Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rastafarnianin proszę zostawić Dom Wolnego Słowa w spokoju
1
Ostatnio byłem na zakupach i coś mi tak nie pasowało, gdy płaciłem za nie, coś zbyt wysoką ceną mi się wydawała.
Potem się zorientowałem, że VAT wynosi 23% mimo obietnicy, że będzie wynosił 22%. Coś dłuży się ten pierwszy dzień Nawrockiego :)
0
@PatrychoO szybko to ogarnęli XD
Niech jeszcze szybko ich deportują i elegancko
0
@DonCarletto no w sumie xddd
0
@Eklerek elegancko, obrońcy niech trzymają formę na kadrę :)
0
Jak tam wczoraj betoniarek zagrał?
0
Ktoś wie może czy mecze Bragi lecą na C+?
0
@barteq I tak zostanie wybrany na następną kadencję, bo Flick go uratował
0
@Goralkov on za słaby na United jest czy w sumie jak?
0
@Konradowskyy jeszcze dodam, że tych mniejszych hiszpańskich klubów to oglądać nie idzie, bo albo grają antyfutbol (getafe) albo padake (valladolid)
0
@partymaker no niestety słabo to wygląda, jak czytam ten artykuł o tym, że Levante ma zarejestrowanych 3 piłkarzy to aż śmiać się człowiekowi chce
3
@Jakchcesz ja zawsze byłem zdania, że Top1 to la liga, między innymi przez te sukcesy które napisałem w odpowiedzi do swojego komentarza. Teraz to już niestety przepaść, a przez tego pajaca Tebasa (ha tfu) to już w ogóle cała liga idzie coraz bardziej w dół, nie zdziwię się jakby nas włoska zaraz przegoniła.
10
@Konradowskyy Sevilla wygrywająca co chwilę LE, Real wygrywający LM (z tego aż tak się nie cieszę xd), Barca wygrywająca LM i będąca jednym z najlepszych klubów, Atletico grające w finałach, Villareal z wygraną w LE, Valencia grającą i wygrywająca grupę w LM. A teraz jak to wygląda kurde.
17
To Premier League to już kompletnie odjechało La Lidze. Mniejsze kluby angielskie kupują sobie piłkarzy po 50 baniek, najlepszych trenerów, dyrektorów sportowych i tak dalej. Ogólnie poziom hiszpańskiej ligi się obniżył do tego co było przed pandemią, Valencia to już nie to samo co te 5 lat temu, o Sevilli nie wspominając. Co drugi klub ma problemy z rejestracją piłkarzy. Cyrk po prostu.
Jako fana hiszpańskiej piłki to trochę boli.
0
@Vegeta88 nie chodziło mi o twój komentarz.
Ja po prostu nie lubię uogólniania wszystkich Ukraińców, bo poznałem naprawdę sporo ludzi stamtąd i w większości to byli naprawdę w porządku osoby, rodzice jak przyjęli na początku wojny rodzinę z mały dzieckiem to czuć było od nich wdzięczność, nawet później jak pojechali dalej do Francji to powysyłali im jakieś dobre wina.
Ja w ogóle jestem przeciwny propagowaniu jakiś skrajnych poglądów właśnie typu banderyzm, komunizm itp, więc się zgodzę, że te osoby które goniły z tą flagą powinny zostać surowo ukarane.
0
@Vegeta88 no takich to trzeba deportować, ale wyczuwam tutaj prześmiewcze uogólnianie wszystkich Ukraińców.
1
@draxidox ale syf xdddd
0
@clyde czyli teraz mamy wyrzucić wszystkich Ukraińców czy jak?
2
@PatrychoO To samo aouar
0
@Gary ja bym Dembele tam nie obwiniał, bez różnicy czy wygralibyśmy 3-0 czy 4-0, ligę było w takim gazie, że i tak by z nami wygrali
0
@maroon Tego Claptona mam, ale jeszcze nie zabrałem się za to xd
1
@Gary ja po golu na 1-0 miałem flashbacki z Romy, 8-2 z Bayernem tak nie bolało jak ta porażka z Live
0
Biografie/autobiografie którego muzyka polecacie?
2
@LukaszFan ja pamiętam jak wtedy mówiło się przed półfinałami, że zwycięża Live-Barca zgarnie LM, mega szkoda, bo takiej szansy może już nie być.
Ja tydzień dochodziłem do siebie po tym meczu XD
3
@PatrychoO LM była wtedy na wyciągnięcie ręki, wystarczyło nie przejeb@ć wygranego dwumeczu
4
@jacobFCB wszystkiego dobrego dla Ciebie i twoich dzieci. Podziwiam psychikę ze stali.
0
@Roobo Mnie ciekawi jak wypadnie Real z Atletico, czy będzie u nich widać te zadyszkę spowodowaną krótką przerwą
0
@NeroTFP1 nowa jakosc w polityce
0
Nie pojechaliśmy na KMŚ a tutaj i tak kontuzji kilku piłkarzy dostało.
Kasa z tego byłaby pewnie zbawienna dla naszego budżetu.
1
@Vegeta88 ja brałem pół miliona na kibel ze złota. Fajnie się siedzi na nim i czyta spłakanych polaczków .