Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys jak dla mnie dobrze się wypowiada. Dobry dobór słów, wolno aby dotarło i słucha się tego przyjemnie abstrachując odnośnie czego jest to orędzie
1
@MesQueUnClub96 Grodzki zły bo transmisje meczu Bayernu przerwie swoim orędziem.
1
@chavez A później w TVP, ,,Porażka Bayernu to wina Tomasza Grodzkiego" ;)
5
Oczywiście Tomasz Grodzki zły bo transmisję meczu Lewandowskiego przerwie ;)
0
@tomek8756 Nawet bardzo dobry i potrzebny, ale gdzie dostaniemy drugi taki dobry program satyryczny ;)
0
@Przemek2323 Ale pamiętaj. Oni wiedzą jak to zrobić ;)
1
@sebasek99 mózg zryty :)
0
@tomek8756 Taka wola większości ;)
5
A w TVP Info oczywiście co. Szczucie na Platformę Obywatelską i dziennikarzy ;)
1
@BarcaInfo to teraz takie solidne 4 brameczki z naszej strony końcowy wynik
4-2 dla nas i finał ;)
15
@MasnyTed Widziałem. Najsmutniejsze jest to że chociażby materiał z Dudą i tą muzyką ala ludową nie różni się niczym od propagandy Północno Koreańskiej.
4
@Jakchcesz dla mnie cała konfederacja może program gospodarczy mają spoko w teorii bo fajnie to brzmi bardzo mało podatków choć jest to raczej niemożliwe szczególnie w obecnej Polsce, ale światopoglądowo konfederacja uważam za Partię nacjonalistyczną, a czasami nawet faszystowską.
1
Dzisiaj o 20 na TVP 1 i TVP Info orędzie marszałka senatu.
3
@joloskyy wygrała z nami 2-0 ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@barcelonaLM nie jest to zła informacja. Nawet tam zapewne da się znaleźć dobrych posłów, którzy będą mieli dobre pomysły, bo na dzień dzisiejszy w PIS projektów nie wymyślają posłowie tylko Kaczyński.
1
@Ojciec5tkidzieci Pieniądze oraz atmosfera.
0
@KacperVEB oj tak Nagelsmann byłby spełnieniem marzeń. Zobaczyłbym czy Koeman coś wygra w tym sezonie ale maksymalnie dałbym mu jeszcze jeden i próbować ściągnąć Niemca z Lipska
0
@Ronmes Nie. Zapewne jakiś pracownik.
0
@Zip ja tam lubię np. lody słony karmel, ale za hawajską nie przepadam, jest dla mnie dziwna w smaku i mi nie smakuję. Po prostu uważam połączenie sera, sosu pomidorowego, szynki i ananasa za dziwne.
3
@MatixPL 3
1
@FlorentinoPerez13 w sumie na początku sądziłem, że Alba, ale z tego kąta kamery to już nie wiem bo wygląda to tak jakby Alba się położył na Suso, który jeszcze dostał w twarz ręką.
6
@macio_944 Dobre pytanie. Zapewne spekulacje osób które wiedzą swoje i koniec.
1
@lucca87 niby tak, ale przy obecnej sytuacji w tabeli zarówno naszej jaki i Atletico dla mnie wygrana ligi w tym roku jest bardzo mało prawdopodobna, a tak by było jakieś trofeum do gabloty. Co nie zmienia faktu, że do puki są matematyczne szanse dalej wierzę w mistrzostwo.
1
@lucca87 ale najważniejszy przegrał ;)
2
@FafitFCB byle w rewanżu był korzystny wynik.
1
@hardmind z tego co wiem marszałek senatu ma prawo do takiego orędzia choć nie wiem jak to wygląda z jego emisją w telewizji.
0
@barcelonaLM o której ?
1
@FCB24 Oczywiście że nie.
0
@ef czy w innych krajach telewizja państwowa dostaje 2 miliardy dotacji i puszcza na okrągło propagandę nawet się z tym zabardzo nie kryjąc ?