2

@Rastafarnianin proszę zostawić Dom Wolnego Słowa w spokoju

1

Ostatnio byłem na zakupach i coś mi tak nie pasowało, gdy płaciłem za nie, coś zbyt wysoką ceną mi się wydawała.

Potem się zorientowałem, że VAT wynosi 23% mimo obietnicy, że będzie wynosił 22%. Coś dłuży się ten pierwszy dzień Nawrockiego :)

0

@PatrychoO szybko to ogarnęli XD
Niech jeszcze szybko ich deportują i elegancko

0

@DonCarletto no w sumie xddd

0

@Eklerek elegancko, obrońcy niech trzymają formę na kadrę :)

0

Jak tam wczoraj betoniarek zagrał?

0

Ktoś wie może czy mecze Bragi lecą na C+?

0

@barteq I tak zostanie wybrany na następną kadencję, bo Flick go uratował

0

@Goralkov on za słaby na United jest czy w sumie jak?

0

@Konradowskyy jeszcze dodam, że tych mniejszych hiszpańskich klubów to oglądać nie idzie, bo albo grają antyfutbol (getafe) albo padake (valladolid)

0

@partymaker no niestety słabo to wygląda, jak czytam ten artykuł o tym, że Levante ma zarejestrowanych 3 piłkarzy to aż śmiać się człowiekowi chce

3

@Jakchcesz ja zawsze byłem zdania, że Top1 to la liga, między innymi przez te sukcesy które napisałem w odpowiedzi do swojego komentarza. Teraz to już niestety przepaść, a przez tego pajaca Tebasa (ha tfu) to już w ogóle cała liga idzie coraz bardziej w dół, nie zdziwię się jakby nas włoska zaraz przegoniła.

10

@Konradowskyy Sevilla wygrywająca co chwilę LE, Real wygrywający LM (z tego aż tak się nie cieszę xd), Barca wygrywająca LM i będąca jednym z najlepszych klubów, Atletico grające w finałach, Villareal z wygraną w LE, Valencia grającą i wygrywająca grupę w LM. A teraz jak to wygląda kurde.

17

To Premier League to już kompletnie odjechało La Lidze. Mniejsze kluby angielskie kupują sobie piłkarzy po 50 baniek, najlepszych trenerów, dyrektorów sportowych i tak dalej. Ogólnie poziom hiszpańskiej ligi się obniżył do tego co było przed pandemią, Valencia to już nie to samo co te 5 lat temu, o Sevilli nie wspominając. Co drugi klub ma problemy z rejestracją piłkarzy. Cyrk po prostu.

Jako fana hiszpańskiej piłki to trochę boli.

0

@Vegeta88 nie chodziło mi o twój komentarz.

Ja po prostu nie lubię uogólniania wszystkich Ukraińców, bo poznałem naprawdę sporo ludzi stamtąd i w większości to byli naprawdę w porządku osoby, rodzice jak przyjęli na początku wojny rodzinę z mały dzieckiem to czuć było od nich wdzięczność, nawet później jak pojechali dalej do Francji to powysyłali im jakieś dobre wina.

Ja w ogóle jestem przeciwny propagowaniu jakiś skrajnych poglądów właśnie typu banderyzm, komunizm itp, więc się zgodzę, że te osoby które goniły z tą flagą powinny zostać surowo ukarane.

0

@Vegeta88 no takich to trzeba deportować, ale wyczuwam tutaj prześmiewcze uogólnianie wszystkich Ukraińców.

1

@draxidox ale syf xdddd

0

@clyde czyli teraz mamy wyrzucić wszystkich Ukraińców czy jak?

2

@PatrychoO To samo aouar

0

@Gary ja bym Dembele tam nie obwiniał, bez różnicy czy wygralibyśmy 3-0 czy 4-0, ligę było w takim gazie, że i tak by z nami wygrali

0

@maroon Tego Claptona mam, ale jeszcze nie zabrałem się za to xd

1

@Gary ja po golu na 1-0 miałem flashbacki z Romy, 8-2 z Bayernem tak nie bolało jak ta porażka z Live

0

Biografie/autobiografie którego muzyka polecacie?

2

@LukaszFan ja pamiętam jak wtedy mówiło się przed półfinałami, że zwycięża Live-Barca zgarnie LM, mega szkoda, bo takiej szansy może już nie być.

Ja tydzień dochodziłem do siebie po tym meczu XD

3

@PatrychoO LM była wtedy na wyciągnięcie ręki, wystarczyło nie przejeb@ć wygranego dwumeczu

4

@jacobFCB wszystkiego dobrego dla Ciebie i twoich dzieci. Podziwiam psychikę ze stali.

0

@Roobo Mnie ciekawi jak wypadnie Real z Atletico, czy będzie u nich widać te zadyszkę spowodowaną krótką przerwą

0

@NeroTFP1 nowa jakosc w polityce

0

Nie pojechaliśmy na KMŚ a tutaj i tak kontuzji kilku piłkarzy dostało.

Kasa z tego byłaby pewnie zbawienna dla naszego budżetu.

1

@Vegeta88 ja brałem pół miliona na kibel ze złota. Fajnie się siedzi na nim i czyta spłakanych polaczków .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?