Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FC1899Barca Bardzo mnie cieszy jego regularny wzrost w sądażach. Podoba mi się to co mówi i to co już przedstawił w programie Polska2050. Trzymam za niego kciuki w wyborach. Obecnie wydaje mi się że nie jest to kandytad z kategorii, jak to niektórzy określają ,,mniejsze zło" tylko realna szansa aby w Polsce było lepiej. Szczególnie że poglądowo mi odpowiada bo jest to opcja centrowa.
1
@kubix05 zapewne jakieś łyżwy.
52
@JimMorrisonFCB Niby tak, ale nie wiem czy nie jest to lekka przesada.
5
@Janas11224 Jeżeli ktoś nie potrafi kulturalnie i bez wyzwisk wyrażać swojej opinii w komentarzach powinien taki post ominąć. Nie będzie się musiał denerwować a dyskusja będzie bardziej kulturalna.
5
@Chakalaka Jak zwykle w punkt.
0
@Litman ja czuję szybkie 3-0 i po meczu :D
0
@Rewolucja123 Jeżeli będzie możliwość to albo Pfizera albo, jak wejdzie na rynek to Johnson&Johnson.
20
@BarcaInfo Jak z sensowną pensją to w sumie czemu nie.
0
@Fabik87 chyba dzisiaj nie zagra to i obrażony :D
2
@BarcaInfo I fajnie. Ładne są.
0
@chosenone Tu teraz nie chodzi jakie ma poglądy tylko o to że w tej chwili obywatel protestuje przeciwko władzy, a ta najpierw próbuje go zabić, a potem wysyła na 2.5 roku do łagru. Do tego dochodzi jeszcze prześladowanie i zastraszanie protestujących Rosjan.
0
@BarcaInfo Ładne.
0
@Damian11 Trzeba być dobrej myśli.
0
@BarcaInfo A dyrektorem sportowym ma zostać Bartomeu. On umi w transfery :D
0
@SiSenior ciekawa opinia.
1
@Coutinho007 jeżeli czuje się tak jak napisał jest to dobry znak. Oby.
0
@Worny jakie to jest dobre. Lubię tego typu reklamy.
2
Jaki jest wasz ulubiony klub z ekstraklasy. Ja tam wielkim kibicem polskiej piłki nie jestem ale gdybym miał wybierać to chyba tak regionalnie: Śląsk Wrocław
29
@itmustbejoke ja też nie, ale się cieszę.
2
@Barwindg niestety, ale taka prawda. Rosja to nie jest kraj demokratyczny tylko autorytarny.
1
@NaFazieHitman niewątpliwie jest to ciekawa i warta obserwowania sytuacja. Ktoś powie że po co wracał skoro wiedział że raczej tak to się skończy. Nie mniej jest to smutne że w tak dużym i mocnym państwie własni obywatele prześladowani są ze względu na poglądy. Ja tam mu życzę dobrze i mam nadzieję że dobrze to się dla niego skończy.
1
@teacherakademicki ja to najbardziej bym chciał dożyć tego aby nasz klimat na planecie się poprawiał, ale lot na Marsa też jest spoko
0
@Quavosk no tak bo to normalne że prezydent prześladuje i próbuje zabić opozycjonistę.
1
@Kondziubarca oj coś mi się wydaje że i w następnych sezonach możemy oglądać takie obrazki niestety.
0
@Mocher91 naszczęscie o tym nie wypowiedział się jeszcze Fabrizio Romano więc jest szansa że to po prostu nieuzasadnione plotki :D
0
@JakobStrawman Nie żeby coś, ale tak naprawdę to jest gdybanie i najlepiej by było nie głosować w ogóle. Mi się podoba program Hołowni, i to jak się wypowiada na dane tematy + przynajmniej wydaje się że będzie to obecnie jedyna duża partia centrowa w Polsce, więc nie mam powodów do obaw.
0
@inViNcibl3 Dużo bardziej podoba mi się opcja IBSP.
0
@Mathew16 No co. Borys Budka to dobry obrońca jest :D
0
@mkord Być może. Ja napisałem jak ja bym glosował. Do wyborów raczej powinni utworzyć Partię, pozbierają ludzi z różnych partii i może się uda.
0
@BarcaInfo Ale za dwa lata to już na pewno wróci :D