0

@BorzyKrzys jak dla mnie dobrze się wypowiada. Dobry dobór słów, wolno aby dotarło i słucha się tego przyjemnie abstrachując odnośnie czego jest to orędzie

1

@MesQueUnClub96 Grodzki zły bo transmisje meczu Bayernu przerwie swoim orędziem.

1

@chavez A później w TVP, ,,Porażka Bayernu to wina Tomasza Grodzkiego" ;)

5

Oczywiście Tomasz Grodzki zły bo transmisję meczu Lewandowskiego przerwie ;)

0

@tomek8756 Nawet bardzo dobry i potrzebny, ale gdzie dostaniemy drugi taki dobry program satyryczny ;)

0

@Przemek2323 Ale pamiętaj. Oni wiedzą jak to zrobić ;)

1

@sebasek99 mózg zryty :)

0

@tomek8756 Taka wola większości ;)

5

A w TVP Info oczywiście co. Szczucie na Platformę Obywatelską i dziennikarzy ;)

1

@BarcaInfo to teraz takie solidne 4 brameczki z naszej strony końcowy wynik
4-2 dla nas i finał ;)

15

@MasnyTed Widziałem. Najsmutniejsze jest to że chociażby materiał z Dudą i tą muzyką ala ludową nie różni się niczym od propagandy Północno Koreańskiej.

4

@Jakchcesz dla mnie cała konfederacja może program gospodarczy mają spoko w teorii bo fajnie to brzmi bardzo mało podatków choć jest to raczej niemożliwe szczególnie w obecnej Polsce, ale światopoglądowo konfederacja uważam za Partię nacjonalistyczną, a czasami nawet faszystowską.

1

Dzisiaj o 20 na TVP 1 i TVP Info orędzie marszałka senatu.

3

@joloskyy wygrała z nami 2-0 ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@barcelonaLM nie jest to zła informacja. Nawet tam zapewne da się znaleźć dobrych posłów, którzy będą mieli dobre pomysły, bo na dzień dzisiejszy w PIS projektów nie wymyślają posłowie tylko Kaczyński.

1

@Ojciec5tkidzieci Pieniądze oraz atmosfera.

0

@KacperVEB oj tak Nagelsmann byłby spełnieniem marzeń. Zobaczyłbym czy Koeman coś wygra w tym sezonie ale maksymalnie dałbym mu jeszcze jeden i próbować ściągnąć Niemca z Lipska

0

@Ronmes Nie. Zapewne jakiś pracownik.

0

@Zip ja tam lubię np. lody słony karmel, ale za hawajską nie przepadam, jest dla mnie dziwna w smaku i mi nie smakuję. Po prostu uważam połączenie sera, sosu pomidorowego, szynki i ananasa za dziwne.

3

1

@FlorentinoPerez13 w sumie na początku sądziłem, że Alba, ale z tego kąta kamery to już nie wiem bo wygląda to tak jakby Alba się położył na Suso, który jeszcze dostał w twarz ręką.

6

@macio_944 Dobre pytanie. Zapewne spekulacje osób które wiedzą swoje i koniec.

1

@lucca87 niby tak, ale przy obecnej sytuacji w tabeli zarówno naszej jaki i Atletico dla mnie wygrana ligi w tym roku jest bardzo mało prawdopodobna, a tak by było jakieś trofeum do gabloty. Co nie zmienia faktu, że do puki są matematyczne szanse dalej wierzę w mistrzostwo.

1

@lucca87 ale najważniejszy przegrał ;)

2

@FafitFCB byle w rewanżu był korzystny wynik.

1

@hardmind z tego co wiem marszałek senatu ma prawo do takiego orędzia choć nie wiem jak to wygląda z jego emisją w telewizji.

0

@barcelonaLM o której ?

1

@FCB24 Oczywiście że nie.

0

@ef czy w innych krajach telewizja państwowa dostaje 2 miliardy dotacji i puszcza na okrągło propagandę nawet się z tym zabardzo nie kryjąc ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?