1

@FC1899Barca Bardzo mnie cieszy jego regularny wzrost w sądażach. Podoba mi się to co mówi i to co już przedstawił w programie Polska2050. Trzymam za niego kciuki w wyborach. Obecnie wydaje mi się że nie jest to kandytad z kategorii, jak to niektórzy określają ,,mniejsze zło" tylko realna szansa aby w Polsce było lepiej. Szczególnie że poglądowo mi odpowiada bo jest to opcja centrowa.

1

@kubix05 zapewne jakieś łyżwy.

52

@JimMorrisonFCB Niby tak, ale nie wiem czy nie jest to lekka przesada.

5

@Janas11224 Jeżeli ktoś nie potrafi kulturalnie i bez wyzwisk wyrażać swojej opinii w komentarzach powinien taki post ominąć. Nie będzie się musiał denerwować a dyskusja będzie bardziej kulturalna.

5

@Chakalaka Jak zwykle w punkt.

0

@Litman ja czuję szybkie 3-0 i po meczu :D

0

@Rewolucja123 Jeżeli będzie możliwość to albo Pfizera albo, jak wejdzie na rynek to Johnson&Johnson.

20

@BarcaInfo Jak z sensowną pensją to w sumie czemu nie.

0

@Fabik87 chyba dzisiaj nie zagra to i obrażony :D

2

@BarcaInfo I fajnie. Ładne są.

0

@chosenone Tu teraz nie chodzi jakie ma poglądy tylko o to że w tej chwili obywatel protestuje przeciwko władzy, a ta najpierw próbuje go zabić, a potem wysyła na 2.5 roku do łagru. Do tego dochodzi jeszcze prześladowanie i zastraszanie protestujących Rosjan.

0

@BarcaInfo Ładne.

0

@Damian11 Trzeba być dobrej myśli.

0

@BarcaInfo A dyrektorem sportowym ma zostać Bartomeu. On umi w transfery :D

0

@SiSenior ciekawa opinia.

1

@Coutinho007 jeżeli czuje się tak jak napisał jest to dobry znak. Oby.

0

@Worny jakie to jest dobre. Lubię tego typu reklamy.

2

Jaki jest wasz ulubiony klub z ekstraklasy. Ja tam wielkim kibicem polskiej piłki nie jestem ale gdybym miał wybierać to chyba tak regionalnie: Śląsk Wrocław

29

@itmustbejoke ja też nie, ale się cieszę.

2

@Barwindg niestety, ale taka prawda. Rosja to nie jest kraj demokratyczny tylko autorytarny.

1

@NaFazieHitman niewątpliwie jest to ciekawa i warta obserwowania sytuacja. Ktoś powie że po co wracał skoro wiedział że raczej tak to się skończy. Nie mniej jest to smutne że w tak dużym i mocnym państwie własni obywatele prześladowani są ze względu na poglądy. Ja tam mu życzę dobrze i mam nadzieję że dobrze to się dla niego skończy.

1

@teacherakademicki ja to najbardziej bym chciał dożyć tego aby nasz klimat na planecie się poprawiał, ale lot na Marsa też jest spoko

0

@Quavosk no tak bo to normalne że prezydent prześladuje i próbuje zabić opozycjonistę.

1

@Kondziubarca oj coś mi się wydaje że i w następnych sezonach możemy oglądać takie obrazki niestety.

0

@Mocher91 naszczęscie o tym nie wypowiedział się jeszcze Fabrizio Romano więc jest szansa że to po prostu nieuzasadnione plotki :D

0

@JakobStrawman Nie żeby coś, ale tak naprawdę to jest gdybanie i najlepiej by było nie głosować w ogóle. Mi się podoba program Hołowni, i to jak się wypowiada na dane tematy + przynajmniej wydaje się że będzie to obecnie jedyna duża partia centrowa w Polsce, więc nie mam powodów do obaw.

0

@inViNcibl3 Dużo bardziej podoba mi się opcja IBSP.

0

@Mathew16 No co. Borys Budka to dobry obrońca jest :D

0

@mkord Być może. Ja napisałem jak ja bym glosował. Do wyborów raczej powinni utworzyć Partię, pozbierają ludzi z różnych partii i może się uda.

0

@BarcaInfo Ale za dwa lata to już na pewno wróci :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?