Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomek8756 ja tam nie mam zamiaru uczęszczać. Natomiast oczywiście propaganda w TVP w związku z tym wydarzeniem trzyma poziom.
0
@kaamil1910 gorzej jeżeli powiedzą że ok.
0
@19cukier48 mam podobnie z dziadkiem.
1
@itmustbejoke ciekawe kogo radził mu kupić prezes Realu.
1
@Bobo25 ja tam jakoś wolę komentatorów z Eleven :p
1
@MesQueUnClub96 oj tak tak byczku +1.
0
@AmigoBlancos oj jeszcze jak :D
0
@barteq Mnie akurat Szymon Hołownia i jego Polska2050 do siebie przekonała. Zarówno z większością postulatów jak i z samą ich prezentacją ( uważam że Hołownia ma dość charyzmatyczny). Idąc na wybory, na ten moment nie miałbym wrażenia że głosuję na ,,mniejsze zło".
4
@eckov być może żałosne, choć podejrzewam jednak że Trincao chciał przyżartować ( każdy sam może oceniać czy śmieszne :)
2
@Mizander dlaczego tak wyzywająco.
2
@barcelonaLM no tak lepiej bronić się do ostatniego żołnierza i przegrać wojnę niż się przegrupować i wygrać wojnę kontratakiem.
0
@barcelonaLM z jednej strony fajnie bo skończyłaby się propaganda TVPIS ( Choć nawet jak zbiorą dużo podpisów to raczej się to nie uda), z drugiej strony będzie mniej okazji do śmiechu.
0
@Maker0 dlaczego?
0
@barcelonaLM
0
@AmigoBlancos żarcik nawet śmieszny :D
0
@Kluivert_P Jeszcze jak.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@barcelonaLM Bardzo interesująca sytuacja, oraz cieszy że w obecnym rządzie mogą być jakieś mocne napięcia.
1
@busquets5 oj +1
2
@SiSenior bardziej chodziło o to że tylko dlatego że jakiś rząd został wybrany demokratycznie nie oznacza że jest to dobry rząd. Aczkolwiek nie mam zamiaru nikogo szykanować za poglądy. Przedstawiłem swoją opinię, a każdy ma prawo do swojej i trzeba ją uszanować nawet jeżeli się z nią nie zgadzamy.
22
@SiSenior tylko, w mojej ocenie, to co czynią coraz bardziej przestaje przypominać rządy demokratyczne. Poza tym Adolf Hitler też został wybrany w sposób demokratyczny więc wiesz.
11
@patataj co w tym jest prowokacyjnego ?
4
@Chakalaka Jak to się mówi. Oby do wyborów i będzie lepiej.
44
I cyk. Finał Barcelona vs Levante.
0
Trzeba mieć nadzieję że będzie dobrze. Jeszcze nie ma nic oficjalnego.
3
@Naturopata ????????
44
@Bykunn Oczywiście że były osoby które wydawały Żydów ( tak zwani szmalcownicy) jednak duża większość Polaków ratowało Żydów. Druga sprawa jest tak że na terenie Polski Niemcom nie udało się stworzyć narodowych oddziałów SS. Trochę jest to nieodpowiednie piętnować naród Polski jakby miał się przyczynić i być głównym twórcą holokaustu.
2
Z jednej strony fajnie że Betis miał dogrywkę, z drugiej strony szkoda że odpadli.
1
Brawo Beeetis :D
0
@against_modern_football Ale że Pan mnie obraża :D