle będzie dramat
1
@Hshdhrhdh Spokojnie, Hołownia też miał dobry początek a jak później się wszytko potoczyło to wszyscy wiemy xd
7
@tbas ja po dostaniu rachunku mówię Bóg zapłać i odchodzę.
9
Berkovitz znowu w formie.
Jak to ktoś może protestować przeciwko mateczce rassiji :(
0
@D10SLEO czteropak+
1
@NeroTFP1 bardzo niedoceniany piłkarz
0
@misterio tutaj to przy 1-0 ludzie każdego by sprzedali xd
13
Najbardziej mnie denerwuje to, że znowu zostaliśmy prawie ojebani przez sędziego, a przez to, że wygraliśmy to będzie cisza o tym. Mecz z Chelsea był nam wypominany przez 15 lat (tam będzie sędziował padake dla jednej i drugiej strony), a w meczu z realem w tamtym sezonie sędziował tylko dla jednej strony. Wczoraj ten sam pajac chciał nam ponownie owalić. W nagrodę dostanie pewnie kolejny mecz Barcy do sędziowania.
Jeszcze o Yamalu tylko wspomnę, wczoraj tak byl wyzywany od karykatury skrzydłowego, a zrobił 2 asysty ;)
0
@MadafakinGuy to oni by strzelili 2 bramki i później całą resztę meczu by się oglądało ich piękną grę, oszczędzili by nam tego co zaprezentowali w pierwszej połowie
3
A gdyby tak nasi na początku meczu załadowali sobie dwa samobóje, bo to już nie pierwszy raz kiedy do trafienia przez przeciwników drugiej bramki nasi grają padake, a później odpalają tryb nakurwiator. Tak od początku by cisnęli ich :)
2
Boże Pedruś ty jesteś taki piękny, że gdy patrzę na ciebie to nie wiem czy czasem gejem nie jestem.
5
Czemu zawsze ten chujandez chujandez musi w meczu barcy coś odwalać, już sędziowie z polskiej B klasy są lepsi
16
Wy się dziwicie jak oni to robią, a gdybyście usłyszeli taką przemowę po niemiecku to sami byście z*pierdalali na 220% XD
2
@Comentateiro szybko poszło już 2:2 :D
0
@Xxxbarca4ever zawsze można drugie konto założyć :)
0
Kurde Cubarsi jak jest kozakiem tak jemu często zdarzają się wylewy jak tutaj