0

@Foton obecnie w Polsce masz tak naprawdę trzy opcję ktore mogą wygrać wybory: PIS, PO, Polska2050

0

@clyde młody Bóg :D

0

@arasz1819 Podzielam twoją opinię.

24

Ja tam dalej wierzę w Trincao i w to że jeszcze drużyna będzie miała z niego pożytek.

2

@Coutinho007 fakt nie opinia

2

@NaFazieHitman Można ją lubić czy też nie, ale o klimat powinniśmy się troszczyć wszyscy tak samo. Bo puki co innej planety do życia nie mamy.( nie żeby gdybyśmy mieli to moglibyśmy tę truć)

2

@NaFazieHitman Ale słodziak :D

0

@Kubox którą masz erę. Ja próbowałem parę razy jednostkami z jesieni średniowiecza i się udało.

2

@kuz Toni Freixa wygra wybory, dziękuję i życzę miłego dnia :)

0

@clyde ja to się boję tylko tych jadowitych więc mam podobnie, ale są tam kangury więc jednak bym się przemógł.

0

@martin3131 Oj tam i tak dużo bardziej żetelne i wiarodajne niż TVP

0

@barcelonaLM Ja tam wierzę że uda się jakoś przejść PSG, ale o finał będzie bardzo trudno. Chociaż na ten moment*(drużyna w przebudowie itd.) to odpadnięcie 1/2 lub w 1/4, ale po naprawdę dobrych meczach było by dla mnie ok.

0

@FCMichalo niestety obecnie chyba tylko na Disney+ , którego nie ma w Polsce. Powinno być w tym roku.

2

@klopx motywy muzyczne z Gwiezdnych Wojen. W szczególności marsz imperialny i muzyka z rozkazu 66.

0

@Bobo25 niby jest to ciało kobiety, ale dziecka bez ojca by nie było. Takie coś jak aborcja na życzenie jest dla mnie niedopomyślenia. Dawało by to furtkę to stosowania tego jako swojego rodzaju środka antykoncepcyjnego, a dlaczego małe dziecko ma umierać bo rodzice zaliczyli wpatkę. Ja jestem jak najbardziej za kompromisem aborcyjnym. Uważam że to było wystarczające, ale co zrobisz.

0

@FCMichalo To nie tylko sprawa kobiety.

1

@barcelonaLM Wolę Macrona od przedstawicielki skrajnej prawicy, której hasła z poprzedniej kampanii były jak dla mnie mocno niepokojące.

0

@NaFazieHitman Jednym z lepszych haseł było: Twój (Kaczyńskiego) kot woli Tuska :D

0

@Walker Lays solone lepsze :D

2

@NaFazieHitman wymowne zdjęcie.

2

@NaFazieHitman Kara za kradzież i wandalizm jest ok. Reszta jak dla mnie lekka przesada choć w przypadku kary śmierci to może to być dobry straszak aby nie popełniać ciężkich przestępstw.

7

@SiSenior Czytam i niewieżę. Jak osoba która chce zajmować się państwem może opowiadać takie bzdury. Tyle dobrego że raczej nie mają większych szans w wyborach, ale jednak te ok. 10% są, jak dla mnie przy takich wypowiedziach, dość dziwne.

0

@tomek8756 Taka prawdziwa zima toby była moja ulubiona pora roku gdyby nie fakt że w lato są wakacje.

0

Według Cezarego Tomczyka z PO nowym premierem może zostać Daniel Obajtek lub Mariusz Błaszczak.

0

@Kubox ja sobie gram.

0

@inViNcibl3 W takim układzie to jest dobre. Myślałem że on dostawałby 8 milionów na sezon.

0

@Tomo1989 nie ale jeżeli, tak jak podawało jedno źródło, miałby zarabiać w 3 sezonie 8 milionów to już trochę dużo.

1

@MesQueUnClub_87
Polska- Schabowy

Włochy- Pizza
Grecka- Suflaki
Francja- Ratatui
Czeska- Smażony Ser
Portugalia- Bifana
Niemiecka- Sznycel
Meksykańska- Taco
Hiszpańska- Paella
Japońska- Sushi



0

@BarcaInfo Natychmiastowego, ale z chorą pensją.

1

@Amigo_Blanco Są to wybory partyjne więc raczej wyborcy konfederacji będą głosować na konfederację. Puki co sondaże są wyrównane ( do wyborów jeszcze 3 lata więc wszystko się może zmienić). Osobiście mnie cieszy dobry wynik Hołowni. Mianowicie przekłada się to tak: PIS - 29%, Polska2050 - 24%, KO- 21%. W ostateczności PO zrobi sobie koalicję z Hołownią i raczej na pewno będzie to lepsze niż PIS.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?